Lietuvos teatro sąjungos projektas Šventojoje "VASARA SU TEATRU"

Palangos tiltas, 2024-06-10
Peržiūrėta
557
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Lietuvos teatro sąjunga pradeda vasaros sezoną savo kūrybos ir poilsio stovykloje "Žaldokynė". Šventosios gyventojus ir svečius šiemet pakviesime į kūrybines dirbtuves "VASARA SU TEATRU". 

Pirmasis susitikimas su žiūrovais jau šiandien!!!

Į jį kviečia žymiausias mūsų šalies lėlių teatro režisierius, scenografas, dailininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vitalijus Mazūras ir aktorė Nijolė Bižanaitė Mazūrienė. Šeimos lėlių teatro "Paršiukas Ikaras" įkūrėjai mažiesiems šventojiškiams pristatys vaidinimą "Vilkas ir 3 paršiukai" bei pakvies į šešėlių teatro dirbtuves. 

 

Lietuvos teatro sąjunga kviečia prie jūros vasaroti kartu. 

Šventojoje norime ne tik atostogauti, bet ir savo profesine veikla prisidėti prie šio jaukaus miestelio kultūrinio gyvenimo.    

Šiemet renginius "VASARA SU TEATRU" skiriame Šventosios gyventojų ir poilsiautojų šeimoms su vaikais. Mūsų poilsio ir kūrybos stovykloje "Žaldokynė", Kopų g. 31 E, planuojame surengti tris edukacinius užsiėmimus. Vasaros kūrybinių dirbtuvių pajūryje tikslas - didinti kultūros ir meno prieinamumą, poreikį laisvalaikį leisti su kultūra. Šį Teatro sąjungos meno kūrėjų asociacijos projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Susitikimus "Žaldokynėje" planuojame: 

birželio 10 d., 14 val. - vaidinimas „Vilkas ir 3 paršiukai", šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės ("Paršiuko Ikaro teatras", Vilnius)

liepos 13 d., 16 val.- edukacija „Pirštų lėlės ir jų pasakėlės" ("Teatras kišenėje", Vilnius)

rugpjūčio 2 d., 16 val. - kūrybinės dirbtuvės „Nepaprasti vasarotojų nuotykiai Šventojoje" ("Teatras kišenėje", Vilnius).

Būtina išankstinė registracija tel. +370 618 26975.

***

Na, o liepos 6 d., 16 val. - pakviesime į kūrybinę edukaciją "Oro balionu po Lietuvą" Palangos kultūros centro paviljono patalpose (Topolių g. 4, Šventoji). 

Tai - Lietuvos teatro sąjungos dovana Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dienos proga.

Būtina išankstinė registracija: el.p. - [email protected].

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos teatro sąjunga pradeda vasaros sezoną savo kūrybos ir poilsio stovykloje "Žaldokynė". Šventosios gyventojus ir svečius šiemet pakviesime į kūrybines dirbtuves "VASARA SU TEATRU".  


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius