Mieli palangiškiai ir šventojiškiai,

Palangos tiltas, 2015-12-18
Peržiūrėta
2011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai,

prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro koncertai, spektakliai, televiziniai projektai.
Ilgai visai Lietuvai tarnavusios Vasaros estrados vietoje uždara Koncertų salė iškilo per kone rekordiškai trumpą laiką – rekonstrukcijos darbai pradėti 2014 m. pradžioje, ir, nepraėjus nė dvejiems metams, naujasis objektas atvėrė duris visuomenei.
Kad Palanga šiandien turėtų modernią Koncertų salę, ilgai ir labai įtemptai dirbo gausus būrys specialistų. Už priimtus reikiamus sprendimus dėkoju Savivaldybės tarybos nariams, ypač – Mindaugo Skritulsko vadovaujamam Ekonomikos ir finansų komitetui bei Vaido Šimaičio vadovaujamam Statybos ir miesto ūkio komitetui.
Už nuoširdžias pastangas įgyvendinant šį projektą dėkoju Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei, direktoriaus pavaduotojai Violetai Staskonienei, mero pavaduotojui Rimantui Antanui Mikalkėnui, mero patarėjoms Narine Danijelianc bei Jurgitai Vanagei, taip pat – Broniui Martinkui, praėjusioje Savivaldybės tarybos kadencijoje ėjusiam administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas bei įtemtai ir nuoširdžiai dirbusiam, kad moderni Koncertų salė kuo greičiau nudžiugintų palangiškius ir šventojiškius.
Dėkoju ir visiems su šiuo projektu dirbusiems Savivaldybės administracijos skyrių specialistams – kad Palangos koncertų salės rekonstrukcija buvo atlikta greitai ir sklandžiai, ypač daug pastangų įdėjo Palangos miesto savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Ramunė Olšauskaitė Urbonienė ir šio skyriaus specialistės, Statybos skyriaus specialistai, ypač – Alfredas Reivytis, Petras Kaminskas bei jo vadovaujamas Juridinio ir personalo skyrius, taip pat – Architektūros ir teritorijų planavimo, Buhalterijos, Biudžeto skyrių specialistai.
Savaitgalį vykę Koncertų salės atidarymo renginiai nebūtų tokie sklandūs, jei ne milžiniškos Palangos kultūros centro kolektyvo ir ypač – kultūrinės veiklos vadybininko Nerijaus Stasiulio pastangos, nuoširdus Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistų darbas bei jaunimo reikalų koordinatorės Lauros Grendienės vadovaujamo entuziastingo Palangos jaunimo, savanoriavusio šventinių renginių metu, indėlis.
Už puikų koncertą, praturtinusį Palangos koncertų salės atidarymo renginius, nuoširdžiai dėkoju Palangos orkestrui bei jo dirigentui Vygantui Rekašiui, Palangos kameriniam chorui ir jo vadovui Edmundui Jucevičiui. O kad naujoji salė atidarymo šventės metu svečius sužavėtų ne tik savo vidumi, bet ir išorine aplinka, ačiū tariu „Palangos komunalinio ūkio“ darbuotojams bei šios įmonės vadovui Vidui Misikoniui.
Dėkoju ir žiniasklaidos atstovams, parodžiusiems didžiulį susidomėjimą Palangos koncertų salės atidarymo renginiais bei apie šį įvykį operatyviai paskelbusiems žinią ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje.
Ačiū tariu ir kiekvienam iš jūsų, mieli palangiškiai ir šventojiškiai, supratingai bei kantriai kentusieji su laikinus nepatogumus, susijusius su naujosios Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbais.
Nuoširdžią padėką reiškiu kiekvienam, savo idėjomis, patarimais bei darbu prisidėjusiems prie to, kad šiandien Palanga turi pasididžiavimo vertą objektą – modernią Koncertų salę.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

ne tawo locka 2016-01-31 08:44 (IP: 78.57.226.210)
o kas padowanojo??? patys sau...

mere, mere,,, mere!!!!! 2016-01-21 16:17 (; / IP: 78.57.226.210)
buk gerutis, tvarkyk arch. skyriu ir nesikisk, kur nesigaudai

foto 2015-12-31 08:24 (IP: 78.57.226.210)
,,meras tautos fone""..... laukiam daugiau

Meras Cristmas??? 2015-12-27 20:45 (/ / IP: 78.57.226.210)
Meras Christmas!!!!

mere, mere,,, mere!!!!! 2015-12-22 07:55 (/ / IP: 78.57.226.210)
'projektavo ARCHITEKTAI..../tavo ziniai//

DOWANA????!!!!! 2015-12-22 07:48 (/ / IP: 78.57.226.210)
apsipagadyk, mere, a nezinai ka reiskia DOVANA???/

Taip pat skaitykite

Turime atkreipti dėmesį į tai, kad prie Palangos savivaldybės ribų Darbėnų seniūnijoje, Auksūdžių kaime planuojama statyti vandenilio-metanolio gamyklą.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, pasitikome ypatingą šventę – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Dieną, kuri mums kasmet primena, kokią didelę vertybę – galimybę gyventi laisvoje šalyje, kalbėti gimtąja kalba ir patiems kurti mūsų šalies ateitį – turime. 


Kartu su atbundančia gamta į kiekvienus namus pasibeldžia viena iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos.


Pasitikome vieną iš svarbiausių bei prasmingiausių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tebūna ji džiaugsminga ir šventiška, kiekvieną iš mūsų įkvepianti naujiems prasmingiems darbams.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus pirmadienį, rugsėjo 6 d., savo Facebook paskyroje visiems padėkojo už puikų Palangos vasaros sezoną. 


Su meile ir pasididžiavimu savo valstybe Liepos 6-ąją vieningai giedokime Tautišką giesmę. Minėdami Valstybės dieną pajuskime ypatingą bendrystės ir susitelkimo nuotaiką, kuri nuolat telydi kiekvieną iš mūsų visuose sumanymuose bei darbuose.  


Išgyvename nuostabų, gerumo, bendrystės ir kalėdinio stebuklo laukimo kupiną laikotarpį. Dar kelios dienos, ir į kiekvienus namus pasibels gražiausios žiemos šventės ¬– šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai.


Užvakar susirinkę Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus nariai pagerbė gražiausiai tvarkomų sodybų bei teritorijų šeimininkus ir įteikė jiems padėkas bei lenteles, kurios nuo šiol žymės labiausiai puoselėjamas erdves. Palangos skyriaus pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė džiaugėsi, jog prašymas pagerbti tokiu būdu tikrai daug darbo įdedančius palangiškius bei...


prieš keletą dienų visą Lietuvą apskriejo žinia – Palanga atidarė naują, modernią ir išskirtinę Koncertų salę. Šį įvykį galima drąsiai pavadinti kalėdine dovana ne tik palangiškiams, bet ir visos Lietuvos kultūros pasaulio atstovams bei kiekvienam, mėgstančiam turiningai leisti laisvalaikį, kadangi naujojoje salėje galės visus metus vykti labai įvairaus žanro...


Pasibaigusi vasara kartu nusinešė ir įtemptą bei darbų kupiną kurortinį sezoną. Prasidėjęs ruduo mus kviečia sulėtinti tempą, atsikvėpti nuo darbų, pasidžiaugti savo ir kaimynų pasiekimais bei visiems kartu – dar viena sėkminga bei svečių gausa džiuginusia vasara. Kartu tai ir tinkamiausias laikas padėkoti kiekvienam miesto gyventojui, savo nuoširdžiu darbu prisidėjusiam...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius