Nerijaus Stasiulio laiškas dėl kandidatų parėmimo antrajame rinkimų ture

Palangos tiltas, 2016-10-13
Peržiūrėta
1924
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nerijaus Stasiulio laiškas dėl kandidatų parėmimo antrajame rinkimų ture

„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.
Pirmiausiai didelis dėkui visiems palaikiusiems mane ir Lietuvos centro partijos pagrindu suformuotą Antikorupcinę koaliciją. Džiugina, kad mūsų vis daugiau ir daugiau, o iki patekimo į Seimą trūko visiškai nedaug. Už mus daugiau balsų gavo tik keturios partijos. Matyt, mano laikas dar neatėjo. Šiuose rinkimuose atstovavau alternatyviam pasirinkimui, nes akivaizdu, kad norint realių teigiamų permainų, reikia pakeisti 26 metus valdžiusių partijų dominavimą. Todėl, būnant nuosekliu ir atsakingu prieš savo rinkėjus, kandidatų iš dviejų didžiausių sisteminių partijų palaikyti negaliu.
Iš kitos pusės, Antanas Vinkus ir Vaidotas Bacevičius – abu verti pagarbos profesionalai ir antrame ture yra todėl, kad sulaukė daugiausia rinkėjų palaikymo. Aš asmeniškai puikiai pažįstu abu, juos gerbiu ir, kaip žmogus žmogų, palaikau abu, nes ketinimas sąžiningos tarnystės Tėvynei ir Žmogui yra vienas atsakingiausių gyvenime. Seimui dabar ypač reikia Antano Vinkaus gyvenimiškos išminties ir Vaidoto Bacevičiaus profesionalumo. Tikiu, kad ir kas taps mūsų krašto atstovu, nepamirš duotų pažadų imtis veiksmų gelbėjant nykstančią Lietuvą, užtikrins skurstančios tautos orias gyvenimo galimybes bei netarnaus kapitalo korupciniams interesams, net jei to norės jų partijų suinteresuotos vadovybės. Linkiu abiem kandidatams ir Lietuvai sėkmės. Būtinai ateikite balsuoti, nes abejingumas yra dar blogiau nei geriausio pasirinkimo nebuvimas.“
Nerijus Stasiulis

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, praėjusią savaitę vykusiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose dalyvavo 48,93 procentai rinkėjų nuo visų teisę balsuoti šiuose rinkimuose turinčių rinkėjų skaičiaus. 


Audronė Balnionienė, Liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, antradienio vėlyvą popietę susitikusi Klaipėdoje prie kavos puodelio su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku, išreiškė jam paramą antrajame rinkimų ture. „Taip, tokią paramą man pavyko gauti,“ – nedaugžodžiavo M. Skritulskas.


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Visi 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų yra palangiškiai, noriai siūlo įstatymines pataisas ar net naujus įstatymus, kaip padėti jaunoms šeimoms, tačiau trečdalis kandidatų yra išsiskyrę.


Iki Seimo rinkimų liko vos šiek tiek daugiau nei trys savaitės. Praėjusiame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje pristatę visus 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų yra palangiškiai, šįkart aiškinomės kandidatų požiūrį į šeimą, gyvybės apsaugą. Truputį „šliūkštelėjome“ ir alyvos į...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Ketvirtadienį, rugsėjo 10 d., Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) tvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Visi 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje gali jau būti ramūs - jiems leista dalyvauti rinkimuose. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius