Lietuvių autorių meilės romanai: trys istorijos romantiškoms sieloms

***, 2021-03-23
Peržiūrėta
1678
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvių autorių meilės romanai: trys istorijos romantiškoms sieloms

Meilės romanai visais laikais turėjo ištikimą skaitytojų būrį. Šios knygos sužadina jausmus ir padeda pabėgti nuo kasdienių rūpesčių bei darbų. Atėjęs pavasaris dar stipriau sužadina norą nerti į aistrų sūkurį, tad rekomenduojame tris lietuvių autorių knygas, kurios nestokoja nei meilės, nei erotikos!

1. Indrė Vakarė „Juodvilkio dvaras“

„Juodvilkio dvaras“ – debiutinis Indrės Vakarės romanas, sulaukęs milžiniškos sėkmės. Šiandien autorės knygos vienos populiariausių Lietuvos bibliotekose, o romantikos išsiilgusios gerbėjos nekantriai laukia kiekvienos naujos istorijos.

Šiame romane pinasi romantinė istorija ir detektyvo elementai. Pagrindinė veikėja Eleonora baigusi studijas atvažiuoja į Vilkiją laikinai padirbėti mokytoja. Atvykusi susiduria su keistais gandais apie dingusias mokytojas, o pažintis su mokyklos direktoriumi pradeda virtinę nepaaiškinamų įvykių. Mažo miestelio fone skleidžiasi naujai užgimę jausmai, pagardinti paslaptimis bei intrigomis. Tačiau juk meilė viską nugali, ar ne?

2. Jurga Slanka „Besivejant Širšę“

Beveik šešių šimtų puslapių knyga „Besivejant Širšę“ pina meilės ir mistikos istoriją. Autorė Jurga Slanka tikrai neleidžia nuobodžiauti! Romano ašis – Svajūno, kuriam gyvenime trūksta tik laimės, bei Gretės, bebaimės studentės, pažintis.

Pagrindinė veikėja Gretė patiria motociklo avariją. Pabudusi po komos ji suvokia, kad turi aiškiaregystės dovaną. O gal tai prakeiksmas? Šis gebėjimas pakeis daugelio žmonių gyvenimą. Svajūnas myli Gretę – ji jo gyvenimo moteris. Tačiau ar tai, kas nutiko bebaimei motociklininkei nesutrukdys jiems būti kartu?

Jurga Slanka pati yra motociklininkė ir visada žinojo, kad knygos veikėja būtinai važinės šia transporto priemone. Na, o tada istorija susidėliojo pati.

3. Agnė Bausienė „Tarnybinis romanas“

Knygos aprašyme teigiama, kad Agnė Bausienė metė iššūkį vienai garsiausių erotinių knygų „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Ar jai pavyko? Teks įsitikinti patiems!

Šios meilės istorijos herojai – Haroldas ir Gabrielė. Jis vadovas, o ji pavadinė. Klasika! Kaip ir tai, kad kolegų meilei darbe ne vieta. Ar šis slaptas romanas taps brandžios meilės istorija? Veikėjams teks ne tik aiškintis tarpusavyje – uždraustiems santykiams pikantiškumo suteikia ir buvusi Haroldo mylimoji, vis dar negalinti susitaikyti su nutrūkusiais ryšiais.

Skaitytojų laukia šantažas, aukšto lygio intrigos, pavydo scenos ir knygos veikėjų pasaulį sprogdinanti aistra – viskas, ko reikia geram meilės romanui!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Meilės romanai visais laikais turėjo ištikimą skaitytojų būrį. Šios knygos sužadina jausmus ir padeda pabėgti nuo kasdienių rūpesčių bei darbų. Atėjęs pavasaris dar stipriau sužadina norą nerti į aistrų sūkurį, tad rekomenduojame tris lietuvių autorių knygas, kurios nestokoja nei meilės, nei erotikos!


Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderių suvažiavimas, liepos viduryje turėjęs vykti Palangoje, atšauktas – pranešė Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke.


Lietuvos Respublikos Seime vykusiame nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finale V. Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinė Mūza Svetickaitė laimėjo I vietą, aplenkusi beveik šimtą geriausių moksleivių iš visos Lietuvos. Aktyvistė Mūza nebijo iššūkių ir ne kartą tai įrodė. Šis įveiktas iššūkis buvo tarsi dovana visai...


Palangoje sutvarkyta dar viena erdvė – buvęs beveidis, pilkas praėjimas palei bažnyčios tvorą. Tai Signatarų alėja su nauju miesto akcentu – stela, skirta signatarams turintiems sąsajų su Palanga. Tai gražus veiksmas sutvarkant ne tik plotą tarp pašto pastato ir bažnyčios tvoros, bet ir formuojant miesto veidą, puošiant jį naujais ryškiais simboliais. Žinoma...


Praėjusį penktadienį šalies gyventojai buvo pakviesti pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias – buvo rašomas jubiliejinis – dešimtasis – Nacionalinis diktantas. Kurorte jis buvo rašomas Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, bet kiti galėjo jį rašyti ir darbo vietoje ar namuose, klausant tiesioginės transliacijos per...


Tarptautinio dainų ir šokių festivalio „Mano tėviškės spalvos“ tradicijos Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje brandinamos nuo 2007 metų. Jo sumanytojas – renginių vedėjas, pedagogas, Rygos lietuvių tautinių šokių kolektyvo „Bijūnas“ vadovas Rolandas Žalnierius.


Septyniasdešimt ketveri metai prabėgo nuo tada, kai 1941 m. birželio 14-osios naktį prasidėjo masiniai lietuvių areštai. Gyvuliams skirtuose vagonuose žmonės su šeimomis buvo tremiami į Sibirą, kur spiginant negailestingam šalčiui buvo verčiami kęsti badą bei sunkiai fiziškai dirbti. Ne vienas lietuvis, neištvėręs tokių atšiaurių gyvenimo...


„Myliu ir nekenčiu“ (Love and hate), – taip anglosaksai dažnai apibūdina socialinius fenomenus ar iškilius reiškinius. Anglija ir visas pasaulis šiomis dienomis atsisveikina su buvusia premjere Margaret Tečer, kurios ambivalentiška asmenybės didybė neabejotinai įkūnija meilės ir neapykantos polius. Nedaugelis taikos meto politikų gali būti...


Konstitucijos žinias pasitikrino trys palangiškiai

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 04 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos viešojoje bibliotekoje vykusiame pirmajame Konstitucijos egzamino etape pagrindinio šalies įstatymo žinias pasitikrino trys palangiškiai. Į trisdešimties klausimų testą atsakinėjo teisinį išsilavinimą turintis Laurynas Juzėnas bei specialių žinių neturinčios Monika Lukšienė bei Gražina Grigaliūnienė.


Trys meilės „ilgadieniai“

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 18 | Rubrika: Miestas

Nuvilnijo, nuplasnojo trys poilsio dienos. Retas kuris burnojo, gavęs laisvo laiko, mat šiemet tokia prabanga mus aplenks. Pernai atostogų būta per daug, sako, tauta prasigert spėjo, darbo našumas ir rezultatai prastėjo, nuostoliai išaugo, tad šiemet valdžia lyg peiliu nurėžė bet kokį tinginiavimą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius