Kurorto „tvarkiečiai“ jau pradėjo ruošti rinkimų programą

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-03-15
Peržiūrėta
371
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto „tvarkiečiai“ jau pradėjo ruošti rinkimų programą

Nors daug kas po praėjusių Seimo rinkimų 2016 metais, skubėjo partiją Tvarka ir teisingumas (TT), vos perkopusią 5 procentų rinkimų „slenkstį“, laidoti, tačiau ji pastaruoju metu džiaugiasi didesniu visuomenės palaikymu. „Tvarkiečiams“ Palangoje vadovauja Justinas Masalskas. Sulaukęs 75-erių, jis – energingas, smalsus ir nebijantis rėžti tiesos į akis. J. Masalskas, TT Palangos skyriaus pirmininkas, atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.
- Įvairios visuomenės nuomonės apklausos rodo didesnį pasitikėjimą partija Tvarka ir teisingumas. Su kuo tai siejate?
- Manau, kad visuomenės rodomą didesnį pasitikėjimą partija Tvarka ir teisingumas lemia nepasiteisinę rinkėjų lūkesčiai po Seimo rinkimų ir didžiųjų partijų rietenos dėl įtakų zonų pasidalijimo bei kai kurių politikų asmeniškumo, priimant sprendimus, demonstravimas. Neretai tai vyksta naudojant „juodąsias technologijas“. Taip pat nemažą įtaką reitingams turi partijos naujo pirmininko Remigijaus Žemaitaičio lyderystė.
- Papasakokite apie TT Palangos skyrių. Kiek narių turite? Kiek jų prie jūsų prisijungė pernai? Užpernai?
Skyrius dirba stabiliai. Šiuo metu skyriuje yra virš šimto narių, neskaitant rėmėjų. Per skyriaus Tarybos posėdžius skyriaus gretos pasipildo naujais nariais. Nuo mano pirmininkavimo skyriui pradžios į mūsų gretas įsijungė apie šešiasdešimt palangiškių.
- Kokius skyriaus partinės veiklos renginius, momentus išskirtumėte?
- Kaip ir kiekvienoje bendruomenėje, vyksta planiniai susirinkimai partijai aktualiais klausimais, tarybos posėdžiai ir susibūrimai švenčių progomis. Be skyriaus tarybos susirinkimų, kuriuose nepamirštame partijos narių pasveikinti sveikinimų su jubiliejais bei gimtadieniais , analizuojamos Palangai, Šventajai ir jų gyventojams aktualios problemos.
- Kas yra jūsų pavaduotojai?
- Mano pavaduotojomis yra išrinktos Irena Galdikienė, kuri, mes didžiuojamės, yra ir Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė, bei Jolanta Lagunavičienė.
-Ar esate patenkinti savo partietės Irenos Galdikienės veikla miesto savivaldybės Taryboje?
- Norėtųsi, kad Irenos Galdikienės veikloje Palangos miesto Taryboje aiškiau atsispindėtų, kad ji yra partijos Tvarka ir teisingumas atstovė. Ji darniai įsilieja į bendrą koalicijos darbą, tačiau norėtųsi aktyvesnių veiksmų jai atstovaujant ne tik Šventosios, bet ir Palangos gyventojų interesams.
-2015 metų savivaldybės Tarybos rinkimuose didžiausio rinkėjų pasitikėjimo sulaukėte Šventojoje. Ar pavyko jį išlaikyti?
- Tik rinkimai parodys, ką mes Šventojoje ir Palangoje išlaikėme ir ko netekome.
-Kaip ruošiatės kitais metais vyksiantiems savivaldybių Tarybų rinkimams?
- Pradėjome ruošti vietos rinkiminę programą. Didiname skyriaus narių skaičių.
- Kaip vertinate šios kadencijos Tarybos darbą?
- Šioje Taryboje nesusiformavo stipri opozicinė jėga. Valdančioji partija turi puikią progą įvykdyti absoliučiai visus pažadus, duotus rinkėjams. Ir jokių pasiteisinimų dėl neįvykdytų pažadų negali būti.. Yra klausimų, kurie sprendžiami neblogai, tačiau norėčiau, kad klausimai būtų sprendžiami teigiamai ne tik tada, kai tenkinami atskirų Palangos miesto savivaldybės tarybos narių interesai (kaip, pavyzdžiui, balsuojant dėl Rąžės upelio sanitarinių apsaugos zonų), bet ir visų Palangos ir Šventosios gyventojų interesai.Tačiau koalicijos darbus įvertins patys rinkėjai per rinkimus kitąmet.
-Jums- jau 75. Ar neketinate užleisti skyriaus pirmininko pareigų jaunesniam kolegai?
- Politikoje patirtis yra privalumas. Gavęs skyriaus pasitikėjimo mandatą, visada palaikau, palaikysiu ir padėsiu viskuo jaunesniems kolegoms.
 

Jūsų komentaras:

Marija 2018-03-22 14:12 (IP: 86.38.158.73)
Labai trumpai ir aiškiai atsakyta į klausimus. Be tuščiažodžiavimo. Pagarba.

Kaimynai 2018-03-17 16:39 (IP: 90.131.43.224)
Nebejuokinkit, visu galu meistras gyvena buvusio Kauno bandito name Zveju gatveje, palangiskes moterys kazkada bijojo pro ten ir eiti, pencija ir anukai turi rupeti tokiame amziuje, o ne pastailai ir politika.

vitia 2018-03-16 16:08 (IP: 217.199.96.75)
būtų energingas meras.

Taip pat skaitykite

Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Nors daug kas po praėjusių Seimo rinkimų 2016 metais, skubėjo partiją Tvarka ir teisingumas (TT), vos perkopusią 5 procentų rinkimų „slenkstį“, laidoti, tačiau ji pastaruoju metu džiaugiasi didesniu visuomenės palaikymu. „Tvarkiečiams“ Palangoje vadovauja Justinas Masalskas. Sulaukęs 75-erių, jis – energingas, smalsus ir nebijantis rėžti tiesos į akis. J....


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyrius turi naująjį vedlį – juo tapo Raimondas Abromas, bet visuotiniame skyriaus susirinkime praėjusį penktadienį vyravo erzelis tarp įvairių skyriaus „flangų“ – rodės, ims ir visi netrukus išsivaikščios. Kurorto „tvarkiečiai“ suskubo rinkti naująjį pirmininką po to, kai buvusi pirmininkė Aldona...


„Įleisk velnią į bažnyčią, tai ir ant altoriaus užsikars“, – taip pakeliui į Briuselį, Europos Parlamentą kurorto „tvarkiečiai“ keiksnojo buvusį liberalsąjūdiečių lyderį Eimutį Židanavičių. „Tvarkiečių“ pirmininko ir europarlamentaro Rolando Pakso Europos Parlamento pinigais apmokėta Palangos „tvarkiečių“ ir prie jų sumaniusių prisijungti...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Didelių iečių laužymo dėl koalicijos sutartį pasirašiusių partijų programinių nuostatų derinimo nebuvo – vakar po centro-dešiniųjų partijų koalicijos 2011-2015 metų programa parašus baigė suraityti paskutiniai naujosios savivaldybės Tarybos kadencijos valdančiosios daugumos nariai, kurių, kaip žinia, yra 15. S. Kulikauskienė yra išvykusi, todėl ant partijų suderintos programos prie jau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius