Meras Šarūnas Vaitkus: „Sparčiai besikeičiantis kurortas nesustos ir 2013-aisiais“

Lukas JURGILAS, 2012-12-13
Peržiūrėta
1972
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Sparčiai besikeičiantis kurortas nesustos ir 2013-aisiais“

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus įsitikinęs – šie jau besibaigiantys metai kurortui buvo kaip niekad sėkmingi: įgyvendintas ne vienas reikšmingas projektas, pradėta daug naujų Palangai ne mažiau svarbių darbų. „Jei tokiais tempais visi drauge dirbsime ir toliau, po penkerių metų kurortas bus neatpažįstamai pasikeitęs“, – įsitikinęs meras.

– Kokie šie besibaigiantys metai buvo miestui?
– Vertinant tai, kiek mieste pradėta įgyvendinti nemažai svarbių projektų, galiu pasakyti, jog Palangai metai tikrai sėkmingi. Juo labiau kad šiemet didžiulį dėmesį skyrėme ne tik poilsiautojams, bet ir savo miesto gyventojams – palangiškiams. Kaip pavyzdį galiu paminėti labai pasisekusį projektą – gyvenamųjų daugiabučių namų infrastruktūros sutvarkymą. Pirmiausia paminėtinos įrengtos papildomos automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių namų bei ikimokyklinių įstaigų. Anksčiau tiek atvežę vaikus į darželius, tiek po darbo parvykę namo, palangiškiai susidurdavo su automobilių stovėjimo vietų stokos problema, todėl, gavę papildomai lėšų iš Kelių direkcijos, įrengėme automobilių stovėjimo vietas Taikos g., Sodų g., skvere ties pravažiavimu iš Sodų g. į Taikos g. Esame apsisprendę šį projektą plėtoti ir ateityje, nes tai gyventojams suteikia ne tik patogumą, bet ir saugumą.
Ne mažesnį pasisekimą pelnė ir kitas projektas – daugiabučių namų kvartale atsiradusi moderni vaikų žaidimų aikštelė. Kitais metais tokių aikštelių skaičių planuojame plėsti – jų turėtų atsirasti ir Medvalakio, Vasaros gatvių kvartaluose, Druskininkų g., Šventojoje, kitose miesto vietose. Norime vaikams įrengti naujas, aptvertas aikšteles, kad tiek mažieji, tiek jų tėvai būtų saugūs ir laimingi.
– Kokius dar palangiškiams svarbius darbus galėtumėte išskirti?
– Be abejo, atsižvelgiant į palangiškių poreikius atlikta ir daugiau darbų. Paminėtinas Virbališkės tako – pagrindinio tako, jungiančio daugiabučių gyvenamųjų namų rajoną su miesto centru – sutvarkymas. Ši gatvė buvo neremontuota 20 metų, labai prastos būklės, nors ja kasdien vaikšto daugybė palangiškių, tarp jų – ir vaikų. Iš Kelių direkcijos gavome lėšų ir ėmėmės darbų, tad dabar Virbališkės takas atnaujintas bei tvarkingas: paklota nauja danga, įrengtas dviračių takas, naujas apšvietimas, sutvarkyta aplinka. Tai tapo lyg tąsa praėjusiais metais sutvarkytos Senojo turgaus gatvės, tad šiandien nuo pagrindinio gyvenamųjų namų rajono iki pat centro palangiškiai gali vaikščioti patogiai bei saugiai.
– Pradėtų darbų yra ir daugiau. Kaip jie einasi?
– Palangiškiai tikrai pastebi, kad mieste intensyviai vykdomos gatvių rekonstrukcijos. Šiais metais jau beveik baigta tvarkyti Kęstučio g., sutvarkyta ir Žvejų gatvės atkarpa nuo ganyklų g. iki Vytauto g., pradėta tvarkyti atkarpa nuo Neringos g. iki Smilčių g. Ji bus baigta pavasarį, o visa Žvejų gatvė bus sutvarkyta iki kitų metų pabaigos. Malonu paminėti, kad po ne vieno vizito į ministerijas, šiais metais Jūratės gatvės rekonstrukcijai numatyta 1 mln. litų. Ši gatvė pradėta rekonstruoti – tempai didžiuliai, nes lėšos turi būti panaudotos iki metų pabaigos. Tad dar šiais metais bus sutvarkyta keletas šios gatvės atkarpų.
Šiais metais imtasi ir daugiau darbų: pradėta pirkti paslauga Kopų g. Šventojoje techniniam projektui parengti. Papildomą finansavimą gavome Kalgraužių gatvei tvarkyti, tad pirmasis darbų etapas įvykdytas, o pavasarį bus paklota danga, ir čia gyvenantys šventojiškiai galės patogiai privažiuoti prie savo namų. Taip pat didelį dėmesį šiais metais skyrėme Vilimiškės kvartalui – gatvės buvo greideriuojamos, žvyruojamos, laistytos specialiu skysčiu, kad nedulkėtų.
– Vienas iš aktualiausių klausimų – socialinės paslaugos. Kokių naujovių įvesta šioje srityje?
– Gera žinia miestiečiams yra ta, kad šiemet gauta 2,9 mln. litų Globos namų rekonstrukcijai. Šiuo metu perkamas pastato rekonstrukcijos projektas, sutvarkius šį pastatą Globos namai taps erdvesni ir jaukesni. Perkamas ir Socialinių paslaugų tarnybos rekonstrukcijos techninis projektas, kadangi dėmesys neįgaliems palangiškiams yra labai svarbus. Itin džiugina, kad ši tarnyba jau turi naują autobusiuką, su neįgaliesiems vežioti būtina įranga.
Savo koalicinėje programoje esame numatę sutvarkyti Laidojimo namus, kuriuos ne vienerius metus nuomojosi privati bendrovė. Šiemet mums pavyko nutraukti sutartį su verslininkais bei perduoti šios paslaugos teikimą „Palangos komunaliniam ūkiui“. Pasisekė įtikinti Tarybą bei leidome „Palangos komunaliniam ūkui“ paimti paskolą, už kurią Laidojimo namai būtų sutvarkyti, ir tai bus padaryta kitąmet. Manau, kad į paskutinę kelionę žmogus turi būti išlydėtas gražioje aplinkoje. Apskritai, laikausi nuomonės, kad socialines paslaugas teikti turi ne privačios, o Savivaldybei priklausančios įmonės – miestas, priešingai nei privatininkai, nesiekia pelno.
– Šiemet daugiabučių gyventojams buvo suteikta galimybė rinktis iš dviejų galimų namų administratorių – UAB „Palangos butų ūkis“ bei UAB „Palangos komunalinis ūkis“. Kaip pasiteisino toks sprendimas?
– Dar rengdami koalicinę programą numatėme spręsti problemas, susijusias su daugiabučius administruojančios UAB „Palangos butų ūkis“ veikla, nes gyventojai dažnai skųsdavosi dėl surinktų lėšų panaudojimo skaidrumo. Iki šiol paslaugą teikė monopolininkas – komercinė, miestui nepavaldi bendrovė, bet kartu su Savivaldybės tarybos nariu Albinu Stankumi sumanėme sudaryti darbo grupę (į ją, be A. Stankaus, buvo įtraukti Tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Danas Paluckas), kuri išnagrinėtų galimybę įsteigti alternatyvą „Palangos butų ūkiui“. Sprendimas labai pasiteisino, kadangi „Palangos komunalinis ūkis“ daugiabučius administruoja mažesniais įkainiais, o gyventojai turi teisę pasirinkti jiems patinkantį namo prižiūrėtoją. Savivaldybėje (Vytauto g. 73) informaciją apie namų administravimą bei galimybę pasirinkti administratorių gyventojams bet kada suteiks juristas Vytautas Korsakas.
– Gyventojams labai aktualus klausimas – būsto šildymas. Kas nauja šioje srityje?
– Prieš pusantrų metų dalyvaudami rinkimuose kalbėjome apie tai, kaip sumažinti šildymo kainą. Aišku, darbai nepadaromi taip greitai, kaip norėtųsi. Daug kartų važiavau į Ūkio bei Aplinkos ministerijas, prašiau įtraukti Palangą į valstybės projektų sąrašą, kad galėtume pasistatyti dvi biokuro katilines. Savo lėšomis miestas tai padaryti neišgalėtų. Noriu pasidžiaugti, kad mums pavyko – gavome lėšas biokuro katilinėms Palangoje ir Šventojoje pastatyti. Šiandien procesas jau pažengęs – perkamos pačios katilinės bei rengiamas techninis projektas. Planuojama, kad kitais metais palangiškiai turės naujas biokuro katilines, o tai leis sumažinti šilumos kainą.
– Prieš metus Savivaldybės administracijoje pradėjo veikti Viešosios tvarkos skyrius. Ar pasiteisino sprendimas jį įsteigti? Kokius pasiekimus labiausiai išskirtumėte?
– Džiaugiuosi, kad buvo įsteigtas Viešosios tvarkos skyrius, jis buvo seniai būtinas kurortui. Toks sprendimas labai pasiteisino – per trumpą laiką šio skyriaus specialistai padarė neįtikėtinų dalykų. Pirmiausia imtasi apleistų, praeiviams pavojų kėlusių statinių. Vienas iš pavyzdžių – Viešojo skyriaus specialistų pastangomis savininkus privertėme nusigriauti nesaugų statinį, buvusį šalia prekybos centro „Iki“. Taip pat savininkai pradėjo tvarkytis buvusį pirties pastatą, sugriuvusį statinį prie Tremtinių kryžiaus, aptvertas bei ardomas ir Ganyklų g. prieš daugelį metų sudegęs pastatas.
Rūpinamasi ir gyvenamąja aplinka – prastai prižiūrimų sklypų savininkai informuojami ir raginami susitvarkyti savo kiemus, nupjauti žolę. Imtasi spręsti ir nelegalių reklamų klausimą, didelis dėmesys skirtas nelegaliai prekybai. Dirbamas prevencinis darbas, ir miestas tampa tvarkingesnis.
– Koks, Jūsų nuomone, buvo sėkmingiausias metų projektas?
– Šiais metais buvo įgyvendinta tikrai daug reikšmingų projektų, tačiau kaip svarbiausią įvardyčiau Kurhauzo restauracijos pirmąjį etapą. Prieš dešimtmetį sudegęs šis Palangai labai svarbus pastatas pagaliau atstatytas, o kitais metais planuojame įrengti bei visuomenėms reikmėms pritaikyti Kurhauzo vidų.
Kitas pagal svarbą projektas, mano manymu, yra rudenį pradėta sporto komplekso statyba, kuri turėtų būti baigta kitąmet. Nelengvai šis objektas gimė – atėję į valdžią radome tik nepilną techninį projektą, tad reikėjo per pakankamai trumpą laiką – du mėnesius – parengti visą reikiamą dokumentaciją, kad galėtume pretenduoti į finansavimą. Dirbome rekordiniais tempais – per du mėnesius buvo pateikta paraiška, šiais metais skirtas finansavimas – apie 7 mln. litų šio objekto statybai, taip pat iš Valstybės investicijų programos šiam projektui skirta apie 1,3 mln. litų. Už sėkmingą darbą padėkoti reikia Savivaldybės administracijai. Antruoju darbų etapu pradėsime rengti techninį projektą – miesto stadiono takams sutvarkyti, pritaikant juos lengvajai atletikai. Taip pat turime minčių vietoje atsarginės, už stadiono esančios aikštės įrengti futbolo aikštę su dirbtine danga. Įgyvendinę šias idėjas Palangoje turėtume sporto kompleksą, tenkinantį tiek krepšininkų, tiek futbolininkų, tiek lengvaatlečių poreikius.
– Bet Palanga turi tenkinti ne tik sportininkų, bet ir turistų, poilsiautojų poreikius. Kas nuveikta šiuo klausimu?
– Per pusantrų darbo metų pavyko išspręsti dar vieną labai svarbų investicinį klausimą – šiais metais pradėtos kempingo statybos. Tai nemaža, 4 mln. litų investicija. Kaip žinia, Palanga iki šiol neturėjo kempingo, galinčio suteikti geras sąlygas su kemperiais atvykstantiems poilsiautojams. Tačiau planuojama, kad jau kitąmet vasaros pabaigoje pirmasis kempingo statybos etapas bus įgyvendintas.
Dar vienas tikrai pavykęs šių metų projektas – didžiulio įvertinimo sulaukęs Vaikų parkas, kuris vasarą priviliojo gausų būrį tiek jaunųjų palangiškių, tiek svečių iš kitų miestų. Pramogauti mažieji čia gali nemokamai, nes laikomės nuostatos, jog reikia ne ieškoti būdų, kaip paimti pinigus iš miesto svečių, bet žiūrėti, kad mūsų gyventojai, svečiai, jų vaikai būtų laimingi.
– Kokius dar svarbius projektus numatoma įgyvendinti kitąmet?
– Pavyko įtikinti Ūkio ministeriją ir įrodyti, kad svarbus traukos objektas yra koncertų salė, tad vasaros estrados rekonstrukcija, po kurios salė taptų visus metus veikiančiu objektu, yra labai svarbu. Visai neseniai gavome žinią apie tai, kad skirtas finansavimas pirmajam etapui – 2 mln. litų. Dabar vyksta techninio projekto pirkimo procedūra, darbų planuojama imtis kitąmet, pasibaigus vasarai.
Didžiulis pasiekimas ir Birutės parko tvarkymo darbų antrasis etapas. Intensyvūs darbai prasidės pavasarį, nes tam skirta 3 mln. litų. Parke atsiras naujas apšvietimas, mažoji architektūra, suolai, sutvarkyti parteriai, ir mūsų parkas įgys dar daugiau žavesio bei džiugins ne tik palangiškius, bet ir miesto svečius. Gintaro muziejui atnaujinti bei pritaikyti turizmui skirta dar 5,5 mln. litų.
– Kaip vertinate Savivaldybės tarybos darbą bei kokius svarbiausius priimtus sprendimus galėtumėte išskirti?
– Šios kadencijos Tarybos nariai yra labai aktyvūs, vyksta konstruktyvus darbas, ir tai džiugina. Malonu, kad Tarybos nariai sprendžiant miesto problemas prisideda ne kalbomis, o realiais darbais, sprendimais. Palangai svarbių sprendimų priimta tikrai daug: ir jau minėti klausimai dėl biokuro katilinių, daugiabučių namų administravimo perdavimas „Palangos komunaliniam ūkiui“, kiti klausimai. Artimiausiame Tarybos posėdyje planuojama apsispręsti skirti 150 tūkst. litų skrydžio Palanga – Londonas rinkodarai. Jei oro uostas susitartų su oro bendrove, nuo vasaros du kartus per savaitę skraidytų 180 vietų lėktuvas. Manau, kad tai – įdomi ir reikalinga kryptis.
– Su kokiomis nuotaikomis žengiate į 2013-uosius?
– Į kitus metus žengiame su tikrai geromis nuotaikomis. Jei tokiais tempais eisime toliau, manau, kad po penkerių metų Palanga įgaus visai kitokį veidą, pasistatys traukos objektus. Kaip jau minėjau, kitais metais turime pastatyti sporto kompleksą, pabaigti Kurhauzo restauraciją, pradėtą koncertų salės rekonstrukciją, baigti tvarkyti gatvių infrastruktūrą. Ateities planų yra labai daug: baigiamos buvusio reabilitacijos centro, esančio Vytauto g. 170, detaliojo plano procedūros. Šio pastato vietoje turėtų atsirasti kompleksas su mineralinio vandens panaudojimu. Ieškome investuotojų, Palangoje norinčių pastatyti baseinų kompleksą, kuris galėtų atsirasti Bangų gatvės aikštelėje. Teritorijų, kur galėtų atsirasti įvairūs miestui reikalingi objektai, yra ir daugiau.
– Artėja gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai, kaip joms rengiasi miestas?
– Palangiškiai tikriausiai atkreipė dėmesį, jog jau ne pirmus metus didžiulį dėmesį skiriame miesto grožiui. Šiemet papuošėme ne tik jau įprastas kurorto vietas, bet ir naujas erdves. Pagal galimybes dėmesį skiriame ir daugiabučių namų rajonams, šventinė nuotaika juntama ir Virbališkės take.
– Ko palinkėtumėte palangiškiams artėjančių šv. Kalėdų bei Naujųjų metų proga?
– Pirmiausia noriu padėkoti visiems už palaikymą bei pasitikėjimą – jį tikrai jaučiu, bendraudamas su palangiškiais. Šis pasitikėjimas man, kaip miesto vadovui, suteikia naujų jėgų bei užsispyrimo siekti iškeltų tikslų. O palinkėti norėčiau gerų ateinančių metų – kiekvienam palangiškiui, jų šeimoms, vaikams. Sutikite šventes jaukiame artimųjų, draugų rate. Mokėkite džiaugtis tuo, ką turime šiandien, bei neatsisakykite padėti kitiems, jei esate prašomi. Savivaldybės, taip pat ir mano kabineto durys visada atviros palangiškiams – esate laukiami. Mes, visada įsiklausysime į jūsų problemas bei pagal galimybes stengsimės padėti. Gerų ateinančių metų visiems.

Jūsų komentaras:

Laukia daug dar darbų... 2012-12-17 09:40 (IP: 86.100.60.112)
-Tačiau staigiai galima išspręsti keletą darbų: 1.patraukite Taxi'tus prieš bažnyčią,net melstis ar su apeigomis privažiuoti neįmanoma.. 2.išasfaltuoti atkarpą(duobėtą pragarą) tarp garažų Bangų g-Medvalakiog..(prie buvusių lokatorių)... 3.kapinėse kalnai sniego, visiškai nevalomas net pagrindinis takas?nėra jokios info apie kapinių budėtoją? 4.Tušti sukrypę apleisti stendai prieš Savivaldybę- turi būti perskirstyti taip reikalingai Miesto informacijai!-*iki šiol yra žmonių nežinanačių, kad yra tyliai "parduoti" privatiems plėšikautojams "VITĖS VALDŲ" padaliniui-Plg "Butų ūkis" ...*nedaug žinojo apie Mero org ."Ataskaitinį", ar kt Susirinkimus; Laikraščiai brangūs,beto ten nebeįdomi informacija, pateikiama "savaip"..ir t.t.

Dėkavojame, 2012-12-17 09:25 (IP: 86.100.60.112)
padaryta ir daroma -daug; Ačoū Merui ir vos keliems Tarybos nariams kaip p. A.Stankui, kuris gal geriausiai išmano įstatymus ir gaudosi situacijoje...bei "klampynėse"prisidirbusių" zeimio, kirstuko, stalmoko, garolio, martinkaus...oi dar ilgai teks klampoti po pridergtą Palangą....šviesos dar nematyti...

vietinis 2012-12-16 16:21 (IP: 78.61.43.127)
Na tikrai dabar darbu daroma daug,kaip niekad.Musu meras-Nr.1,as tai daugiausiai laukiu kada kas galetu pastatyti sveikatingumo-laisvalaikio-sporto pramogu centra kaip "impuls",kuriame butu ir pirtys ir baseinai ir treniruokliu sales na ir kad ir ledo arena,na tada tikrai susigrazintume visus prarastus poilsiautojus is LIetuvos ir zinaoma aplinkiniu saliu!,,kaip Latvija,Estija,kiti aplinkiniai kaimynai,kad ir tam paciam Druskininkui-sudarytume jiems didesne konkurencija,bet pakolkas mums dar tolokai kaip tvarkosi Ventspilis ir Druskininkai ir t.t.

Ryciui 2012-12-15 23:16 (ew / IP: 78.61.214.75)
Tvarkys tie kuriems buvo do lampocki 20 metu Zeimys, Kirstukas, Stalmokas. Salin rankas nuo Mero Saruno.

rytis 2012-12-15 22:39 (IP: 78.61.204.18)
kada,ponas mere,pradėsite rūpintis Ryto kvartalo gatvėmis.Ar ta mieso dalis ne Palangai priklauso?Gèda,daugiau nei 20metų vasara kvėpuojame dulkėmis,duobėtomis gatvėmis laužome savo mašinas,o vaikai labiau nei kitur,serga kvėpavimo takų susirgimais.Kas už tai atsakys?Užtenka čia girtis ne savais pasiekimais.

palanga 2012-12-14 09:20 (palanga / IP: 88.119.253.63)
Tai gal viską tegu atiduoda meras komunaliniui, skierus pasiraitojęs rankoves dirbs, o valdžia „sočiai" gyvens

Taip pat skaitykite

Klaipėdoje sausio 26-ąją surengtoje konferencijoje „Vartai į jūrą. Lietuvos uostų proveržis“ Palangos meras Šarūnas Vaitkus sukėlė gyvą diskusiją, atvirai papasakojęs apie Palangos dedamas pastangas atstatyti Šventosios jūrų uostą. „Ar tikrai esame jūrinė valstybė? Arba kodėl plojame estams ir ar toliau Šventosios ir kitus uostus bei uostelius statysime su nuolat ištiesta ranka?“ – visų klausė...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo feisbuko paskyroje pasidžiaugė Šventosios uosto atgimimu. Jis informavo, kad Lietuvos premjerei Ingridai Šimonytei pristatė jau atliktus darbus bei būsimuosius kitus Šventosios uosto statybos etapus. Meras tikisi, kad Šventosios uosto atgimimas sparčiai judės į priekį. „Atgimstančiame Šventosios uoste šeštadienį apsilankė premjerė Ingrida Šimonytė  –...


„Atsimenu, kai dar 2011-aisiais, kartu su bendraminčių komanda, apsisprendėme Palangoje įsteigti Trečiojo amžiaus universitetą (TAU), neabejojome, kad šis sprendimas pasiteisins. Tačiau dabar, nuo pirmųjų mokslo metų prabėgus dešimtmečiui, galiu drąsiai konstatuoti – tuometinis sprendimas ne tik pasiteisino, bet ir gerokai pranoko lūkesčius – tokio senjorų susidomėjimo tikrai nesitikėjome,“ –...


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


45-ąjį gimtadienį atšventęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus prisipažįsta: „Kai buvau 25-erių, keturiasdešimtmečiai man atrodė jau seni. Dabar, kai pats sulaukiau 45-erių, tokios mano mintys tada man kelia tik šypseną.“ Paklaustas, ar save matąs Europos Parlamente po 15 metų, Š. Vaitkus išsisuko nuo tiesaus atsakymo: „Planų ir siekių...


Nuo vienintelio šalyje jūros tilto poilsiautojai turi matyti saulėlydžius ir jūros horizontą, o ne besisukančius vėjo jėgainių sparnus – įsitikinęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Apie Lietuvos bendrajame plane iki 2030 metų numatytą vėjo jėgainių parką jūroje ties Palanga, o taip pat – apie kitus kurortui aktualius sprendinius ketvirtadienį ryte Vilniuje miesto...


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus įsitikinęs – šie jau besibaigiantys metai kurortui buvo kaip niekad sėkmingi: įgyvendintas ne vienas reikšmingas projektas, pradėta daug naujų Palangai ne mažiau svarbių darbų. „Jei tokiais tempais visi drauge dirbsime ir toliau, po penkerių metų kurortas bus neatpažįstamai pasikeitęs“, – įsitikinęs meras.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius