Palangoje šurmuliavo vienuoliktoji „Rotariada“

„Palangos tilto informacija, 2012-09-10
Į žaidynes atvyko 45 Lietuvos Rotary klubų atstovai.

Į žaidynes atvyko 45 Lietuvos Rotary klubų atstovai.

Praėjusį savaitgalį į kurortą rinkosi Lietuvos Rotary organizacijai (LRO) priklausančių klubų nariai, panorę savo jėgas išbandyti jau vienuoliktąjį kartą rengiamoje sporto šventėje „Rotariada 2012“.
Ketvirtadienį iškilminga eisena po savųjų klubų vėliavomis pradėję šventę, iki pat šeštadienio pavakarės rotariečiai rungėsi žaisdami gatvės krepšinį, paplūdimio tinklinį, lauko ir stalo tenisą, boulingą, smiginį, boulą, golfą bei galynėjosi prie šachmatų lentų. Netrūko ir vadinamųjų neįskaitinių rungčių: organizuotos baudų mėtymo, figūrinio važiavimo dviračiu, grindų riedulio bei kitos smagios varžytuvės. Neapsieita ir be jau tradicinės palangiškių pamėgtos inkaro laikymo rungties.
Kaip „Palangos tiltui“ sakė „Rotariada“ pavadintų varžybų, į kurias suvažiuoja LRO klubai iš visos Lietuvos, idėjos autorius ir šiųmetės sporto šventės pagrindinis organizatorius bei direktorius, Palangos Rotary klubo narys Arūnas Grigalauskas, prie jūros suvažiavo 45 klubų atstovai iš kiek daugiau nei penkiasdešimties šiuo metu veikiančių mūsų šalyje.
„Prieš dešimt metų Palangoje surengėme pirmąją „Rotariadą“, paskutiniuosius trejetą metų ji buvo persikėlusi į Druskininkus, o šiemet vėl grįžo prie jūros“, – žaidynių istoriją trumpai išdėstė A.Grigalauskas.
Pasiteiravus, kaip sekėsi palangiškiams varžytis su broliais iš kitų klubų ir kas iškovojo daugiausiai prizų bei medalių, atsakyta, jog šįkart sėkmė palankiausia buvo alytiškiams.
„Palanga dalyvavo lauko teniso, paplūdimio tinklinio ir gatvės krepšinio varžybose. Tinklininkai liko be apdovanojimų, lauko teniso varžybose aš iškovojau trečiąją vietą, o krepšinio komanda liko antra“, – suminėjo pašnekovas.
Paklausus, ar ir kitais metais „Rotariada“ bus rengiama Palangoje, sporto šventės direktorius sakė, jog mielai tai darytų, jeigu atsirastų daugiau pagalbininkų. Šiemet gi rotariečiams talkino kurorto Kultūros centras.
„Manau, kad tai šventė ne vien mums. Tai pajuto visas miestas – juk suvažiavo per 700 dalyvių, viešbučiai buvo pilni. Tad jeigu labiau prisidėtų Savivaldybė, o ypač Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, galėtume surengti puikų sporto savaitgalį, gal pagalvotume ir apie kiek kitokį šventės formatą“, – sakė A.Grigalauskas.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gegužės 24 dienąPalangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamosios ir specialiųjų klasių mokiniai bei tėveliai susirinko į sporto šventę „Mums smagu, kai mes kartu“. Visi kartu – mokytojai, tėveliai ir mokiniai paminėjome Šeimos dieną. Į šventę atvyko Palangos moterų LIONS klubo narės Raimonda Mitkuvienė, Jolita Vaickienė ir Indrė...


Vasarą lopšelis-darželis „Nykštukas“ sugalvoja įvairiausių pramogų. Birželį buvo švenčiamos vaikams įsimintinos Joninės. Taipogi vėliau mažuosius linksmino „Bitės“ teatriukas su savo spektakliu darželio kieme. O praėjusią savaitę darželyje „Nykštukas“ įvyko sporto šventė. Sporto šventės „Būk lankstus kaip...


Lietuvos konservatoriai rinkosi į sąskrydį Šventojoje

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai iš visos šalies rinkosi Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyko Tarybos posėdis ir buvo patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas.


Ar Palangai vertėtų pasekti Klaipėdos pavyzdžiu ir įvesti taip vadinamą sportininko krepšelio sistemą? Jį įvedus, į jo lėšas galėtų pretenduoti ir visų sporto šakų, patvirtintų miesto Tarybos, privatūs sporto klubai. Iki šiol jie, neretai labiau mėgstami jaunųjų sportininkų ir jų tėvelių, verčiasi sunkokai, kai tuo tarpu, anot kai kurių miesto sporto...


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Šventojoje šurmuliavo tolerancijos mokantis festivalis

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 20 | Rubrika: Kultūra

Visa Šventoji praėjusį savaitgalį įsitraukė į šventinį šurmulį bei kartu su neįgaliaisiais linksminosi jau IV-ajame tarptautiniame dainų, šokių ir muzikos festivalyje „Nepalikim su negalia vienų“.


Palangoje šurmuliavo vienuoliktoji „Rotariada“

„Palangos tilto informacija, 2012 09 10 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį į kurortą rinkosi Lietuvos Rotary organizacijai (LRO) priklausančių klubų nariai, panorę savo jėgas išbandyti jau vienuoliktąjį kartą rengiamoje sporto šventėje „Rotariada 2012“.


„Mokinių sporto šventė, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti“ – jau tradicinė, kiekvienais metais vykstanti šventė centriniame Palangos stadione ir šiemet sukvietė sportuoti paties „įvairiausio plauko“ moksleivius.


Mažieji futbolininkai išbandė savo jėgas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 12 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę centriniame stadione vykusiame futbolo turnyre Palangos sporto centro taurei laimėti intensyviai varžėsi dėl nugalėtojų vardo mažieji (2001 m. gimimo) futbolininkai, atvykę iš Žemaitijos miestų. Susirinkusios penkios komandos atskleidė visą savo augantį pasiryžimą bei neblėstantį norą nugalėti savo priešininkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas