Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“

Palangos tiltas, 2022-12-27
Peržiūrėta
2567
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“

Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“, kurio kūrėjai, gyvenantys Palangoje, Lietuvos kino užkulisiuose jau spėjo skandalingai pagarsėti kaip „išsišokėliai“, o jame vaidinantys aktoriai – „drąsūs avantiūristai", kaip aktorė Ugnė Zavistauskaitė, atlikusi pagrindinį Kotrynos vaidmenį. 

Sausio 20 d. visuose Lietuvos kino teatruose pasirodysis Maobori production kurtas kriminalinis trileris "Tu mano deimantas". Filmo pagrindinė aktorė kaunietė Ugnė Zavistauskaitė atskleidžia pikantiškas detales ir kviečia surizikuoti pamatyti ypač aštrų, ir pirmą tokį, erotikos kupiną, lietuvišką filmą. 

Paklausta kokia pirma reakcija buvo perskaičius scenarijų, gavus kvietimą į atranką, Ugnė neslepia:
"Kai perskaičiau scenarijų man, švelniai tariant, atvipo žandikaulis. Besiruošiant vaidmenims ir dalyvaujant atrankose tenka skaityti labai daug skirtingų scenarijų, bet šis šokiravo savo aštrumu, humoru ir provokuojančia drąsa pranoko visus mano lūkesčius. 
Kodėl sutikau atlikti, tokį rizikingą kaip aktorei, vaidmenį? Visada buvau tvirtai įsitikinus, kad nėra vaidmens, kuris mane išgąsdintų, nes į savo profesiją žvelgiu labai profesionaliai. Neturiu tabu, mano kūnas yra tarsi drobė, ant kurios piešiu savo vaidmenis ir pagrindinis mano tikslas yra sukurti tikrovišką, originalų ir laisvą personažą neribojant jo savo asmeniniais kompleksais ar drąsos stygiumi, bet prisipažinsiu, gavus šį pasiūlymą sudvejojau. Kotrynos vaidmuo pasirodė didžiuliu iššūkiu ne tik man, kaip aktorei, bet ir kaip asmenybei. Supratau, kad reikės visiškai išlipti iš savo komforto zonos. Esu azartiška, iššūkiai mane jaudina ir motyvuoja. Tai ir buvo pagrindinė priežastis. "

Besifilmuojant tokiame filme aktoriams teko nemažai iššūkių. Ugnė atskleidžia, kas jai labiausiai įsiminė: "Filme daug atvirų scenų, tad pasiruošimo metu teko prisižiūrėti mitybą, intensyviai sportuoti. Scenaristo- režisieriaus Ruslanas Abdulajevo reiklumas ir preciziškumas dar labiau motyvavo siekti rezultatų, norėjosi išpildyti jo labai aiškią ir su didžiule meile brandintą personažo viziją. Filmavimai vyko vėlyvą rudenį, dažniausiai naktimis, apleistame dvare kiauromis sienomis, tad teko ir ant marmurinių grindų prisidengus šilkiniu chalatėliu pagulėti, ir nervingai pasijuokti po pasakojimų apie šiurpią dvaro istoriją ir nebylius jo gyventojus. Vaizduotę turiu lakią, ypač kai siaubo dvare vidury nakties išmuša elektrą teikiantys generatoriai, man vienui vienai pusnuogei bestovint persirengimo kambaryje. Laimei, visa filmavimo grupė su didžiuliu rūpesčiu mane globojo ir saugojo. Partneriai nešiojo ant rankų, o poilsio vagonėlyje buvome įsirengę tikrą laisvalaikio ir pramogų sanatoriją."

Paklausus aktorės ar šis vaidmuo atnešė jai kažką naujo ji nedvejodama atsako:
"Žinoma! Jaučiu, kad kurdama Kotryną labai paaugau ir dar labiau išsilaisvinau. Jausmas, lyg dar kartą patvirtinau sau, kad einu teisingu keliu ir man begalo gera dirbti savo svajonių darbą."


Primename, kad filmas "Tu mano deimantas" yra N-18 dėl erotinių ir smurto scenų, tačiau filmo prodiuserė Eglė Adomavičiūtė nori pabrėžti, kad šiuo filmu smurto nepropaguoja, atvirkščiai- žiūrovui siunčia paslėptą žinutę, kad smurtas gimdo smurtą, todėl labai svarbu,kad vaikai ir jaunuoliai būtų nuo jo apsaugoti ir užaugę galėtų gyventi pilnavertį socialinį ir emocinį gyvenimą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šimtus tūkstančių žiūrovų pakerėjęs kultinis virtualios realybės filmas „Angelų takais“ vasarą nutūps Palangoje. 


Nuo gruodžio 1 d. Palangos kino teatras „Naglis“ perduodamas Lietuvos kino centrui, šis etapas leidžia pereiti prie pastato rekonstrukcijos darbų, paskutinės Regioninės filmotekos steigimo dalies. 


Naujai susikūrusi lietuviška kino prodiuserinė kompanija „Maobori production" žiemą išleido debiutinį filmą, kuris pagarsėjo kaip vienas kontraversiškiausių lietuviškų filmų. 


Neseniai Lietuvos kino teatruose pasirodė naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas” (režisierius – Šventojoje gyvenantis Ruslanas Abdulajevas), skirtas tik suaugusiems.


Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“, kurio kūrėjai, gyvenantys Palangoje, Lietuvos kino užkulisiuose jau spėjo skandalingai pagarsėti kaip „išsišokėliai“.


Ateinančių metų pradžioje kino teatruose pasirodys dabar Šventojoje gyvenančio scenaristo-režisieriaus Ruslano Abdulajevo kriminalinis trileris „Tu mano deimantas“.


Europos šalių kino forumas „Scanorama“, antrą kartą rengiantis mažuosius festivalius Lietuvos miestuose ir siūlantis europietiško kino atostogas su „Scanoramos vasara“, atkeliauja į Palangos pajūrį.


Nuo penktadienio, kovo 18 d., žmonių srautų valdymas renginiuose išlieka rekomendacinio pobūdžio, o kino teatruose galės lankytis daugiau gerbėjų – atsisakoma reikalavimo išlaikyti laisvos kėdės atstumą tarp ne kartu atėjusių žiūrovų, jei valgoma ar geriama.


Atidarytas Prancūzų vasaros kino festivalis

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 06 29 | Rubrika: Kultūra

Penktadienį Palangos kurorto muziejuje atidarytas Prancūzų vasaros kino festivalis 2018 „Palanga – mano meilė“. Renginio metu taip pat pristatyta ir garsaus prancūzų fotografo AndréPerlstein fotografijų paroda „8-asis dešimtmetis kino ekrane“.


A.Mončio muziejuje – prancūziškai lietuviškas fotografijos, kino ir literatūros vakaras

„Kaunas Photo 2013“, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 18 | Rubrika: Kultūra

Antano Mončio namai-muziejus ir fotomeno festivalis „Kaunas Photo 2013“ maloniai kviečia į fotografijos projekcijų ir literatūrinio skaitymo vakarą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius