Krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos šimtmečiui

Palangos tiltas, 2018-02-15
Peržiūrėta
10
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kūno kultūros mokytoja Ingrida Želnienė ir varžybų dalyviai.

Kūno kultūros mokytoja Ingrida Želnienė ir varžybų dalyviai.

Baigėsi Palangos senojoje gimnazijoje vykęs tarpklasinis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Idėja tradicinį krepšinio turnyrą skirti šiai šventei kilo gimnazistams Egidijui Berčiui (IIIB), Arnui Žvirgždžiui (IIIB) ir Povilui Labženčiui (IIID).
Varžybos buvo organizuotos rato sistema – prasidėjo 2017 m. lapkričio mėnesį ir tęsėsi iki 2018 m. vasario mėnesio. Anot organizatorių, turnyro dalyviai buvo aktyvūs – užregistruotos 5 jungtinės I-IV klasių komandos.
Po atkaklių kovų susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai: III vieta atiteko komandai „KĄ DONCE“ (IV klasės), II vieta džiaugėsi taip pat IV-okų komanda „VALDOVAI IR JONIS“, patys stipriausia šiame turnyre buvo III klasių jungtinė komanda „RIP MARCIOKAS“. Labai džiaugtasi pirmokų komandos „ŠIRDY ČEMPIONAI“, kuri iškovojo IV vietą, aktyviu dalyvavimu visose varžybose. Turnyro organizatoriai pagal tradiciją išrinko ir geriausiai šiais metais žaidusių krepšininkų simbolinį penketuką, į kurį pateko Justas Vieversys (IIIB), Eimantas Maksvytis (IVA), Robertas Balsevičius (IVB), Algirdas Tranizas (IIIB) ir Tomas Kulvinskas (IVC). Sveikiname komandas nugalėtojas ir geriausius gimnazijos krepšininkus! Buvo pasirūpinta, kad tiek komandos, tiek simbolinio penketuko nariai būtų apdovanoti diplomais ir žaismingais prizais.
Po varžybų kalbinti turnyro žaidėjai buvo patenkinti, kad galėjo smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį. O turnyro organizatoriai Egidijus, Arnas ir Povilas, kuriems talkino kūno kultūros mokytoja Ingrida Želnienė, džiaugiasi pavykusiu turnyru ir dalyvių aktyvumu bei prasminga patirtimi: rengdami turnyrą jie įgijo organizacinės ir komandinio darbo patirties – juk nuo turnyro skelbimo kūrimo iki dalyvių apdovanojimų – viskuo pasirūpino patys. Už pagalbą organizuojant turnyrą vaikinai dėkoja gimnazijos kūno kultūros mokytojams ir gimnazistams Juliui Černeckiui bei Edvinui Grabiui.

Laura ŽURAUSKAITĖ ir Gabrielė PILIBAITYTĖ
Palangos senosios gimnazijos IIIC klasė

Jūsų komentaras:

Dobson Scott 2019-03-25 19:33 ([email protected] / IP: 206.81.4.221)
Hi am Dobson, privatus skolintojas. Kaip paskolos skolintojas, siūlome paskolas, kurių palūkanų norma yra 2% per metus ir nuo 10 000,00 iki 500 000,00 ir 10 000,00 iki 500 000,00 EUR. Yra 100% garantuotų ir neužtikrintų paskolų. Mes garantavome finansines paslaugas daugeliui klientų visame pasaulyje. Su mūsų lanksčiais paskolų paketais, paskolos gali būti tvarkomos ir pinigai pervedami skolininkui per 2 dienas. Mes dirbame aiškiai ir suprantamai ir siūlome įvairias paskolas suinteresuotiems klientams, įmonėms, asmenims ir nekilnojamojo turto investuotojams. Susisiekite su mumis el. Paštu: [email protected]

Taip pat skaitykite

Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Praėjusį savaitgalį, vasario 26-27 d., šeimas subūrė Palangos miesto šeimų tinklinio turnyras, skirtas tinklinio skyriaus 40-mečiui paminėti. Į jį susirinko 18 komandų, sudarytų iš dviejų šeimos narių. Kaip teigė šio turnyro organizatoriai Irena ir Rimas Švaniai, planuojama kasmet suburti tinklinio mėgėjus, taip turnyras taps tradiciniu.


Baigėsi Palangos senojoje gimnazijoje vykęs tarpklasinis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Idėja tradicinį krepšinio turnyrą skirti šiai šventei kilo gimnazistams Egidijui Berčiui (IIIB), Arnui Žvirgždžiui (IIIB) ir Povilui Labženčiui (IIID).


Gruodžio 6 d. įvyks ketvirtasis asociacijos „Ateities specialistų klubo“ organizuojamas renginys, skirtas jaunimo verslumui ugdyti, kuris užbaigs renginių ciklą „Ateik. Išgirsk. Veik“.


Palangai švenčiant „Palangos dienas 2016“, kurorto universalioje sporto arenoje įvyko tinklinio turnyras – „Palangos dienų“ šventės dalis. Kartų tinklinio turnyre išsirikiavo 18 komandų, kurios rungėsi dviejuose pogrupiuose. Dalyvius pasveikino Palangos bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkė Daina Eimanavičienė. Ji...


Sausio 16-17 dienomis Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos laisvės gynėjų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo vaikinų komandos iš Kauno, Kretingos r. Darbėnų ir Palangos. Atidarant turnyrą , tinklinio trenerė ir varžybų vyr. sekretorė Irena Švanienė dalyviams priminė apie tai, ką Lietuvos Respublikai reiškia...


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Futbolo veteranų turnyras

Sporto centro inf., 2013 11 04 | Rubrika: Sportas

Palangos miesto stadione antrus metus iš eilės vyko futbolo veteranų turnyras Romualdo Broniaus Klimavičiaus atminimo taurei laimėti.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas