Palangiškiai užlipo ant ketvirto pasaulinės šlovės laiptelio

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-02-17
1909

Perspektyvi Sergėjaus Kripčenko ir Godos Zajauskaitės porai 9 teisėjai negailėjo pagyrų – tik perkopę į kitą klasę (14 – 15 metų amžiaus), šokėjai stebina pasirodymais, jiems pranašaujama sėkmė ir ateityje. Konkurse dalyvavo 63 poros iš 40 viso pasaulio valstybių, o Lietuvai atstovavo dvi: palangiškiai ir Vilniaus „Tornado“ šokėjai Jokūbas Laukaitis ir Patricija Belousovaitė. Pastarieji su rumunais pasidalijo 27 – 28 vietas.

Palangos moksleivių klubo deleguotą porą treniruoja Daiva ir Paulius Sangavičiai. P.Sangavičius konkurse tapo tik stebėtoju – vyras buvo vienu iš 9 čempionato teisėjų. „Man buvo neleidžiama bendrauti su pora, jiems patarti, tad gerai, jog mūsų porą lydėjo ir kitas treneris – Daiva Sangavičienė. Tačiau po konkurso sulaukiau džiugių sveikinimų ir nuomonių, jog palangiškiai tikrai buvo verti iškovotos vietos“, - kalbėjo P.Sangavičius, prisipažinęs, jog šis įspūdingas laimėjimas buvo kiek netikėtas, bet labai svarbus ir brangus.

25 šokiai per vieną dieną – tiek palangiškiams prireikė įrodyti, jog jie stipresni už 5-oje vietoje likusių kanadiečių, bei 6-oje – italų porą. Pirmosios vietos atiteko šokėjams iš Rusijos, trečioji – lenkams.

Stulbinantys laimėjimai S.Kripčenko ir G.Zajauskaitės porai neleidžia užmigti ant laurų – šokėjai intensyviai ruošiasi jau šį savaitgalį vyksiančiam Lietuvos dešimties šokių čempionate, kuriame iš jaunių tikimąsi ne ką mažesnių laimėjimų.

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos Kiokušin Karate jaunių čempionatas, kuriame startavo 103 pajėgiausi Lietuvos jauniai, o antrąją dieną – 73 suaugusieji sportininkai iš 23-jų Lietuvos karate klubų.

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų.

Lietuvos policijos organizuojamame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyko Kaune, varžėsi 10 geriausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ užėmė garbingą II vietą. Palangiškius aplenkė ir I vietą užėmė komanda iš Panevėžio, o treti liko moksleiviai iš Elektrėnų.

Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2002–1999 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 9 medalius – 4 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.

Džiugią žinią iš Vilniaus parvežė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė” šokėjai. Vilniaus nacionaliniame dramos teatre vykusiame IX šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio-konkurso „Norim kilt… 2013” finale palangiškiai iškovojo tris taures skirtingose amžiaus...

Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 12 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.

Palangiškiai šokėjai iškovojo bronzą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 05 | Rubrika: Kultūra

Balandžio pabaigoje Šiauliuose vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje „Pavasarinis šokių šėlsmas 2009“, skirtame pasaulinei šokių dienai paminėti, Palangos šokių studijos „Svivelis“  senjorų pora iškovojo bronzą. Šiame šokių festivalyje dalyvavo 60 porų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos. Festivalis atviras visiems šokių stiliams, o įvardytas šėlsmu...

Praėjusį šeštadienį Italijos Bassano del Grappa mieste vykusiame Pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių jaunių iki 16 metų čempionate palangiškių pora iškovojo įspūdingą laimėjimą – ketvirtąją vietą. Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvo nariai švyti – pirmasis pasaulio čempionatas ir stulbinanti sėkmė.

Šeštadienį Italijos Bassana del Grappa mieste vykusiame Pasaulio jaunių II grupės Lotynų Amerikos šokių čempionate palangiškių pora iškovojo įspūdingą laimėjimą – ketvirtąją vietą.