Palangą pasiekti taps brangiau: pakėlė autobusų kainas

Palangos tiltas, 2022-05-20
Peržiūrėta
1364
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangą pasiekti taps brangiau: pakėlė autobusų kainas

Nuo birželio 1-osios į Klaipėdą ir į Palangą važiuosime brangiau. Iš Žemaitės alėjos bilietas į Klaipėdą kainuos 2 eurus, iš Rotušės aikštės – 1,9 euro, iš autobusų stoties – 1,8 euro. Į Palangą iš Žemaitės alėjos – 1,3 euro, iš Rotušės aikštės – 1,1 euro, iš autobusų stoties 1 eurą. Važiuojant autobusu per Pryšmančius – dar dešimt centų brangiau.

Pasak bendrovės „Kretingos autobusų parkas“ direktoriaus Arvydo Dyburio, tuo pačiu Klaipėdos ir Palangos kryptimis pakilo ir vardinių nuolatinių bilietų kainos. Bilietai iš Kretingos į kaimiškąsias vietoves nebrango. „Pasikeitė tik tarpinėse stotelėse, kuriose kainos buvo mažesnės negu 50 centų. Dabar už važiavimą kaimuose vieną stotelę reikės mokėti 50 centų“, – sakė A. Dyburys.

Pakeitimai atlikti remiantis Kretingos rajono savivaldybės šių metų balandžio 28 d. sprendimu „Dėl keleivių vežimo reguliariais reisais vietinio susisiekimo maršrutais tarifų dydžių nustatymo“. 

„Kylant degalų, elektros, padangų, detalių ir kitoms kainoms, taip pat didėjant minimaliam darbo užmokesčiui, buvo priimtas sprendimas prašyti padidinti bilietų kainas. Į Klaipėdą ir Palangą paskutinį kartą jos buvo didintos nuo 2018-ųjų sausio 1-os dienos, o į kaimus – 2014-ųjų pabaigoje“, – sakė Autobusų parko direktorius.

Nuo birželio 1 d. vasaros sezonui prisidės papildomas reisas į Palangą iš „Autobusų parko“ stotelės 23 val. ir iš Palangos 23.45 val. Reisas 11.05 val. papildomai kursuos sekmadieniais ir švenčių dienomis.

www.pajurionaujienos.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžiausias mobilaus ryšio operatorius Lietuvoje „Tele2“ mažina populiarių interneto ir pokalbių planų kainas savo klientams. 


Geros žinios: teritorijos Kretingos gatvėje įveiklinimo darbai tęsiasi, metų pabaigoje turėtų prasidėti ir naujos statybos. Tokia žinia penktadienį, balandžio 7 d., pasidalino Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Džiaugiuosi, kad statytojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, tęsia savo sumanymą imtis teritorijos prie autobusų stoties...


Nuo birželio 1-osios į Klaipėdą ir į Palangą važiuosime brangiau. Iš Žemaitės alėjos bilietas į Klaipėdą kainuos 2 eurus, iš Rotušės aikštės – 1,9 euro, iš autobusų stoties – 1,8 euro. 


Deja, gerokai pabrangus Palangos baseino priežiūrai ir išlaikymui, o reikalingų prekių ir paslaugų kainoms bei energetinių išteklių kainoms šovus į viršų daugiau nei 3 kartus, teko padidinti Palangos baseino įkainius. „Mūsų paslaugos buvo ir lieka nebrangiausios palyginus su kitais baseinais. Tačiau, žinia, energetinių resursų kainos išaugo keliolika kartų, todėl buvome priversti keisti mūsų...


Vienos dideles politines ambicijas Palangoje puoselėjančios karjeros valstybės tarnautojos gyvenimo draugas galimai pakėlė ranką prieš jųdviejų vaiką. Ne niekam nematant, o per vaiko pamoką nuotoliniu būdu. Palangos pradinė mokykla dėl smurto prieš vaiką praėjusią savaitę kreipėsi į policiją. Policijos ir vaikų teisių atstovai jau apklausė vaiką, jo tėvą ir mamą.


Palangos autobusų stotyje, paprastai apytuštėje kiekvieno lapkričio pabaigoje, dabar itin retai sušmėžuoja atsitiktinių keleivių figūra – jau savaitė, kai iš jos ir į ją dėl karantino vykdoma mažiau autobusų reisų.


Paskambinusi į „Palangos tiltą“, vilnietė Jolita Žurauskienė stebėjosi ir piktinosi, kad nei Palangos, nei Klaipėdos maršrutiniai autobusai nestabteli Nemirsetos autobusų stotelėje.


Laidotuvės – labai sunkus metas tiems, kurie amžino atilsio išlydi artimus žmones. Sunku ir dvasiškai, ir finansiškai, nes palaidoti velionį nėra pigu. Į mūsų laikraščio redakciją paskambinę palangiškiai pasakojo, kad juos nemaloniai nuteikė miesto laidojimo namuose taikomi įkainiai: jeigu neperki karsto čia pat, vietoje, už salės nuomą turi mokėti...


Nuo gruodžio aštuntosios pradėjusi veikti naujoji Palangos autobusų sotis sulaukia vis daugiau gerų atsiliepimų. Ir nors kai kurie keleiviai dar padūsauja, kad centre būta patogiau, absoliuti dauguma tiek į Palangą atvykstančių svečių, tiek pačių palangiškių pripažįsta: sąlygos čia tokios, kokių reta visoje Lietuvoje. O vežėjai pabrėžia: net ir didžiųjų miestų autobusų stotys...


Palangos Sporto centro geriausio sportininko 2011 titulas šiemet atiteko krepšininkei, kandidatei į Lietuvos U-18 jaunių rinktinę, gimnazistei Eglei Želnytei. Pernai nusileidusi lengvaatlečiui Pauliui Baltušiui, šiemet įrodė, jog sunkiu darbu galima pasiekti visko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius