Klaipėdos merui patarinės buvęs Palangos oro uosto vadovas

Palangos tiltas, 2020-11-20
Peržiūrėta
399
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos merui patarinės buvęs Palangos oro uosto vadovas

Nuo šio pirmadienio Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko patarėju pradėjo dirbti iki tol Palangos oro uostui vadovavęs Andrius Daujotas. Meras teigia, jog naująjį patarėją rinkosi iš trijų kandidatų.

„Kas ieško, tas randa. Ne džiaze kaip matot (mero sekretoriate yra ne vienas Klaipėdos pilies džiazo savanoris – M. V. ). Visų pirma tai yra vadinamosios jaunosios kartos vadovas, turintis puikią patirtį stambių projektų įgyvendinime ir strategiškai svarbių įmonių valdyme. Šitos dvi pozicijos liaudiškai tariant mane labiausiai užkabino. Kitas dalykas, nekartą su juo teko bendrauti dėl regioninės skrydžių pritraukimo programos. Trečias – ne kartą teko matyti ir stebėti, kad Mėlynojo proveržio strategija jam yra įdomus projektas. Kita vertus, tai vienas iš ryškesnių inžinerinio fronto, inžinerinės bendruomenės atstovų čia mūsų visų kultūrininkų, socialinės, humanitarinės pakraipos kontekste”, – teigė V. Grubliauskas.

Jis tikino, kad buvo nusižiūrėjęs tris kandidatus ir su visais bendravo neslėpdamas, jog nenori sukelti jokių lūkesčių bei galiausiai dėl minėtų faktorių pasirinko A. Daujotą.

Pats A. Daujotas teigė sulaukęs mero kvietimo ir nusprendė priimti pasiūlymą, nes yra pats klaipėdietis ir nori prisidėti prie uostamiesčio reikalų „užvaldo viską”.

Paklaustas, ar nesibaimina, kad tokiose politinio pasitikėjimo pareigose gali tekti neilgai (nuo kadencijos pradžios mero patarėjų pareigas jau paliko Leonas Makūnas ir Artūras Šulcas), A. Daujotas teigė, kad šiais pandemijos laikais niekas niekur negali būti tikras dėl savo ateities, kad ir kokią darbo sutartį turėtų.

„Reikia tiesiog daryti darbą gerai ir labai gerai. Kol reikės mano patarimų, kol aš galėsiu prisidėti savo žiniomis ir patirtimi, nematau jokių problemų”, – sakė pašnekovas.

Jis teigė patarinėsiantis merui dėl Mėlynojo proveržio strategijos, dirbs daug su VšĮ „Klaipėda ID” ir miesto bendruoju planu – tai busią pagrindiniai strateginiai jo darbai.

A. Daujotas sakė Palangos oro uostui vadovavęs beveik dvejus metus, Prieš tai vadovavo Šiaulių oro uostui, teko dirbti „Fortum Klaipėda”, Uosto direkcijoje, Saugios laivybos administracijoje, privačiose kompanijose.

www.atviraklaipeda.lt info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo šio pirmadienio (lapkričio 16 d.) Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko patarėju pradėjo dirbti iki tol Palangos oro uostui vadovavęs Andrius Daujotas. Meras teigia, jog naująjį patarėją rinkosi iš trijų kandidatų.


Lapkričio 17 dieną vykusioje Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) asamblėjoje į šios organizacijos valdybą išrinktas Lietuvos oro uostų vadovas, buvęs Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis. Taryba vienija daugiau nei 500 oro uostų visoje Europoje.


Palangos ir Šventosios miesto bendruomenes pasiekė skaudi žinia: mirė buvęs Šventosios pagrindinės mokyklos direktorius Kazys Litvinas. Jis mokyklai vadovavo 1992–2004 metais. K. Litvinui buvo 66.


Kiekvienas naujas vadovas „įsibėgėti“ nori ramiai ir, žinoma, be skambių nepalankių antraščių spaudoje. Tačiau nė nespėjęs per du mėnesius „apšilti“ savo naujose pareigose Algis Latakas, naujasis VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius, visą dėmesį rugpjūčio pradžioje turėjo sutelkti ekstremaliai situacijai suvaldyti –...


Meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vakar paliko įrašą: „Pagaliau ledai pajudėjo. Ačiū Vyriausybei, Premjerui ir kancleriui už operatyvius sprendimus siekiant Šventosios uosto atgimimo.“


Vienas iš Palangos kredito unijos įkūrėjų Evaldas Petrauskas, jau ketvirtus metus varstantis teismų duris, nuo šiol gina visos šalies kredito unijų narių teises. Su bendraminčiais įsteigė Kredito unijų narių asociaciją (KUNA), nes, anot jos pirmininko, kredito unijos šalyje neretai mausto ar net tyčiojasi iš unijos narių. „Skambučių iš...


Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės merui Šarūnui Vaitkui Griauti paprasčiau negu kurti


Šventosios seniūnui patarinės skaitlingesnė taryba

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 04 18 | Rubrika: Miestas

  Praėjusį penktadienį į visuotinį Šventosios seniūnijos gyventojų susirinkimą atėję per 60 miestelio gyventojų, dauguma jų – pernai įkurtos Šventosios seniūnijos bendruomenės nariai, – po gan audringų debatų išrinko naują prie seniūnijos veikiančią ir seniūno patariamuoju balsu įvardijamą tarybą. Ateinančius ketverius metus šioje taryboje...


Sakote, buvęs? Bet jis, kaip ir popiežius ar prezidentas, palangiškiams taip bus visada žinomas: „kurorto vyriausiasis architektas…” Kuomet pradedame kalbėti apie Palangą, unikalų, istorinį šalies kurortą, buvęs vyriausiasis miesto architektas Edmundas Benetis žodžių į vatą nevynioja ir išsako kritišką bei objektyvią nuomonę: „Man...


Duobė merui – neįveikiama problema?

Aistas MENDEIKA, 2009 03 18 | Rubrika: Miestas

Jau keletą kartų Palangos miesto savivaldybės Tarybos opozicijai priklausantys politikai mėgino priversti merą Vytautą Stalmoką pasirūpinti, kad būtų sutvarkyta J.Janonio ir Jūratės gatvių sankryža – užtaisyta duobė, dabar sukelianti nemažai nepatogumų ir ratuotiems, ir pėstiems miestelėnams. Deja, merui to padaryti niekaip nepavyksta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius