Palanga pasiėmė 1 700 000 eurų paskolą iki metų galo

Palangos tiltas, 2020-06-11
Peržiūrėta
1005
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien miesto Taryba balsavo už trumpalaikės 1 700 000 eurų paskolos paėmimo savo einantiesiems įsipareigojimams vykdyti. Argumentuojama, kad Savivaldybei, be kita ko, reikės daugiau pinigų mokytojų atlyginimams ir jų atostoginiams išmokėti. Miesto biudžetas neteks dalies įplaukų ir dėl COVID-o. Meras Šarūnas Vaitkus gegužės pabaigoje "Palangos tiltui" sakė: "Finansų ministerija prognozuoja, kad Palangos miesto savivaldybė dėl COVID-19 neteks 1870 tūkst. eurų gyventojų pajamų mokesčio. I metų ketvirtyje buvo suplanuota gauti 6,6 mln. eurų pajamų, faktiškai gauta - 6,2 mln. eurų arba 400 tūkst. eurų mažiau. Tačiau palyginti su 2019 metais, per tą patį laikotarpį gauta 1,4 mln. eurų daugiau. Kol kas reikšmingo pajamų stygiaus nejaučiame, įstaigų išlaikymas yra finansuojamas, tačiau kai kurios priemonės, tokios kaip remonto darbai, materialinės bazės atnaujinimas, yra pristabdytos."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje, prie Birutės parko, įsikūrusiam viešbučiui „Gabija“ Medicinos bankas teikia 0,9 mln. eurų paskolą.


Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad šiemet keliams būtų skirta 543,2 mln. eurų. Be to, 2023 ir 2024 metais preliminariai numatyta skirti po 522 mln. eurų.


Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ 2022 metais Lietuvoje ir užsienyje numatė 77 mln. eurų dydžio investicijas, rašoma pranešime spaudai. Dar numatyta 2 mln. eurų Palangoje, kur numatyta pradėti viešbučio paskirties su SPA projektą. 


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Palangos Senosios gimnazijos istorijos mokytoja ir Tarybos narė Ilona Pociuvienė – darbštuolė, turint omeny, kad pedagogai nuolat verkšlena dėl mažų atlyginimų. Mokytoja-politikė nurodė VMI, kad pernai banke laikė 48 000 eurų, jos gyvenamo namo vertė buvo 132 500 eurai, buto – 45 000 eurų.


Šiandien miesto Taryba balsavo už trumpalaikės 1 700 000 eurų paskolos paėmimo savo einantiesiems įsipareigojimams vykdyti.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Šiandien Palangos miesto savivaldybės Taryba balsavo už paėmimą ilgalaikės 797 tūkstančių eurų paskolos 10 metų laikotarpiui sutvarkyti Šventosios viešąsias erdves (aikštes). Paskolos grąžinimas bus garantuotas Palangos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Turbūt ne vienas jaunas žmogus susimąsto: „Kaip gerai būtų gauti paskolą ir įsigyti nedidelį, tačiau savo nuosavą būstą“. Tačiau šią mintį daugelis greitai nuveja manydami, jog jų uždarbis menkas, todėl šansai gauti paskolą yra menki. Kadangi pati labai norėčiau turėti nuosavą būstą, pabandžiau pasidomėti galimybėmis gauti paskolą Palangos bankuose. Savo patirtimi norėčiau pasidalinti su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius