Paskutinis renginių ciklo „Ateik. Išgirsk. Veik“ renginys, skirtas verslumui ugdyti

Palangos tiltas, 2016-12-05
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Paskutinis renginių ciklo „Ateik. Išgirsk. Veik“ renginys, skirtas verslumui ugdyti

Gruodžio 6 d. įvyks ketvirtasis asociacijos „Ateities specialistų klubo“ organizuojamas renginys, skirtas jaunimo verslumui ugdyti, kuris užbaigs renginių ciklą „Ateik. Išgirsk. Veik“.
Pranešėja – Neringa Trinskienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione, Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narė, investicinių ir verslumą skatinančių projektų iniciatorė ir rengėja, kuri daugiau nei 13 metų konsultuoja visus norinčius kurti bei plėsti savo verslą.
Šiaurės Lietuvos regione Neringa aktyviai bendradarbiauja su jaunimo darbo centrais ir puikiai išmano su jaunimo verslumu susijusias problemas bei supranta jų dvejones ir baimes pradedant verslą.
Prieš keletą savaičių Neringa dalyvavo ir Pakruojo moksleivių verslumo turnyre, kuriame skatino moksleivius siekti savo tikslo.
Susitikimo metu kalbėsime apie tai, kaip jaunam žmogui atsirinkti tinkamiausią verslo idėją, kokią verslo formą pasirinkti ir kaip pradėti savo verslą. Pasak pranešėjos, „sumanymo niekas geriau įgyvendinti nesugebės, kaip idėjos autorius“.
Projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė.
Renginį remia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.
Dėkojame rėmėjams ir visiems renginio partneriams.
Registracija į renginius svetainėje (http://ateikisgirskveik.wixsite.com/mysite) arba renginio „Facebook“ paskyroje. Laukiame Jūsų!

Projekto koordinatorė Jolanta Gricevičiutė

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Caritas kviečia savanorius įsitraukti į veiklą.


Bendruomeniniai šeimos namai lapkričio mėnesį kviečia į Tėvystės įgūdžių paskaitas tėvams


Palangos moksleivių klubas (Virbališkės takas 4) spalio 30 d. 16 val. kviečia į Moliūgų dekoravimo šventę.


Palanga kviečia vieną iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykas – pasitikti didžiausiame šalies kurorte bei žada pažerti smagių atrakcijų. Jau šeštadienį populiariausia kurorte J. Basanavičiaus gatvė pasidabino įspūdinga Margučių alėja. Tradicine tapusi alėja šiais metais iki pat Atvelykio kviečia susipažinti su Žemaitijos...


Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Jurgines švęsianti Palanga kviečia į laimės paieškas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 04 24 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, balandžio 26-27 dienomis, Palanga kviečia pasimėgauti atbundančia pavasario gamta – kurorte tradiciškai bus švenčiamos Jurginės.


Paskutiniojo Palangos miesto tarybos posėdžio metu politikai vienbalsiai priėmė sprendimą dėl Palangos miesto Garbės piliečio vardo suteikimo Švedijos piliečiui Larsui Tomui Larsonui. Po ilgos pertraukos vyksianti Garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija bus ypatinga: regalijos L. T. Larsonui bus įteiktos gruodžio 14 d. restauruotojo Palangos kurhauzo atidarymo šventės...


Palanga kviečia šeimas kūrybiškai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 12 10 | Rubrika: Miestas

Pajūrio kurortas Palanga kviečia visas šeimas ne tik praleisti laiką ilsintis ir pramogaujant, bet ir kurti kartu bei įprasminti bendrą šeimos kelią, nueinamą kartu.


Palangos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų iniciatyva balandžio 15 dieną buvo paminėta Pasaulinė kultūros diena. Centrinėje aikštėje, palydint Palangos orkestro maršams, iškelta Taikos vėliava, simbolizuojanti kultūros trapumą ir jos pažeidžiamumą karų, suiručių bei vietinio pobūdžio konfliktų atvejais. Po šios iškilmės bibliotekos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas