Palangiškė Birutė Navickaitė: „Mačiau TĄ video, ir nuotraukas. Kalbėjau ir su pačiu Petru. Iš savo asmeninės patirties prieštarauju, kad Petras (Gražulis) gėjus”

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-03
Peržiūrėta
1140
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškė Birutė Navickaitė: „Mačiau TĄ video, ir nuotraukas. Kalbėjau ir su pačiu Petru. Iš savo asmeninės patirties prieštarauju, kad Petras (Gražulis) gėjus”

Kai vakar ir šiandien internete žaibiškai išplito vaizdo įrašo ištraukos iš nuotoliniu būdu vykusio Kultūros komiteto posėdžio, kuriame internautams klausimų sukėlė prie Seimo nario Petro Gražulio pasirodęs pusnuogis vyras, palangiškė Birutė Navickaitė, su kuria parlamentaras turi dukrą, neliko abejinga: „Nejau Petras – gėjus?“
„Mačiau to posėdžio ir video ir nuotraukas. Kalbėjau ir su pačiu Petru (Gražuliu). Jis man sakė, kad tai (pusnuogis vyras video – aut.) buvo Tapinas (Andrius Tapinas – „Laisvės“ televizijos vedėjas ir prodiuseris – aut.) . Kadangi sunkokai atsimenu žmonių veidus, tai negaliu šio teiginio nei patvirtinti, nei paneigti,“ – „Palangos tiltui“ šiandien, ketvirtadienį, gruodžio 3-iąją, sakė B. Navickaitė.
Paklausta, ar gali būti, kad Petras Gražulis slepia homoseksualią lytinę orientaciją, Birutė atsakė: „Iš savo asmeninės patirties esu linkusi tam prieštarauti. Nors kartais ir maišau žmonių veidus, esu tikra,kad dukters tėčio tikrai su niekuo nesumaišiau.“
Žiniasklaidai susisiekus su pačiu Seimo nariu, jis atsisakė atsakyti į bet kokius klausimus ir komentuoti minėtą vaizdo įrašo ištrauką. Trumpai pasakė: „Aš į durnus klausimus neatsakinėju.“
Ketvirtadienį Seime P. Gražulis visiems pakomentavo nuotoliniu būdu trečiadienį vykusį Kultūros komiteto posėdį. Politikas vėl kartojo tą patį: tai buvo Andrius Tapinas, išlindęs iš spintos.
Kultūros komiteto posėdyje vakar nuotoliniu būdu dalyvavę politikai ir kiti jį stebėję žiūrovai galėjo išvysti kiek neįprastą vaizdą, mat posėdyje pasirodė ne tik Seimo narys Petras Gražulis, bet ir apsinuoginęs vyras. Iš surauktų parlamentaro antakių buvo matyti, kad politikas susidūrė techniniais nesklandumais, tad į pagalbą pasitelktas šalia buvęs asmuo. Kas tiksliai – kol kas nežinoma, nes situacijai pasiekus viešumą P.Gražulis laikėsi skirtingų versijų. Iš pradžių į situaciją reagavęs piktai ir atmetęs 15min skambutį, vėliau teigė, kad šalia stovėjo jo sūnus, tačiau po pusvalandžio savo nuomonę vėl pakeitė. Ketvirtadienį Seime politikas toliau ugningai kartojo, kad pusnuogis pasirodė vaizdo įrašą pirmiausiai feisbuke paviešinęs Andrius Tapinas, kuris jį „jau ilgą laiką persekioja“.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius