Palangoje duris atvėrė nauja skalbykla „Londrė”

Palangos tiltas, 2022-08-19
Peržiūrėta
3304
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje duris atvėrė nauja skalbykla „Londrė”

Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 

Skalbykla įsikūrusi erdviame vidiniame kieme, aiškiai matoma iš gatvės, su patogiu privažiavimu  iki pat skalbyklos durų. Kieme rezervuotos parkavimo vietos skalbyklos svečiams.

Skalbykloje sumontuota moderni, profesionali stambiagabaritė įranga, naudojamos inovatyvios valymo ir skalbimo technologijos bei kokybiška ir aplinkai draugiška belgiška „Eko label“ ženklu žymima skalbimo produkcija. 

Itin daug dėmesio buvo skiriama ir skalbyklos darbuotojų komandos formavimui – įdarbinti profesionalūs, paslaugūs bei nuolatinio tobulėjimo siekiantys darbuotojai. 

Skalbyklos įkūrėjos – Ingryda Grušnienė ir Vilma Bieliauskienė – yra sukaupusios ilgametę patirtį viešbučių steigimo, apgyvendinimo ir aptarnavimo sektoriuje. 

Verslininkės sako, kad būtent šios srities poreikių išmanymas ir padėjo pamatyti naują veiklos nišą. 

„Pastebėjome, kad pajūrio regione sparčiai augant poilsio ir apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų veiklai, ypatingai aktualia paslauga tapo patalynės bei rankšluosčių skalbimas, džiovinimas, lyginimas bei rūšiavimas. Rinkoje akivaizdžiai trūko kokybiškų šių paslaugų teikėjų, kas ir paskatino investuoti į naujos skalbyklos atidarymą“, - teigia pašnekovės. 

Anot „Londrės“ įkūrėjų, naujosios skalbyklos veikloje bus vadovaujamasi dviem esminiais principais – kokybe ir greičiu: „Esame įsitikinę, kad svarbiausias skalbimo paslaugų vertinimo kriterijus – darbų atlikimo kokybė ir laikas, per kurį paslauga suteikiama. Todėl į tai pirmiausia ir orientuosimės. Natūralu, kad kokybė ir greitis atsispindės ir paslaugos kainoje. Ji gal ir nebus pati mažiausia rinkoje, tačiau stengsimės laviruoti tarp patenkinto, grįžtančio kliento ir konkurencingos kainos“. 

O ne sezono metu – Palangos gyventojus lepins specialiomis akcijomis, kurių metu miesto gyventojai galės išsiskalbti antklodes, pagalves, pledus, užtiesalus ir taip atsinaujinti savo patalus. Sekite mus facebook profilyje, kuriame netrūks puikių pasiūlymų!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius