Palangiškio sėkmė mėgėjų barmenų čempionate

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-03-27
Peržiūrėta
332
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį viename Klaipėdos naktiniame klube vyko Vakarų Lietuvos mėgėjų barmenų čempionatas, kuriame savo jėgas panoro išbandyti šeši vaikinai. Vienas iš jų – puikiai pasirodęs ir trečiąją vietą užėmęs palangiškis Linas Miciukevičius. Jis pelnė ne tik šią prizinę vietą, bet ir publikos įvertinimą, kuri jį išrinko labiausiai gebėjusiu bendrauti su žiūrovais pasirodymo metu. Vaikinas teigė, jog tęs šią veiklą ir toliau.

 

Audringas palaikymas

Kovo 20 dieną, šeštadienio vakare vykęs renginys suviliojo itin daug linksmybes mėgstančių jaunuolių, kurie turėjo progą pasigrožėti barmenų pademonstruotais „mini spektakliukais“. Vos savaitę laiko turėjęs pasiruošti savajam pasirodymui L.Miciukevičius jautė nerimą, tačiau tai nesutrukdė sužavėti susirinkusios publikos. „Ne viską padariau taip, kaip buvau suplanavęs“, - prisipažino palangiškis, pirmą kartą dalyvavęs tokio pobūdžio renginyje. Tame pačiame klube dirbdamas barmenu, L.Miciukevičius sulaukė didžiulio draugų palaikymo, kuris ir buvo didžiausias stimulas pasiekti savo užsibrėžtą tikslą, o svarbiausia – smagiai praleisti laiką.

 

Šventė sau

„Atrankiniame ture buvo dvylika barmenų, norėjusių dalyvauti mėgėjų čempionate, tačiau vėliau liko tik pusė. Kiti barmenai išsigando, tačiau vėliau gailėjosi nesudalyvavę, būčiau gailėjęsis ir aš“, - pasakojo apie patirtus įspūdžius L.Miciukevičius. Po pelnytai gauto apdovanojimo jis įgavo daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, suprato, kad tai teikia didžiulį malonumą. Kaip teigė gabusis barmenas iš Palangos, tai buvo šventė sau, nuslopinusi nedidelius nesklandumus pasirodymo metu, o ir tai pateisinama, nes net ir profesionaliems barmenams nutinka netikėtumų. Nelaimių neišvengė ir vienas iš mėgėjų barmenų, kuris savo pasirodymo metu persipjovė pirštą.

 

Daug darbo

Kaip pasakojo L.Miciukevičius, šou elementais užsiiminėjančių barmenų nėra daug, o ir išmokti nelabai yra kur, todėl visi – savamoksliai, besimokinantys iš pažįstamų ar interneto. Reikia labai daug dirbti, norint pasiekti profesionalių barmenų lygį, tačiau, jei ši veikla priimtina, tai ir darbas neatrodo varginantis. Čempionato metu buvo uždrausta naudoti ugnį, kuri suteikia didžiulį efektą, tačiau ir tai palangiškiui nėra svetima, nes dirbdamas jis jau tai išbandė ne kartą. Šio renginio organizatorius, vienas iš komisijos narių, profesionalus barmenas Mantas Maselskis po čempionato pademonstravo šou su ugnim ir visa savo ištobulinta technika.

 

Dovanos

„Balai buvo skiriami už kokteilio skonį, šou elementus bei bendravimą su publika“, - vertinimo kriterijus išvardino barmenas, prisipažinęs, kad kokteilį sukūrė ne tokį, kokį buvo suplanavęs. Kur kas geriau jam sekėsi su susirinkusia publika, tai atspindi ir jo pelnytas apdovanojimas. Prizinių vietų nugalėtojai neliko be tradicinių apdovanojimų – diplomo ir renginį atspindinčios stiklinės statulėlės. Pirmos vietos nugalėtojas galės dalyvauti jau profesionalų gretose. Tai padaryti ketina ateityje ir trečiosios vietos nugalėtojas L.Miciukevičius, teigdamas, kad dar yra kur tobulėti, todėl nenustos tai daryti, juo labiau, kad „pirmasis blynas nebuvo prisvilęs“, prizinė vieta tapo dar didesniu paskatinimu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 12 dieną, apie 04.10 Palangoje, J. Basanavičiaus g., naktiniame klube, apsaugos darbuotojas sulaikė 1987 m. gimusį vyrą, pas kurį buvo rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotine medžiaga.  


„Pajutau, jog esu toje vietoje, kur man ir dera būti“, – apie pasirinkimą dirbti mokytoja kalbėjo V. Jurgučio pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Eglė Survilaitė. Tai – pirmoji pedagoginė jaunos mokytojos patirtis, kuri, kaip ji pati sakė, ją džiugina ir kasdien skatina tobulėti. Su ja kalbėjomės apie viską. Darbšti, kruopšti, neseniai tik...


Krepšinio mėgėjų pirmenybių nugalėtojai – „Viruso“ komanda

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Balandžio 4-ąją pasibaigė vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atvirosios krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. Šiųmetinių pirmenybių nugalėtojais, vienu tašku įveikę savo varžovus – Sporto centro krepšininkus, tapo komanda „Virusas“.


Palangiškiai pelnė apdovanojimus Lietuvos vaikų čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2001-2003 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla „Shodan” šiose varžybose pasiekė puikių rezultatų – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 25 medaliai – 4 aukso, 7...


Tęsiasi atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti įpusėjo: dar ketverias dienas vyks pirmojo rato rungtynės, o kovo 23-ąją jau vyks atkrentamosios varžybos.


Kiek dar verslininkai atrakcionams vietą mieste rinksis patys?

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012 06 28 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Pernai visą vasarą užtrukusios karštos batalijos su J.Basanavičiaus gatvėje atrakcionų parką įkūrusiais olandais tęsiasi ir šiemet. Tiesa, patyrę koncentruotą beveik visų verslą kontroliuojančių šalies institucijų spaudimą, šiemet olandų verslininkai jėga brautis į pamėgtą vietą nesiryžo. Kalbama, kad jie su savo taboru iškeliavo į Latviją, tad neliks...


„Mokinių sporto šventė, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti“ – jau tradicinė, kiekvienais metais vykstanti šventė centriniame Palangos stadione ir šiemet sukvietė sportuoti paties „įvairiausio plauko“ moksleivius.


Praėjusią savaitę Lietuvos Respublikos Seime įvyko iškilmingos Tarptautinio vaikų ir jaunimo plakatų konkurso „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“ (Antoine de Saint-Exupery) bei „Penkios laisvės“ pabaigtuvės, kurių metu apdovanoti patys meniškiausi ir didžiausio susidomėjimo sulaukę darbai. Tarp nugalėtojų vyravo ir palangiškiai, vienas iš jų – Gabrielius Žilys...


Praėjusį savaitgalį viename Klaipėdos naktiniame klube vyko Vakarų Lietuvos mėgėjų barmenų čempionatas, kuriame savo jėgas panoro išbandyti šeši vaikinai. Vienas iš jų – puikiai pasirodęs ir trečiąją vietą užėmęs palangiškis Linas Miciukevičius. Jis pelnė ne tik šią prizinę vietą, bet ir publikos įvertinimą, kuri jį išrinko labiausiai gebėjusiu bendrauti su žiūrovais pasirodymo metu....


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius