Palangiškė dalyvavo treniruotėje su kino legenda Jean Claude Van Damme

Palangos tiltas, 2014-10-30
Peržiūrėta
834
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškė dalyvavo treniruotėje su kino legenda Jean Claude Van Damme

Savaitgalį Lietuvoje viešėjo garsi kino filmų legenda Jean Claude Van Damme. Garsusis aktorius skyrė dėmesį ne tik verslo reikalams, bet ir jauniesiems karatistams, su kuriais dalijosi savo karatė įgūdžiais bei žiniomis.
Daugiau nei 100 Lietuvos karate kiokušin federacijos vaikų pareiškė norą dalyvauti treniruotėje su įžymybe. Buvo sudaryta komisija ir atrinkta tik 20 dalyvių – komisija vertino „virvutės“ atlikimą, kuri labiausiai primintų aktoriaus garsųjį „epic split“ ir dar du firminius J. C. Van Damme judesius. Atranką sėkmingai įveikė ir į treniruotę pateko šių metų Lietuvos čempionė, karate mokyklos „Shodan“ auklėtinė Greta Intaitė.
Po treniruotės Greta pasidalijo savo įspūdžiais: „Buvo nuostabi treniruotė, labai patiko. Iš pradžių labai jaudinausi, bet kai J. C. Van Damas pradėjo vest treniruotę, baimė atslūgo, nes jis labai paprastas, draugiškas žmogus. Jis labai gerai išmano karatė, labai įdomu buvo žiūrėti, kaip jis rodė judesius, tempimo pratimus, prie kiekvieno mūsų prieidavo ir parodydavo, kaip taisyklingai daryti, pataisydavo, jeigu kas blogai atlikinėjo veiksmus. Jis mane pagyrė, kad geras mano pilvo presas, taip pat pagyrė, kad gerai padariau tempimo veiksmą”.
Pasibaigus treniruotei aktorius draugiškai bendravo su vaikais bei kantriai visiems vaikams pasirašinėjo autografus, taip pat su kiekvienu asmeniškai nusifotografavo.

Lukas KUBILIUS
„Shodan“ treneris ir vadovas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį dėl riaušių prie Seimo sulaikyti 26 asmenys. Tarp jų – ir trys iš „Šeimų maršo“ ir kitų ankstesnių protestų žinomi veidai. Taip pat sulaikyta „Šeimų sąjūdžio“ aktyvistė – palangiškė Adelina Sabaliauskaitė


„Po geležinės uždangos griūties Lietuva paveldėjo vieną tankiausių Europoje kino rodymo erdvių tinklą, kuris šiandien intensyviai nyksta“, – sako kino istorikė dr. Lina Kaminskaitė, kartu su kolegomis šiuo metu tyrinėjanti šalies regionų kino kultūrą. Pirmasis šio tyrimo etapas – instaliacija „Projektorinė. Kino teatras regione“...


Prieš daugiau nei 60 metų pastatytas ir iš esmės neremontuotas Palangos kino teatras „Naglis“ iki 2024-ųjų turėtų gerokai praplėsti savo funkcijas bei tapti Vakarų Lietuvos regiono kino centru.


Šių metų spalio 7 – 8 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko III-asis kino edukacijos projektas gimnazistams ,,KINO BUSO” kino dirbtuvės.


Rugpjūčio 13 d. 21 val. Palangoje, Oldman parke (Jūratės g. 2A) vyks JAV kino diplomatijos programos „American Film Showcase“ seansas, kurio metu svečiai išvys amerikiečių režisieriaus Hugo Berkeley dokumentinę juostą „Džiazo ambasadoriai“.


Palangoje esančio kino teatro „Naglis“ renovacija gali kainuoti apie 2,5 mln. eurų, sako likviduojamos bendrovės „Lietuvos kinas“ vadovas Arūnas Stoškus.


Palangoje neilgai trukus atgims legendinis kino teatras „Naglis“. Planuojama, kad jau po kelerių metų jis taps regionine filmoteka. Bendrovei „Lietuvos kinas“ priklausantis „Naglis“ yra seniausias išlikęs valstybinis kino teatras.   


Atidarytas Prancūzų vasaros kino festivalis

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 06 29 | Rubrika: Kultūra

Penktadienį Palangos kurorto muziejuje atidarytas Prancūzų vasaros kino festivalis 2018 „Palanga – mano meilė“. Renginio metu taip pat pristatyta ir garsaus prancūzų fotografo AndréPerlstein fotografijų paroda „8-asis dešimtmetis kino ekrane“.


Kiek daugiau nei prieš metus valstybės valdomos bendrovės „Lietuvos kinas“ vadovai pranešė, jog jau šiemet kurorto gyventojai ir svečiai galės lankytis gerokai pasikeitusiame vieninteliame kurorto kino teatre „Naglis“, tačiau, kaip paaiškėjo, atnaujinto kino teatro reiks dar palaukti iki 2018-ųjų vasaros. Beje, atnaujinimo planus koreguoja ne...


Savaitgalį Lietuvoje viešėjo garsi kino filmų legenda Jean Claude Van Damme. Garsusis aktorius skyrė dėmesį ne tik verslo reikalams, bet ir jauniesiems karatistams, su kuriais dalijosi savo karatė įgūdžiais bei žiniomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius