Čiuožykla Birutės parke vėl laukia žiemos pramogų mėgėjų

Palangos tiltas, 2017-02-02
Peržiūrėta
2781
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Čiuožykla Birutės parke vėl laukia žiemos pramogų mėgėjų

Spustelėjus šaltukui, žiemos pramogų mėgėjai vėl kviečiami į Birutės parke, ant užšalusio tvenkinio ledo įrengtą čiuožyklą. „Žiema sugrįžo ir, kaip prognozuoja sinoptikai, neigiama oro temperatūra laikysis ir kitą savaitę, tad kviečiame palangiškius į Birutės parką pasidžiaugti žiemiškomis pramogomis“, – sakė Botanikos parko direktorius Valdas Pakusas. Vakarinė parko tvenkinio dalis, esanti arčiau „Laiminančio Kristaus“ skulptūros, jau parengta ir laukia čiuožėjų. Pramogautojų patogumui čiuožykloje ne tik nuvalytas tvenkinio ledas, bet ir įrengtas papildomas apšvietimas, ant ledo pastatyti suolai, pasirūpinta ir šiukšlių dėžėmis, biotualetu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 16-ąją Palangoje prasidės 26-osios, didžiausios Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynės“, kurias nuo pat pradžių rengia VšĮ „1000 km lenktynės“.


Šią savaitę Palangos šachmatų mėgėjų klubas šventė 15-likos metų jubiliejų.


Kretingos muziejus nuo sausio 22–osios vakarais kviečia į Žiemos sodą, kurio erdvės užsipildė menininko iš Suomijos Alexanderio Reichsteino sukurtomis šviečiančiomis skulptūromis.


Antrąjį projekto „Pasaulio kinas parke“ mėnesį Palangoje „Oldman“ parke rugpjūčio 4 d. 20 val. atidarys lietuviškos dokumentinės juostos „Piešianti poetė“ peržiūra bei susitikimas su jos režisieriais - Tomu, Dariumi ir Egle Petreikiais. 



Spustelėjus šaltukui, žiemos pramogų mėgėjai vėl kviečiami į Birutės parke, ant užšalusio tvenkinio ledo įrengtą čiuožyklą. „Žiema sugrįžo ir, kaip prognozuoja sinoptikai, neigiama oro temperatūra laikysis ir kitą savaitę, tad kviečiame palangiškius į Birutės parką pasidžiaugti žiemiškomis pramogomis“, – sakė Botanikos parko direktorius Valdas...


Paspaudus šaltukui mieste suskubta rengti čiuožyklas. Kaip ir pernai, pramogautojai jau laukiami Birutės parke, o savaitgalį norinčiuosius planuojama pakviesti ir į Taikos gatvėje esančią čiuožyklą, įrengtą prieš prekybos centrą „Iki“ esančios automobilių stovėjimo aikštelės vietoje.


Žibininkuose esantis pramogų kompleksas „Atostogų parkas“ kviečia ne tik mėgautis SPA malonumais, bet ir palaikyti puikią sportinę formą sveikatinimo procedūromis. Būtent jomis po krepšinio varžybų naudojasi krepšinio mėgėjų komanda „Palangos tiltas“, šiemet atvirosiose Palangos pirmenybėse žaidžianti jau penktąjį sezoną.


Praėjusį ketvirtadienį, kai Palanga mitingavo prieš olandų atrakcionus, Druskininkai pristatė vienintelį Baltijos šalyse  ištisus metus veiksiantį žiemos pramogų kompleksą „SNORAS Snow Arena“.


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius