Lopšelis-darželis „Sigutė“ atšventė 30-metį

Palangos tiltas, 2016-11-03
Peržiūrėta
1487
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lopšelis-darželis „Sigutė“ atšventė 30-metį

„Su gimtadieniu, Sigute!” – nuo pat ryto džiaugsmingai skambėjo vaikų lūpose. Spalio 28-tos dienos rytas buvo pilnas šventiško jaudulio, vaikų šypsenų ir magiško laukimo. Visi žinojome – šiandien lopšeliui-darželiui „Sigutė“ jau 30-imt! Per šį tikrai nemažą laikotarpį keitėsi vaikai, tėvai, darbuotojai, tačiau kiekvienas jų įnešė kažką, kas puošė ir tobulino mūsų įstaigą.
Daugybė kartų jau užauginta, dabar jau buvę auklėtiniai atveda savo atžalas ir dalinasi džiugiais prisiminimais apie prabėgusią vaikystę darželyje. Todėl jie ir daugelis kitų svečių buvo sukviesti į smagią darželio šventę, kurią vainikavo įspūdingas koncertas.
O kaip gi darželio šventė be vaikiško juoko ir šypsenų? O jų netrūko! Vyresnieji darželio auklėtiniai šventinį renginį pradėjo atlikdami įstaigos himną. Po jo sekė lietuvių liaudies pasakos „Sigutė“ inscenizacija, kurios pagrindinius vaidmenis atliko „Drugelių“ grupės auklėtiniai. Inscenizacijos, vedamos meninio ugdymo mokytojos Aušros Jūratės Sungailienės, metu „Žiogelių“, „Bitučių“ „Boružėlių“ ir „Drugelių“ grupių auklėtiniai džiugino svečius dainelėmis, kurios atspindi grupės pavadinimus. Vyresniųjų grupių vaikai atliko linksmus „Pelyčių“ ir „Drugelių“ šokius (šokių mok. Monika Kažienė).
Tačiau tai dar ne viskas! Renginio vedėja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Alma Valaitienė pakvietė vaikus koncertą užbaigti gimtadienio dainele, o auklėtoja Aušra Toliušienė papasakojo darželio istoriją. Sveikinimo žodį tarė ne tik garbingi svečiai, bet ir tėvų atstovai, kurie darželiui dovanojo didelį tortą. Šventės dalyviams buvo įteiktos simbolinės atminimo dovanėlės. Svečiai buvo pakviesti pasmaližiauti, o vaikai galėjo džiaugtis saldžiomis dovanėlėmis.
Šventės baigiasi, viskas aplink nurimsta, tačiau įspūdžiai išlieka amžinai. Nuoširdžiai norime padėkoti už sveikinimus, dovanas ir gražius žodžius. Didelį AČIŪ norime tarti tėveliams už visokeriopą pagalbą. Dėkojame pedagogams ir visiems kitiems įstaigos darbuotojams už pagalbą, idėjas ir kūrybinį darbą. Lopšelis-darželis „Sigutė“ su šypsena laukia dar daugybės kitų gimtadienių.

Auklėtoja Laura PETRAUSKAITĖ
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sveikinu visą Palangos lopšelio-darželio ,,Nykštuko’’ bendruomenę su gražiu gimtadieniu. 49 metai nėra daug, kai lyginu juos su kitomis miesto įstaigomis, kurios jau skaičiuoja virš šimto savo veiklos metų. Bet jei kalbėsime apie sukauptą patirtį, atliktus darbus ir pasiekimus, ne visada metų skaičius apsprendžia jų kiekį ir kokybę. 


Penktadienį, spalio 1 d., Palanga smagiai atšventė Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblio „Bočiai“ kolektyvo „Bočiai“ 60 metų veiklos jubiliejų.


Švietimo mainų paramos fondas, programos „eTwinning“ nacionalinė paramos organizacija Lietuvoje, organizavo projektų konkursą, skirtą paremti Lietuvos švietimo įstaigų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“ profesinį tobulėjimą, kuriame dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės projektas „Mokytojų skaitmeninių kompetencijų plėtojimas“.


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


 Laiko upės tėkmė – nevaldoma, bet praeitis pulsuoja gyva. 1980 metų gruodžio 26 d. Palangos mieste duris atvėrė nauja ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuriai vėliau buvo suteiktas „Gintarėlio“ vardas. Praėjusią savaitę  „Gintarėlis“ paminėjo savo veiklos 40-metį.  


Palangiškiai ir kurorto svečiai Baltijos kelio 30-metį nuotaikingo minėjo, rugpjūčio 23 d. už rankų susikibdami pajūryje. Gyvoji grandinė nusidriekė ant jūros tilto, Šventojoje – prie skulptūros „Žvejo dukros“.  


„Su gimtadieniu, Sigute!” – nuo pat ryto džiaugsmingai skambėjo vaikų lūpose. Spalio 28-tos dienos rytas buvo pilnas šventiško jaudulio, vaikų šypsenų ir magiško laukimo. Visi žinojome – šiandien lopšeliui-darželiui „Sigutė“ jau 30-imt! Per šį tikrai nemažą laikotarpį keitėsi vaikai, tėvai, darbuotojai, tačiau...


Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ praėjusį penktadienį Palangos sporto centre organizavo respublikines ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Mažųjų olimpiada" II-etapo varžybas. Varžybose dalyvavo 9 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos iš Klaipėdos, Telšių, Plungės ir Palangos miestų. Išrinktos 3 komandos-nugalėtojos: Palangos lopšelis...


Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.


„Mano darželis – geriausias“  1

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 20 | Rubrika: Miestas

Vaikų darželis – antrieji vaikų namai, kuriuose mažylis praleidžia didžiąją dalį dienos. O auklėtojos – antrosios mamos. Todėl neretai tėvams darželio paieška sukelia nemanką galvos skausmą, juk savo atžalą norisi patikėti tik į pačias geriausias rankas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius