Moteriški džemperiai - kaip juos nešioti ir atrodyti madingai?

***, 2022-11-22
Peržiūrėta
770
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Moteriški džemperiai - kaip juos nešioti ir atrodyti madingai?

Moteriški džemperiai tapo kasdienės stilizacijos dalimi ir nė akimirkai neišeina iš mados. Mylime juos, nes yra patogūs ir universalūs. Kaip juos derinti, jei norite atrodyti madingai? Kaip nešioti moteriškus džemperius? Peržiūrėkite 4 įvaizdžius, apie kuriuos tikriausiai net negalvojote!

Su kuo derinti moteriškus džemperius? Pagrindinės gairės

Moteriški džemperiai tai dar vienas sportinės kilmės drabužis, dominuojantis gatvės madoje. Šiandien juos dėvime ne tik eidami į sporto salę ar mėgstamų užsiėmimų lauke metu, bet ir kasdien: apsipirkdami, vaikščiodami, bėgiodami po miestą ir net mokykloje ar darbe. Madingiausi džemperiai suteikia maksimalų komfortą ir sudaro nuostabų pagrindą įvaizdžiams. Tačiau jie puikiai dera ne tik su sportinėmis to paties komplekto kelnėmis. Su kuo galite jį derinti, norėdami mėgautis komfortu ir atrodyti madingai? Pristatome 4 mažiau akivaizdžius derinius, kuriuos verta išbandyti kiekvieną dieną.

Moteriškas džemperis ir tamprės - gera įvaizdžio bazė

Ilgesni moteriški džemperiai puikiai tiks prie patogių tamprių. Galite rinktis spalvinį darnų duetą arba atvirkščiai: maišyti spalvas ir išsiskirti iš minios. Nepriklausomai nuo to, kurią versiją pasirinksite, džemperio + tamprių rinkinys taps puikiu pagrindu kasdieniniam stiliui. Prie šio įvaizdžio galite priderinti retro sportbačius ir aukštas kojines arba žygio batus ir šiltą paltą. Taip pat išbandykite džemperio, tamprių, masyvių batų ir pūkinės liemenės derinį. Tai puiki apranga savaitgaliui už miesto ar pasivaikščiojimui parke.

Moteriškas džemperis ir sijonas – moteriškasis įvaizdis

Įvaizdis su džemperiu ir sijonu tai patogumo ir madingo stiliaus derinys. Sijonas sušvelnins sportinį viršutinės dalies charakterį, o efektingas kontrastas puikiai derės prie miesto aprangos kodo. Prie moteriško džemperio tiks beveik bet koks sijono stilius: nuo megzto mini sijono iki atlasinio midi. Visumą papildys sportiniai bateliai arba patogūs traperiai.

Moteriškas džemperis ir baikerių striukė – roko stilius

Kokia striukė derės su džemperiu? Priešingai nei galėtų atrodyti, ne tik pūkinė. Tinkamas pasirinkimas, kurį didžioji dauguma mūsų turi savo garderobe, tai baikerio striukė. Prie moteriško džemperio ir baikerio stiliaus striukės galime priderinti sijoną, tampres, džinsus ir net sportines kelnes. Patogūs sportiniai batai ar aukštesni motociklininko bateliai tik paryškins kuriamą įvaizdį.

Moteriškas džemperis ir švarkas – elegancijos dvelksmas

Mada vis dažniau grindžiama kontrastais, o skirtingų stilių maišymas yra itin dažnas. Geriausias pavyzdys – klasikinio moteriško džemperio derinimas su oversize švarku. Šis neakivaizdus rinkinys karaliauja ne tik Instagram paskyrose, bet ir populiarių mados namų podiumuose. Tiesiog priderinkite džinsus, mėgstamus sportbačius ar batelius ir kepurę su snapeliu, kad išsiskirtumėte puikiu mados tendencijų pojūčiu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Moteriški džemperiai tapo kasdienės stilizacijos dalimi ir nė akimirkai neišeina iš mados. Mylime juos, nes yra patogūs ir universalūs. Kaip juos derinti, jei norite atrodyti madingai? Kaip nešioti moteriškus džemperius? Peržiūrėkite 4 įvaizdžius, apie kuriuos tikriausiai net negalvojote!


Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija Palangoje, Žiogupio gatvėje, aptiko penkis be privalomojo statybą leidžiančio dokumento statomus blokuotus neypatingosios kategorijos vienbučius gyvenamuosius namus. Apie juos inspekciją informavo pati Palangos miesto savivaldybė.


Nors saulė šviečia gerokai ryškiau, bet permainingi pavasario orai vis dar neleidžia atsisakyti šiltų drabužių. Jei norite atrodyti stilingai ir nesušalti nenuspėjamomis dienomis, Jums reikės megztinio, kuris gali atlikti net kelias funkcijas. Pasirinkus stilingą modelį atrodysite dailiai, o kartu nešalsite. Tačiau, kokie vyriški ir moteriški megztiniai madingi ir kaip juos dėvėti, kad...


Pagaliau nuplėšta paslapties skraistė nuo pajūrio kopose Palangoje atsiradusių vadinamųjų dušinių. Per vargus į jas patekusi savivaldybės komisija padarė išvadą, kad pastatas įrengtas ne visuomenės poilsiui aptarnauti, o kaip privatūs apartamentai. Prokurorų pastangos pateisinti po dušinių rekonstrukcijos priedanga paslėptą privačios vilos statybą, kurią dar...


Šventosios pajūrio juostoje ir šalia esančiuose pušynuose stovi apie 260 poilsinių namukų. Vasarą nakvynė tokiame namuke asmeniui kainuodavo vos nuo kelių eurų, tačiau svarstoma juos nugriauti arba išgabenti. Tokiu atveju Vyriausybė jų savininkams už namuką galėtų skirti po 4–12 tūkst. eurų.


„Palangos tiltas“ tęsia straipsnių ciklą apie renovuojamus Palangos daugiabučius. Šį kartą buvo pakalbinti Žvejų, Druskininkų bei Ganyklų gatvės renovuojamųjų namų gyventojai. Bronius Pipiras: „Sudefektuotas“ visas namas“ Žvejų gatvėje gyvenančio ir už teisybę kovojančio palangiškio Broniaus Pipiro teigimu, name palikta aibė brokų ir...


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


„Laimingas žmogus tas, kuris gali save realizuoti kūryboje. Tad aš daug kuriu ir skatinu kurti savo ugdytinius. Sukūriau savitą pažangią kūrybiškumui ugdyti fizikos pamokų sistemą, kuri sėkmingai atskleidžia mokinių kūrybines galias, sudaro sąlygas vaikų saviraiškai“, – sako jau trisdešimt vienerius metus fizikos kūryboje ir kūrybos fizikoje...


Nesusikalbėjimas, pykčiai, ašaros, durų trankymas – dažnas reiškinys jaunuolio gyvenime. Konfliktai vyksta ne tik su draugais, bet ir namuose ar mokykloje.   Emocijų chaosas „Konfliktai paprastai kyla dėl nepatenkintų poreikių, skirtingų vertybių ir požiūrių. Konfliktai mūsų sąmonėje dažniausiai turi neigiamą atspalvį, tačiau yra ir teigiamų...


23-ejų metų Chrisas Čarlzas Lowe (Chris Charles Lowe) vieną spalio dieną susikrovė didelį krepšį, nulėkė į kažkurį Niujorko aerouostą ir po beveik dvylikos valandų kelionės atsidūrė Lietuvoje. Dar trijų valandų jam prireikė pasiekti Palangą, kuri amerikiečiui laikinai tapo antraisiais namais. Vaikinas vos prieš kelias savaites papildė „Naglio-Adakro“ komandos gynėjų gretas. Taikliarankio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius