Palanga pristatyta Rygoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-02-09
Peržiūrėta
1742
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasario 5-7 dienomis Palangos turizmo informacijos centras ir kurorto viešbučių atstovai dalyvavo  17-oje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour-2010“, įvykusioje Latvijos sostinėje Rygoje. Tai svarbiausias renginys Baltijos valstybėse, apimantis įvairius turizmo sektorius, kelionių agentūras ir operatorius, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus.

 

Pirmą kartą – bendrame stende

Kaip „Palangos tiltui“ sakė kurorto Turizmo informacijos centro direktorė Alla Valužienė, Palanga pirmą kartą kartu su Druskininkų ir Birštono kurortais buvo pristatyta bendrame stende „Geriausi Lietuvos kurortai“. Pasak direktorės, Rygos tarptautiniame parodų centre Lietuvos kurortams buvo suteiktas apie 25 kv. m parodinis plotas. „Šiais metais įgyvendinome idėją pristatyti tris mūsų šalies kurortus. Suvokėme, kad nesame konkurentai, ir toks vienas kito papildymas pasiteisino. Jei Druskininkai plačiau pristatė sveikatinimo paslaugas, gydomuosius faktorius, tai Palanga reklamuota kaip aktyvaus poilsio ir pramogų kurortas. Lankytojų susidomėjimo sulaukta didžiulio. Parodos metu jiems buvo išdalinti latvių ir rusų kalbomis išspausdinti kvietimai į šį savaitgalį vyksiančius kurorte renginius. Taip pat savo paslaugas pristatė viešbučiai „Palangos linas“, „Vanagupė“ bei restoranas „Araratas“, -  apie dalyvavimą renginyje pasakojo direktorė.

 

Organizatorių nuolaidos

Direktorės A.Valužienės teigimu, parodos organizatoriai lankytojams ir svečiams siūlė specialias viešbučių kainas. Tarkime, keturių žvaigždučių dviviečiame kambaryje vieta kainavo 25 eurus. Taip pat didžiules nuolaidas taikė ir SPA centrai, pramogų parkas „Lido“ bei įvairiausių pramogų organizatoriai.

Šiemet parodoje dalyvavo ne tik Baltijos šalys. Save pristatė Jungtinių Arabų Emyratų, Gruzijos, Italijos, Izraelio, Rusijos, Norvegijos, Slovakijos, Ispanijos, Turkijos, Vengrijos, Ukrainos, Vokietijos, Peru ir kitų šalių atstovai.

 

Ruošiamasi naujoms parodoms

Palangos turizmo informacijos centro vadovė sakė, jog pasibaigus vienam renginiui, vasario pabaigoje Palanga bus pristatyta Vilniuje vyksiančioje tradicinėje šešioliktoje „Vivattur-2010“ turizmo, sporto ir laisvalaikio parodoje. Pasak A.Valužienės, šiam renginiui pradėta intensyviai ruoštis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis. Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Palanga pristatyta Rygoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Vasario 5-7 dienomis Palangos turizmo informacijos centras ir kurorto viešbučių atstovai dalyvavo  17-oje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour-2010“, įvykusioje Latvijos sostinėje Rygoje. Tai svarbiausias renginys Baltijos valstybėse, apimantis įvairius turizmo sektorius, kelionių agentūras ir operatorius, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius