„Mados vaikymosi žala“ – įdomiausias pranešimas

Palangos tiltas, 2016-03-21
Peržiūrėta
1922
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Mados vaikymosi žala“ – įdomiausias pranešimas

Prieš pat šv. Velykų atostogas, kovo 18 d., Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vyko tarptautinė prevencinė mokinių konferencija ,,Laimingas vaikas – sveikas ir saugus“. Konferencijoje dalyvavo 7- 10 klasių mokiniai, atstovaujantys 41 Lietuvos miestų ir rajonų gimnazijas, pagrindines, profesines mokyklas bei socializacijos centrus. Pranešimų tematika: priklausomybė nuo kompiuterio, mityba ir higiena, mados vaikymosi žala, patyčių problema ir sveika gyvensena.
Konferencijoje dalyvavo bei sveikinimo žodžius tarė I. Simonaitytės mokyklos direktorė Gražina Skunčikienė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, Klaipėdos miesto vicemeras Artūras Šulcas, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas Artūras Razbadauskas, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Audra Daujotienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Janina Asadauskienė, Klaipėdos miesto tarybos narė Lilija Petraitienė, Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Gubliauskienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Bubliauskienė, svečiai iš Lenkijos Respublikos, Goniadzo savivaldybės Jaunimo socioterapijos centro ,,Promyk“.
Tarptautinėje konferencijoje dalyvavo dvi Vlado Jurgučio mokyklos atstovų komandos. Pranešimą „Mados vaikymosi žala“ pristatė 7b klasės mokinės Simona Butkutė ir Monika Raišytė. Merginas konferencijai parengė dailės vyr. mokytoja Ramunė Grikštaitė. 7b klasės mokinės Austėja Kažukauskytė ir Mantė Kesminaitė pristatė atliktą tyrimą bei pranešimą „Mano bendraamžių nuostatos rūkymo atžvilgiu“. Mokines konsultavo bei pasirengti konferencijai padėjo socialinė pedagogė Lina Kunickienė.
Geriausi penki pranešimai iš skirtingų sekcijų buvo apdovanoti statulėlėmis su užrašu „Už geriausią pranešimą“ ir padėkos raštais nuo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos bei Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vedėjos L. Prižgintienės. Šiuos geriausio pranešimo apdovanojimus pelnė mūsų mokyklos mokinės S. Butkutė ir M. Raišytė bei merginas ruošusi mokytoja R. Grikštaitė, kurių pranešimas „Mados vaikymosi žala“ buvo pripažintas „Įdomiausiu pranešimu“.

Ramunė GRIKŠTAITĖ
Dailės vyresnioji mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip ir viršutiniai rūbai, taip ir moteriškas apatinis trikotažas išgyvena mados tendencijų pasikeitimus. Stebint kartą iš kartos, galima pamatyti, kaip jis pasikeitė iki šių dienų – nuo ilgų pantalonų iki siaurų juostelių ar seksualių nėrinių. Nors apatinių niekas nedemonstruoja viešai (nebent tai būtų mados renginys), vis tik moterims labai svarbu jaustis gražioms „nuo iki“. Tad ir šiuos...


Šią vasarą lietuviškas pajūris daugeliui tampa antrais namais, kuriuose norisi praleisti kuo daugiau laiko. Šį savaitgalį Palangoje įsikūrė ir aktualiausi lietuviškos mados ir dizaino ženklai, kurie šeštadienį ir sekmadienį kviečia praleisti kartu, susipažįstant su autentiška kūryba bei atrandant mėgstamiausius vasariško stiliaus atributus.


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Gegužės pabaigoje Palangos senojoje gimnazijoje įvyko didžiulis, kas antrus metus vykstantis alternatyvios mados renginys ,,Devintoji Banga“. Tik šiemet jis buvo kitoks – dėl karantino teko viską vykdyti nuotoliniu būdu, dėl to buvo sukurtas mados kolekcijų filmukas.  


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Palangos kurorto muziejuje penktadienį atidaryta neeilinė paroda „Paplūdimio mada. 150 metų. Iš AlexandreVassiliev kolekcijos“. Kokias sukneles vasaros metu dėvėdavo moterys, o vyrai kostiumus, dar 1850 metais, kaip keitėsi vasaros mados laikui bėgant, kokius aksesuarus mėgdavo, o kokie būdavo maudymosi kostiumėliai, – visa tai pamatyti galima naujoje parodoje, kuri...


Prieš pat šv. Velykų atostogas, kovo 18 d., Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vyko tarptautinė prevencinė mokinių konferencija ,,Laimingas vaikas – sveikas ir saugus“. Konferencijoje dalyvavo 7- 10 klasių mokiniai, atstovaujantys 41 Lietuvos miestų ir rajonų gimnazijas, pagrindines, profesines mokyklas bei socializacijos centrus. Pranešimų tematika:...


Šeštadienio vakarą kultūrinėje erdvėje „Kablys: Jūra. Kultūra“, įsikūrusioje Vasaros parodų paviljone, netilo jaunimo klegesys, o susirinkusiųjų akis traukė įspūdingi rūbai bei spalvos: čia vyko pirmasis jaunimo alternatyvios mados festivalis „KILiMAS“, sukvietęs jaunuosius mados kūrėjus iš visos Lietuvos.


Kvies mados stovykla po atviru dangumi

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 18 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, Palangos skulptūrų parko (Vytauto g.) pievoje pirmą kartą iškils didžiulė palapinė, kurioje įsikurs mados mylėtojų stovykla „Fashion Camp“. Jaukiame kurorto kampelyje laukiami visi, kurie neabejingi lietuviškai madai – čia dvi dienas šurmuliuos Lietuvos ir už jos ribų žinomų prekių ženklų kūrėjai bei populiarūs butikai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius