Konstantinui Skierui – įtarimai piktnaudžiavus tarnyba
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai įtaria įmonės „Palangos komunalinis ūkis“ vadovą piktnaudžiavimu tarnyba. Antradienį direktorius Konstantinas Skierus iš jo kabineto buvo išvežtas į Klaipėdą apklausai.
„Palangos tiltui“ STT Klaipėdos valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio vadovas Leonas Barišauskas patvirtino šį faktą. Pavardžių žiniasklaidai skelbti negalintis pareigūnas sakė, kad dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba Konstantino Skieraus atžvilgiu Klaipėdos prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Iš jo kabineto paimti dokumentai, įmonės vadovui paskirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Nuo tarnybos „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius nenušalintas.
Nepatvirtintais duomenimis, K. Skierus įtariamas tuo, kad komunalininkus pasiuntė į objektą, kuriame jiems dirbti nepriklausė.
Vakar K. Skierus nepanoro komentuoti antradienio įvykio.
„Skaudu ir sunku, juolab kad mesti įtarimai su „Palangos komunaliniu ūkiu“ neturi nieko bendro. Nebepilkite druskos ant žaizdos“, - sakė direktorius, anksčiau minėjęs, jog tiesa turėtų išaiškėti, kai tyrėjai įsigilins į dokumentus.
„Nuo komentarų susilaikome, nes nieko nežinome, - paklausta apie antradienio įvykius sakė Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė. – Iš mūsų pusės jokių priekaištų K. Skierui ir jo vadovaujamai įmonei nėra buvę. Atvirkščiai – visada džiaugėmės pastarųjų metų komunalininkų darbu“.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Kažkam bambą graužia... 2014-10-17 07:21 (. / IP: 86.100.63.40)
-Tepliokit ir vartaliokit- kaip tik norit, bet ! tokių VADOVŲ -ŪKININKŲ ,kaip Palangos komun. ūkio šis Vadovas- reta,-tai žino ir mato visa Lietuva ! ...ž-Vasara, po švenčiančių siautėjimų -ryte dar neišaušus -pliažas jau švarus !miestas švarus iki saulei patekant, žydi gėlynai... tvarkomos gatvės ir t.t.Tokio kito vadovo -sunku Palangoj surasti.. Pagarba didžiausia šiam autoritetui ! Apgailestaujame, kad kažkam bambą dėl to graužia !...Taip pat skaitykite
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) atliekant, o prokuratūrai vadovaujant ikiteisminiams tyrimams dėl galimo savivaldybių tarybos narių piktnaudžiavimo panaudojant lėšas, skiriamas jų, kaip tarybos narių, veiklos išlaidoms apmokėti, pareikšti įtarimai buvusiam Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariui Dangirui Samaliui.
Palangos Viešosios tvarkos ir rinkliavų tarnyba vykdys viešosios tvarkos kontrolės funkcijas, nebelieka popierinių mokėjimo kvitų už parkavimą
Linas JEGELEVIČIUS, 2025 03 10 | Rubrika: Verslas pinigai
Nuo kovo 1-osios dienos Palangos miesto rinkliavų centro (PMRC) pavadinimas pakeistas į Palangos miesto Viešosios tvarkos ir rinkliavų tarnybą (VTRT). Pakeitusi pavadinimą, tarnyba pradeda naują veiklos etapą – vykdyti ir naujas tarnybai pavestas Palangos miesto viešosios tvarkos kontrolės funkcijas.
BĮ Palangos miesto rinkliavų centras , nuo kovo 1 d. keičiantis pavadinimą į BĮ Palangos miesto Viešosios tvarkos ir rinkliavų tarnyba (toliau – Tarnyba) , pradeda naują veiklos etapą – vykdyti Tarnybai pavestą Palangos miesto viešosios tvarkos kontrolės funkciją.
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad uostamiesčio kriminalistai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams Palangoje. Įtarimai pareikšti penkiems asmenims.
Užimtumo tarnyba: užsieniečiams išduota mažiau leidimų dirbti
2023 01 31 | Rubrika: Miestas
Praėjusiais metais Užimtumo tarnyba išdavė mažiau leidimų dirbti trečiųjų šalių piliečiams bei priėmė mažiau sprendimų dėl darbo atitikties.
Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba primena
2022 12 22 | Rubrika: Miestas
Artėja vienos gražiausių metų švenčių - Kalėdos ir naujieji metai. Kad šventės būtų saugios Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba primena
Palangos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko Palangos miesto savivaldybės 2019 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio, Savivaldybės biudžeto ir turto naudojimo auditą ir nustatė reikšmingų duomenų iškraipymų, turėjusių įtakos 2019 metų savivaldybės konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinio duomenų teisingumui. Nustatyti trūkumai apskaitant savivaldybės...
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba: "Palangai vieno budinčio globotojo neužtenka"
"Delfi", 2020 02 25 | Rubrika: Miestas
Penkios savivaldybės iki šiol neturi nė vieno budinčio globotojo, antradienį pranešė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba. Palanga, kaip dešimt kitų savivaldybių, turi po vieną budintį globotoją, bet tarnyba sako, kad vieno neužtenka.
Kurorto policijos viršininką klupdo įtarimai piktnaudžiavimu ir prekyba poveikiu
Linas JEGELEVIČIUS, 2016 10 27 | Rubrika: Miestas
Įvykiai kelyje, regis, koją pakiš jau antram Palangos policijos komisariato viršininkui – prieš Alvydą Katkauską pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba. Įtariama, kad jis šiemet tarpininkui ir nežinomam asmeniui sutiko „pagelbėti“ – susigrąžinti teismo atimtą vairuotojo pažymėjimą anksčiau laiko. Į tarpininkavimo istoriją...
Konstantinui Skierui – įtarimai piktnaudžiavus tarnyba 1
"Palangos tilto" informacija, 2014 10 16 | Rubrika: Miestas
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai įtaria įmonės „Palangos komunalinis ūkis“ vadovą piktnaudžiavimu tarnyba. Antradienį direktorius Konstantinas Skierus iš jo kabineto buvo išvežtas į Klaipėdą apklausai.
