Nemokami užsiėmimai vasarą

Palangos tiltas, 2025-07-10
Peržiūrėta
1415
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nemokami užsiėmimai vasarą

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite



Palanga šią vasarą kviečia į Jaunimo savaitę, kuri vyks rugpjūčio 6–12 dienomis. Tai – aktyvių, kūrybiškų ir bendruomeniškų renginių ciklas, skirtas visiems, norintiems įsitraukti, susipažinti, išbandyti naujas veiklas ir tiesiog smagiai praleisti laiką.





Spalio 24 d., antradienį, (nuo 9.00 iki 12.00 val.) Palangos miesto savivaldybė jau tradiciškai kviečia į Palangos verslui ir organizacijų atstovams skiriamus NEMOKAMUS nuotolinius mokymus. 


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.


Gruodžio 14 ir 15 dienomis „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia į žmogaus teisių kino festivalio „Nepatogus kinas“ seansus. Įėjimas nemokamas. Subtitrai lietuvių kalba. Visi filmai yra ne vieno festivalio dalyviai. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.


Socialinė parama mokiniui - tik nemokami pietūs

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusių metų pabaigoje pasikeitus Socialinės paramos mokiniams įstatymui, Palangos miesto savivaldybės valdžia pakeitė nemokamo maitinimo skyrimo tvarką. Nuo šiol nepasiturinčių šeimų vaikai nebegaus nemokamo maitinimo atostogų metu, o mokymosi laikotarpiu bus skiriami tik nemokami pietūs.


Renginių kalendorius