Namuose laimėję „Kuršiai“ išbrido iš nesėkmių liūno

Palangos tiltas, 2021-11-27
1896

Palangos „Kuršiai“ (5-10) ketvirtadienį, lapkričio 25 d.,  iškovojo pergalę „7bet-NKL“ čempionate ir nutraukė 8 pralaimėtų rungtynių seriją.

Povilo Šakinio auklėtiniai savo namų tvirtovėje 92:75 (27:17, 21:15, 23:20, 21:23) įveikė „Šilutę“ (7-7).

Nuo pat rungtynių pradžios Palangos „Kuršiai“ buvo aktyvus puolime ir iki ilgosios pertraukos turėjo beveik pusšimtį pelnytų taškų bei 16 taškų pranašumą (48:32).

Aktyviausiai puolime pasižymėjo amerikietis Derekas Hanesas, kuris per pirmąją rungtynių pusę surinko 15 taškų.

Po ilgosios pertraukos estafetę perėmė D. Haneso komandos draugai, kurie ir toliau didino persvarą – po Tado Budrio dvitaškio jis išaugo iki 19 taškų (71:52).

Lemiamame kėlinyje „Šilutės“ vedliai Valdas Vasylius ir Linas Lekavičius dar bandė mažinti deficitą, tačiau jau buvo per vėlu – Palangos ekipa šventė užtikrintą pergalę.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 32 minutes pelnė 28 taškus (7/12 dvit., 2/4 trit., 8/9 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Tadas Poška, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 15 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 4/7 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 28 (7/12 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 34 naud.), Laurynas Mikalauskas (6/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Herkus Kumpys (5/6 baud.) po 12, Karolis Sapiega 9 (5/8 baud., 5 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 8 (2/2 trit., 4 kld.), Tadas Kararinas 7.

„Šilutė“: Tadas Poška 15 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Valdas Vasylius 13 (5/11 dvit., 5 atk. kam.), Mykolas Dieninis 11 (4/6 dvit.), Linas Lekavičius (2/7 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Rokas Mačiulis (2/6 trit., 5 atk. kam.) po 10, Delante Jonesas ir Andrius Gaidys (5 rez. perd.) po 7.

Dramatišką pergalę ketvirtadienio vakarą pajūryje pasiekė „Vyčio-VDU“ (7-5) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 72:71 (25:22, 12:15, 14:19, 21:15) palaužė Palangos „Olimpo“ ekipą (11-4).

Henrikas Lubinas debiutavo vyriausiojo trenerio poste, o jo treniruojami Palangos „Kuršiai“ (8-15) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose, tai sveikatos priežiūros paslaugos, kurias slaugytojų, slaugytojų padėjėjų, kineziterapeutų komanda teikia pacientų namuose.

Palangos „Kuršiai“ (16-12) paskutinėse VIKINGLOTTO – NKL reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį, vasario 20 d., šventė dramatišką pergalę. Vytauto Buzo auklėtiniai svečiuose 70:68 (16:21, 21:16, 17:18, 16:13) palaužė Šakių „Vytį“ (21-7).

Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.

"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika:

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.

Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...

LKL rungtynėse tebesitęsia „Palangos“ nesėkmių serija

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 27 | Rubrika: Sportas

Kurorto ekipai niekaip nepavyksta bent laipteliu pakilti iš paskutiniosios – dvyliktosios – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lentelės vietos. Ketvirtadienį ir šeštadienį palangiškiai, nors ir sėkmingai pradėję rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“ bei Kauno „LSU-Baltų“ komandomis į rungtynių pabaigą išsikvėpdavo, tad...