Palangoje užpultas plaukų stilistas Karolis Murauskas: „Esu labai sukrėstas“

Palangos tiltas, 2023-09-17
Peržiūrėta
525
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Atostogaudamas pajūryje plaukų stilistas Karolis Murauskas (39 m.) pakliuvo į nemalonią situaciją. Su bičiuliu vaikščiodamas Palangoje, Jono Basanavičiaus gatvėje, vyras buvo užpultas, kaip pats sako, neadekvačiai besielgenčio žmogaus.

Nepažįstamasis juodu plūdo necenzūriniais žodžiais, sekė iki pat restorano, o ten – ragino padavėjus jų neaptarnauti.

„Vaikščiojom po J. Basanavičiaus gatvę ir staiga mus užsipuolė akivaizdžiai neadekvatus pilietis. Iš pradžių ėmė rėkti, kad mes greitai mirsim, pusiau juokais, pusiau rimtai. Pačiupęs už rankos vos pirštų neišsuko. Jo mintys šokinėjo nuo vienos temos prie kitos. 

Atsekė mus iki legendinės „Žuvinės“ ir ten, personalo akivaizdoje, vėl ėmė rėkti, išvadino rusais ir plūdo kitais žodžiais. Šūkavo, kad restoranas nepriimtų rusų“, – apie nemalonų incidentą lrytas.lt pasakojo jis.

Vyras teigė iš vietinių girdėjęs, jog toks nepažįstamojo elgesys ne vienerius metus drumsčia gyventojų ir poilsiautojų ramybę.

„Labai išsigandau, nes gyvenime taip nutiko pirmą kartą. Esu labai sukrėstas. Nesmagu, kad tokie dalykai vyksta dar vidury dienos, kai drumsčiama poilsiautojų ramybė. 

Anot žmonių, tas pilietis visus čia nuo ryto aprėkia savo neadekvačiais pasisakymais“, – nuogastavo plaukų stilistas. 

Pasiteiravus, kaip šį nemalonų incidentą K.Murauskas sprendė, jis neslėpė dėkingumo restorano darbuotojams, kurie padėjo nepažįstamąjį išprašyti. 

„Esu dėkingas personalui už tai, kad padėjo pilietį išprašyti. Be jų pagalbos nežinia, kaip viskas būtų susiklostę“, – teigė jis. 

 

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atostogaudamas pajūryje plaukų stilistas Karolis Murauskas (39 m.) pakliuvo į nemalonią situaciją. Su bičiuliu vaikščiodamas Palangoje, Jono Basanavičiaus gatvėje, vyras buvo užpultas, kaip pats sako, neadekvačiai besielgenčio žmogaus.


Nuo 2023 m. liepos 1 d. įsigaliojo Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pataisos, kad prekių ir produktų pardavimo vietose yra draudžiama neatlygintinai dalyti pirkėjams labai lengvus plastikinius pirkinių maišelius. 


Palangoje sužalotas plaukų stilistas, socialinių tinklų žvaigždė Ąžuolas Misiukevičius. 


„Ginti, saugoti, padėti“ – trys rumpi, tačiau savyje labai daug talpinantys žodžiai, kuriais kasdien vadovaujatės savo tarnyboje.


„Palangos tiltas“ domisi savo herojų likimais. Apie 17-metę palangiškę Anželiką Dekontaitę, susigrūmusią su vėžiu, III stadijos Hodžkino limfoma, jau rašėme nekart. 2016 metų gruodį diagnozavus ligą, po sėkmingo gydymo chemoterapija ji pasitraukė, bet atsinaujino 2018 metų balandį... Anželikos laukė antra operacija, chemoterapija, spindulinė terapija, ją lydėjo plaukų...


Rugpjūčio 31 d., pirmadienį, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Palangoje užpultas žmogus.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Penktadienį, sausio 10-ąją, į Palangos policijos pareigūnus kreipėsi 1980 m.gimęs vyras, nurodęs, jog sausio 9-ąją, Palangoje, Sodų g., buvo užpultas dviejų asmenų, po to pasigedo striukės kišenėje buvusio telefono Samsung, verto 250€ ir dokumentų.


Vėlyvą šeštadienio (sausio 4 d.) vakarą po Palangos Meilės alėjos kopas vaikščiojęs vyras buvo apiplėštas.


Saugokimės labai stipraus vėjo  1

Hidrometereogijos tarnyba , 2013 12 05 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 6 d. pirmoje nakties pusėje pietų, pietvakarių vėjas sustiprės iki labai smarkaus: Pietryčių Baltijoje, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatorijoje, Kuršių mariose gūsiai 28–32 m/s, pajūryje 28–30 m/s. Pirmoje dienos pusėje vėjas truputį susilpnės, antroje dienos pusėje pasisuks iš vakarų, šiaurės vakarų ir vėl sustiprės iki 28–32 m/s.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius