Ispanų filmų retrospektyva Palangos kurorto muziejuje
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Kovo 28-ąją, šeštadienį, Vanagupės filmų festivalio rengėjai kviečia į dar vieną nemokamą kino seansą. Šįsyk – režisierės Giedrės Žickytės dokumentinis filmas „Kaip mes žaidėme revoliuciją“.
„Kartais juokauju sakydama, kad gimiau sakyti ne labas rytas, o buenos días,“ – „Palangos tiltui“ šypsosi Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos anglų ir ispanų kalbų mokytoja Eglė Gūžienė. Eglė tvirtina, kad persikėlimas gyventi į Palangą buvo vienas iš geriausių jos gyvenimo sprendimų.
Palangoje prasideda nauja kultūrinė iniciatyva – „Vanagupės filmų festivalis“, kurio metu rudens, žiemos ir pavasario savaitgaliais nemokamai bus rodomi lietuviški meniniai ir dokumentiniai filmai.
Gimnazija atsisakė rusų kalbos, kartu su progimnazija moko ir ispanų kalbos
2025 11 05 | Rubrika: Miestas
Palangos mokyklose keičiasi užsienio kalbų mokymosi tendencijos – nyksta rusų kalbos dėstymas, prancūzų kalbai iššūkį meta ispanų kalba.
„Meno avilio“ restauruotų filmų programa PIRMOSIOS keliauja po Lietuvos miestus
2024 08 28 | Rubrika: Miestas
Medijų edukacijos ir tyrimų centras „Meno avilys“ pristato restauruotų dokumentinių filmų programą, kurioje dėmesys skiriamas režisierėms-moterims ir tęsia programos kelionę po Lietuvos miestus.
Lietuviškų filmų vasarą Šventojoje
2024 07 02 | Rubrika: Miestas
Šventoji jau penktą vasarą šiltais penktadienio vakarais kviečia į filmų seansus po atviru dangumi.
Palangos kurorto muziejuje - ispanų filmų retrospektyva
2024 06 21 | Rubrika: Miestas
Palangos kurorto muziejus kartu su Ispanijos Karalystės ambasada, Ispanijos Karalystės garbės konsulu Klaipėdoje Vytautu Lygnugariu, ir kino klubu „8 ½“, (vadovas – Kęstutis Meškys) jau antrus metus iš eilės Palangoje rengia ispanų kino filmų retrospektyvą.
Ispanų filmų retrospektyva Palangos kurorto muziejuje
2023 07 21 | Rubrika: Miestas
Prancūziško kino festivalis „Žiemos ekranai” sugrįžta į Palangą
2022 01 21 | Rubrika: Miestas
Po metų pertraukos prancūziško kino seansai vėl vyks LNDM Palangos gintaro muziejuje bei Palangos kurorto muziejuje sausio 28 d.– vasario 12 d. „Žiemos ekranai“ – tai nuo 2004 m. Prancūzų instituto Lietuvoje rengiamas festivalis, vykstantis keliolikoje Lietuvos miestų. Siekiama pristatyti naujausias autorinio prancūziško kino tendencijas ir supažindinti žiūrovus su kino istorijoje svarbiais...
Senosios muzikos žvaigždė Maria Cristina Kiehr ispanų renesanso muzikos koncerte Palangoje
"Juozo alaus bravoras", 2021 08 17 | Rubrika: Miestas
V Tarpautinis Kretingos senosios muzikos festivalis pirmą kartą kviečia klausytojus į koncertą Palangoje – rugpjūčio 19 d. 19 val. Palangos Švč. Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčioje pasirodys senosios muzikos legenda, argentiniečių kilmės dainininkė Maria Cristina Kiehr su kolega Arieliu Abramovičium.
