„Nykštukai“ bendravo su trimis karaliais, atsisveikino su eglute

Palangos tiltas, 2017-01-09
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

„Nykštukai“ bendravo su trimis karaliais, atsisveikino su eglute

Sausio 6 dieną darželio „Nykštukas“ ugdytinius ir darbuotojus aplankė Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis, Baltazaras (vyr. auklėtojos Irina Kvietkauskienė, Birutė Pikūnienė, Snieguolė Kairienė) su palyda – angeliuku (Goda iš „Smalsiukų“ grupės ir metų simboliu gaideliu (Viltė iš „Brazdukų“ grupės).
Trijų Karalių buvo apvaikščiotos visos grupės, aplankyti vaikai ir darbuotojai. Paberta grūdų, kad namuose nieko netrūktų. Durų staktas išminčiai paženklino savo vardų pirmomis raidėmis +K+M +B. Tai reiškia palaiminimą, kad blogis neįeitų į namus ir kad atviros durys tiems, kam reikia paguodos, pagalbos. Tai gerumo, dosnumo, dalinimosi ženklas.
Visi šventės dalyviai susirinko į salę prie žaliaskarės eglutės, kur Trys Karaliai papasakojo apie gimusį Kūdikėlį Jėzų ir nešamas dovanas į prakartėlę: auksą, smilkalus, mirą.
Prisiminėme, išgyvenome šv. Kalėdų džiaugsmą, pabuvimą kartu, atliktus gerus darbus. Padėkojom Žygimanto iš „Čiauškučių“ grupės tėveliams už padovanotą eglutę, kuri mus džiugino per šventes. Nepamiršom padėkoti ir Ernestui, kuris ją pargabeno iš Kretingos. Didelis ačiū nuskambėjo meistreliui Juozui, kuris papuošė kiemą kalėdiniais briedžiukais. Pasiūlėm vaikams parašyti padėkos laiškelius ir Kalėdų seneliui. „Ačiū, ačiū!“ skandavo vaikai visiems, kurie prisidėjo prie tokios gražios kalėdinės šventės.
Grojant muzikos vadovei Inai visi sukosi šokio ratelyje, žaidė muzikinius žaidimus, deklamavome eilėraštukus. Atėjo laikas atsisveikinti su eglute, iškilmingai ją palydint į mišką, kur ja rūpinsis žvėreliai. Vaikai sugniaužė kumštelius ir švelniai švelniai pūtė į juos, tuo metu užgeso eglutės lemputės.

Vyr. auklėtoja Irina KVIETKAUSKIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos kuršiai“ atsisveikino su Roku Nikitinu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 01 | Rubrika:

2020-ųjų metų Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) kovas Palangos miesto komanda pasitiko be vieno iš savo priekinės linijos žaidėjų. „Kuršiai“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 21-erių Roku Nikitinu.


Ne tik švarino kurortą, bet ir bendravo su policija

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 06 | Rubrika: Miestas

Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus 14 narių praėjusį šeštadienį tradiciškai, kaip ir kasmet, dalyvavo visuotinėje talkoje DAROM 2019.


Sekmadienį Palangos parapijos tikintieji ir miesto svečiai šventė Šv. Roko atlaidus. Tradiciškai per Šv. Roko atlaidus atsisveikinama ir su vasaros sezonu. „Atsisveikinome su vasara, bet ne vienas su kitu. Palanga – svetingas ir visų laukiantis miestas visus metus“, – tvirtino Palangos parapijos klebonas Marius Venskus.


Praėjusį savaitgalį „Anapilyje“ susirinko Palangos miesto gausus literatų būrys. Šis kūrybiškų žmonių kolektyvas susitinka reguliariai ir dalykiškai dalinasi savo lyriniais pojūčiais. Juolab visi turi bendrą kūrybinio įkvėpimo objektą – nuostabią Baltijos jūrą – neišsenkančią kūrybinio įkvėpimo versmę.


Sausio 6 dieną darželio „Nykštukas“ ugdytinius ir darbuotojus aplankė Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis, Baltazaras (vyr. auklėtojos Irina Kvietkauskienė, Birutė Pikūnienė, Snieguolė Kairienė) su palyda – angeliuku (Goda iš „Smalsiukų“ grupės ir metų simboliu gaideliu (Viltė iš „Brazdukų“ grupės).


Europos judėjimo savaitę Palangos senoji gimnazija užbaigė tradicine sporto švente „Palangos pajūris – Palangos vaikams“. Žaisminga jūra, žydras dangus ir rekordinis dalyvių skaičius – per 300 – džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir fizinio lavinimo mokytoją Rimgaudą Kornelijų Grabauską, darbui pašventusį daug gyvenimo metų. Sporto...


Penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje iškilmingai įteikti brandos atestatai šimtas penkiasdešimt devyniems šiais metais vidurinį mokslą baigusiems ir egzaminų sesiją išlaikiusiems 74-osios laidos abiturientams. Nuo Kurhauzo iki gimnazijos Spalvinga šventė su lengvu liūdesio prieskoniu – vis dėlto atsisveikinama su gimnazija...


Vasaros pradžioje prieš Klaipėdos prokurorus svarbias pergales šventęs Evaldas Petrauskas, vienas Palangos kredito unijos (PKU) steigėjų, vėl spraudžiamas teisėsaugininkų į kampą. Išdrįsusiam priešintis jų volui, Klaipėdos prokurorai E. Petrauskui, nuolat po suėmimo 2012-ųjų pradžioje tvirtinusiam, kad unijos užgrobimas buvo surežisuotas Lietuvos centrinės...


Antradienio vakarą į Palangos miesto viešosios bibliotekos salę rinkosi ir vyresni, ir pusamžiai, ir jauni, ir visai mažiukai, kuriuos atsivedė ar net ant rankų atsinešė tėveliai, žodžiu, tie palangiškiai, kurie myli žemaičių tarmę. Juos pavakaroti sukvietė Skuodo žemaičių draugija, tarmių metų proga parengusi ne tik gimtosios žemaičių tarmės, bet ir valgių pristatymą.


Mažieji palangiškiai bendravo su poete Z. Gaižauskaite

Vaikų bibliotekos, „Palangos tilto“ inf., 2013 03 04 | Rubrika: Jūros vaikai

„Ėmė pelėda šarkos prašyti: / Šarka, išmokyk mane rašyti“, – tai nuolat keliaujančios į susitikimus su vaikais, visoje Lietuvoje žinomos ir mylimos vaikų poetės Zitos Gaižauskaitės eilutės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas