Palangoje duris atvėrė Brazilų džiu-džitsu klubas, Roger Gracie Academy Palanga

Palangos tiltas, 2015-05-28
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Palangoje duris atvėrė Brazilų džiu-džitsu klubas, Roger Gracie Academy Palanga

Bjj yra viena veiksmigiausių kovinio sporto šakų. Geriausi pasaulio MMA kovotojai nemažai laiko praleidžia gilindami savo sugebėjimus parteryje su Bjj meistrais. Roger Gracie yra tituluočiausias šios sporto šakos sportininkas, jis vienintelis iki šiol yra tapęs triskart absoliučios kategorijos laimėtoju. Iki šiol šio kovotojo akademijos veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, dabar galime nudžiuginti kovinio sporto entuziastus, kadangi šių metų vasario mėnesį pradėjo veikti ir Palangoje. Naujajame klube šeimininkaus ir treniruotes ves į pajūrį persikėlęs vienas artimiausių Roger Gracie mokinių, purpurinio diržo savininkas, dukart Europos čempionas Darius Rudzevičius. Nežinojusiems priminsime, kad tarp sunkiai suskaičiuojamų Dariaus titulų ir apdovanojimų yra ir du Europos čempionatų sidabro medaliai bei Europos čempionato bronzos medalis. Nuolatinis įvairių turnyrų dalyvis Darius yra tapęs Skandinavijos čempionu, dukart Londono atvirojo čempionato nugalėtoju, Gracie Invitational turnyrų nugalėtoju ir prizininku, Čikagos atvirojo čempionato prizininku. Neįkainojama aukščiausio lygio kovų patirtis, įrodyta prestižiškiausiais apdovanojimais, nuolatiniai seminarai pas žymiausius pasaulio BJJ meistrus, tokius kaip Roger Gracie, Lucio Lagarto Rodriguez ar Rodrigo Cavaca, Marcos Vinicius Oliveira de Almeida „Buchecha“ leis visiems prie klubo kovotojų šeimos prisijungusiems patyrusiems ar pirmą kartą su šiuo sportu susidūrusiems kovotojams gauti geriausias įmanomas treniruotes bei perimti metų metus kauptas žinias. Jau gegužės mėn. vykusiame Bj „Baltic Open” turnyre dalyvavo ir Palangos klubo sportininkai Remigijus Mockus ir Ernestas Baltrimas. Nors sportininkai BJJ treniruojasi tik kelis mėnesius, pasiekė puikių rezultatų. Remigijui neteko stoti ant apdovanojimo pakylos, bet kovojo dvi kovas ir įgijo nemažos patirties. Ernestui pasisekė labiau, jis finale tik tašku pralošė savo priešininkui ir iškovojo sidabro medalį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Praėjusį sekmadienį Jonavoje vyko Atviras Baltijos Brazilų džiu – džitsu čempionatas (Brazilian jiu - jitsu), kuriame dalyvavo trys „Roger Gracie Academy Palanga/Kretinga“ sportininkai. Deimantas Juškevičius suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje +100,5kg iškovojo antrą vietą,


Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.


Pakruojyje vyko pirmasis šių metų LBJJA čempionato etapas. Lietuvos brazilų džiudžitsu asociacija ir sporto klubas SKORPIONAS-BJJ pirmą kartą organizavo „Pakruojis Open LBJJA Championship" varžybas. Tai buvo didžiausias dalyvių skaičiumi turnyras, kuriame dalyvavo 113 sportininkų.


Palanga tapo šalies kovos menų sostine. Lietuvos brazilų džiu-džitsu federacija pakvietė visus neabejingus šiai imtynių rūšiai, trumpai vadinamai BJJ, į tris dienas trukusią stovyklą.


Bjj yra viena veiksmigiausių kovinio sporto šakų. Geriausi pasaulio MMA kovotojai nemažai laiko praleidžia gilindami savo sugebėjimus parteryje su Bjj meistrais. Roger Gracie yra tituluočiausias šios sporto šakos sportininkas, jis vienintelis iki šiol yra tapęs triskart absoliučios kategorijos laimėtoju. Iki šiol šio kovotojo akademijos veikia...


Praėjusį ketvirtadienį, kai Palanga mitingavo prieš olandų atrakcionus, Druskininkai pristatė vienintelį Baltijos šalyse  ištisus metus veiksiantį žiemos pramogų kompleksą „SNORAS Snow Arena“.


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Šventoji pirmą kartą atvėrė vasarai duris

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 06 | Rubrika: Miestas

Vakar Šventojoje, „Kuršių kaime“, plazdančios vėliavos bei  besišypsanti pro debesis saulutė paskelbė, jog prasidėjo vasaros sezono šventė. Aikštėje šurmuliavo kermošininkai, siūlydami ne tik įvairiausius saldumynus bei skanumynus, bet ir tradicinius amatininkų dirbinius. Aikštyne jaunųjų krepšininkų komandos įnirtingai kovėsi gatvės krepšinio turnyre. Ypatingo dėmesio sulaukė ...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas