Oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą

"Palangos tilto" informacija, 2015-06-23
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Bėgimas Palangos oro uoste buvo skirtas pasaulinei pabėgėlių dienai

Bėgimas Palangos oro uoste buvo skirtas pasaulinei pabėgėlių dienai

Šeštadienio popietę Palangos oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą: apie  600 bėgikų dalyvavo pirmą kartą Palangos oro uoste vykusiame Raudonojo Kryžiaus draugijos bėgime „Kai finišo linija yra tik starto pradžia“.

Bėgimas buvo skirtas pasaulinei pabėgėlių dienai.

Raudonojo Kryžiaus draugijos generalinė sekretorė Gintarė Guzevičiūtė sakė, kad oro uosto pakilimo takas pabėgėliams skirtam bėgimui buvo pasirinktas neatsitiktinai, nes pabėgėliai asocijuojasi su kelione ir skrydžiais į tolimą prieglobsčio šalį.

Į Raudonojo Kryžiaus draugijos kvietimą dalyvauti neįprastame bėgime atsiliepė šimtai žmonių iš visos Lietuvos.

Iš viso bėgimui užsiregistravo beveik 600 žmonių. Jiems buvo numatytos kelios distancijos. Per 70 vaikų bėgo 500 metrų. Finišavusius pasitiko animacinis herojus, kuris vaikams dalino ledus, o Raudonojo Kryžiaus draugijos atstovės kiekvienam dalyviui kabino atminimo medalius.

Suaugusieji rinkosi 5, 10 ir 20 kilometrų distancijas. Vienas ratas 2280 metrų ilgio pakilimo taku sudarė 5 kilometrus. Tad vienu metu startavęs ir skirtingas distancijas pasirinkęs apie 500 žmonių būrys oro uoste suko ir keletą ratų. Apie 80 ištvermingiausių bėgikų bėgdami ilgiausią 20 kilometrų distanciją trasoje užtruko apie valandą 20 minučių. Tarp bėgikų buvo ir pačių pabėgėlių iš Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos. Iš viso Lietuvoje yra apie 350 Raudonojo Kryžiaus draugijos globojamų pabėgėlių iš Afganistano, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paraplegikams atidarytas patogus takas į pajūrį

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 09 | Rubrika: Sveikata

Kai šią savaitę daugelis mūsų stebėjosi, kodėl lietuviai turi mažai empatijos, gailesčio – Biržų ir Žiežmarių gyventojai nenori matyti socialinės paskirties objektų savo kaimynystėje, Palanga visiems šalies paraplegikams (žmonėms su mobilumo problemomis dėl nefunkcionalių kojų – aut.) padarė gražią dovaną – antradienį Monciškėse, kur tradiciškai...


Šventoji pastaruoju metu iš pamirštos „podukros“ tampa gulbe – vis gražinamos miestelio gatvės, atsiranda naujų objektų, pasitarnausiančių tiek vietiniams gyventojams, tiek ir svečiams. Šiuo metu intensyviai plušama Šventosios gatvėje, kur rekonstruojamas pėsčiųjų takas. Kaip teigė Šventosios seniūno pavaduotojas Alvidas...


Meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vakar paliko įrašą: „Pagaliau ledai pajudėjo. Ačiū Vyriausybei, Premjerui ir kancleriui už operatyvius sprendimus siekiant Šventosios uosto atgimimo.“


Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.


Šiemet Palanga vasarą pasitiko tapusi dar draugiškesnė negalią turintiems miesto gyventojams bei poilsiautojams – jūrą nutiestais mediniais takais pasiekti tapo daug lengviau. Tokią galimybę suteikė atnaujintas Lino takas. Šiomis dienomis jis dar labiau patobulintas – tako pabaigoje, priekopėje, įrengtos vandens kolonėlės kojoms ar rankoms nusiplauti ir du...


Link jūros vedantis Palangos Lino takas netrukus neatpažįstamai pasikeis – siekiant jį padaryti ne tik šiuolaikišką, bet ir patogų neįgaliesiems, rengiamas tako atnaujinimo projektas. Planuojama, kad remonto darbai prasidės dar šiais metais, o atnaujinto tako patogumais palangiškiai ir miesto svečiai galės naudotis jau kitą vasarą.


Oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę Palangos oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą: apie  600 bėgikų dalyvavo pirmą kartą Palangos oro uoste vykusiame Raudonojo Kryžiaus draugijos bėgime „Kai finišo linija yra tik starto pradžia“.


Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.


Rekordinis šalyje Palangos margučių ridenimo takas – per 18 metrų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 12 | Rubrika: Miestas

18,6 metro – tokio ilgio yra šalyje rekordinis margučių ridenimo takas, pirmadienį nutiestas Palangoje. Beje, planuota buvo užfiksuoti gerokai mažesnį šalies rekordą – 16 metrų.


Trylikametis šventojiškis Tomas Jurevičius gyvena džiugiomis laukimo nuotaikomis, mat gruodžio mėnesį jis ruošiasi vykti į Pasaulio kartingų čempionatą, vyksiantį Egipte. Jaunasis lenktynininkas, ilgindamas savo pergalių sąrašą, priartėjo ir prie šios, jam itin svarbios, – pateko į pasaulio čempionatą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas