Kontrabandinių cigarečių vežėjas bandydamas atsikratyti įkalčių kelyje Šiauliai-Palanga padegė automobilį

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021-05-14
Peržiūrėta
1238
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

A. Baltrūno nuotr. lrytas
A. Baltrūno nuotr. lrytas

Tačiau taip pasielgęs vyras tik pablogino savo padėtį. Per gaisrą sudegė ne kontrabandinės cigaretės, o svetimas automobilis, kuriuo vilnietis jas gabeno. Todėl dabar šiam vyrui teks atsakyti ne tik už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą, bet ir svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu. Kilo įtarimų dėl vairuotojo girtumo Šiaulių rajone, keliu Šiauliai-Palanga važiavęs automobilis BMW-320 čia patruliavusių policijos pareigūnų dėmesį patraukė trečiadienio (gegužės 12 d.) popietę.

Kadangi automobilis keistai manevravo, pareigūnams kilo įtarimas, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Policininkai automobilį sustabdė ir paprašė vairuotojo pateikti dokumentus. Juos apžiūrėję pareigūnai paprašė atidaryti automobilio bagažinę. Rado kontrabandinių cigarečių Tai išgirdęs vairuotojas pasisuko galinės sėdynės link ir netrukus iš automobilio pradėjo rūkti dūmai.
Policininkai ištraukė vairuotoją iš padegto automobilio ir iškvietė ugniagesius. Atskubėję ugniagesiai užgesino gaisrą, per kurį sudegė plastikinės automobilio dalys, padangos, išdegė variklio skyrius ir salonas, išdužo langai. Ugnis automobilį suniokojo nepataisomai, tačiau jo bagažinėje vežtas krovinys išliko. Čia pareigūnai rado tūkstantį 324 cigarečių pakelius su baltarusiškomis banderolėmis. Gresia solidi bauda Patikrinus alkoholio matuokliu paaiškėjo, kad įtarimų dėl girtumo pareigūnams sukėlęs BMW vairuotojas automobilį vairavo būdamas blaivus.
Taip pat buvo nustatyta, kad vyras vairavo, o po to padegė ne savo, o svetimą automobilį. Neabejojama, kad automobilį 41 metų vilnietis padegė siekdamas išvengti atsakomybės už kontrabandinių cigarečių vežimą. Kadangi atsikratyti įkalčių nepavyko, vyras buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn už akcizais apmokestinamų prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką. Už tai kontrabandinių cigarečių vežėjui gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.
Tuo nemalonumai šiam vilniečiui nesibaigė. Už automobilio padegimą jis buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu pradėję pareigūnai, sulaikytąjį uždarė į areštinę. Už automobilio padegimą šiam vyrui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Lrytas.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pranešama, kad avarija įvyko trečiadienį, rugsėjo 22 d., apie 21.07 val. Kretingos rajone, Grykšių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, susidūrimo su į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu briedžiu neišvengė automobilio „VW Passat“ vairuotojas.


Gegužės 24 d. Klaipėdos r., Palangos kelyje, užfiksuotas „Nissan“ automobilis, lėkęs 175 km/h. ir „Lexus“ – skriejęs net 188 km/h. greičiu, kai leistinas yra 90 km/h.


Tačiau taip pasielgęs vyras tik pablogino savo padėtį. Per gaisrą sudegė ne kontrabandinės cigaretės, o svetimas automobilis, kuriuo vilnietis jas gabeno. Todėl dabar šiam vyrui teks atsakyti ne tik už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą, bet ir svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu. Kilo įtarimų dėl vairuotojo girtumo Šiaulių rajone, keliu...


Kelyje Šiauliai-Palanga policijos pareigūnus sudominęs vairuotojas prisidarė bėdų. Nesėkmingai bandęs apgauti policiją vyras turės mokėti baudą. Policija praneša, kad Telšių rajone, Degaičių kaime, vasario 28 d., apie 18.20 val., kelyje Šiauliai-Palanga, 66 km, 900 m, policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „Audi A6“, vairuotojas, gim....


Vasario 4 d., apie 18.26 val., gautas pranešimas, kad Plungės r., Gelindėnų kaime, kelyje Šiauliai-Palanga, nuo kelio nuvažiavo maršrutinis autobusas „Mercedes Benz“. Žmonės – vairuotojas ir du keleiviai - pirminiais duomenimis, nenukentėjo. Maršrutu Plungė-Alsėdžiai važiavusio autobuso vairuotojui, 1959 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,83 prom....


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Šį mėnesį Palangos gyventojai vėl gali bet kada atsikratyti didelėmis atliekomis: senomis lovomis, sulūžusiais baldais, lentomis ir kitomis stambių gabaritų atliekomis.


Įžūlus chuliganas Palangos policininkų automobilį daužė pareigūnų panosėje. Penktadienį atėjęs į Ganyklų gatvėje įsikūrusio Palangos policijos komisariato teritoriją, 28 metų chuliganas ėmė daužyti stovėjimo aikštelėje buvusį tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“. Vyras suskaldė priekinį automobilio stiklą, išmušė dešinės pusės priekinių...


12,9 proc. cigarečių Palangoje yra nelegalios, rodo 2017 m. IV-ąjį ketvirtį bendrovės „Nielsen“ atliktas tuščių pakelių tyrimas. Šis rodiklis yra 6,7 proc. mažesnis nei šalies vidurkis, kuris 2017 m. IV ketvirtį siekė 19,6 proc. Per metus dėl nelegaliai į Lietuvos rinką įvežtų cigarečių šalies biudžetas galimai prarado daugiau nei 60 mln. eurų vien dėl...


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius