PALANGOS BIRUTĖS PARKO DIENA

2009 m. rugsėjo 12 d. (šeštadienis), 2009-08-29
Peržiūrėta
84
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

PROGRAMA

 

11.30 val. Aldo Žolio fotodarbų parodos atidarymas

(sargo namelyje, Vytauto g. 19)

 

12 val.-15 val. „Kunigaikštienės Birutės gyvenimo keliu“

Erdvinės žemės meno kompozicijos kūrimas

(prie Žemaičių kalnelio)

 

13 val. „Birutės parko istorijos atspindžiai“

(tvenkinio saloje)

 

14 val. Palangos folkloro ansamblio „Mėguva“ programa

„Palanga – Birutės tėviškė“

(ant Birutės kalno)

 

15.  val. Biručių susitikimas ant Birutės kalno

 

16 val. „Palangos orkestro“ koncertas

(rožyne)

 

Šeštadienį ir sekmadienį parke veiks Liepojos floristų darbų paroda

Organizatoriai:

Palangos kultūros centras

Palangos Botanikos parkas

Daugiau informacijos: tel.: 8 686 21395

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ruduo Palangoje įprastai prasideda žvilgsnį nukreipiant į Palangos Birutės parką – būtent čia, prasidėjus rudeniui, kasmet minima Birutės parko diena. Šiais metais parkas mini 120-ąsias įkūrimo metines ir kviečia kurorto gyventojus bei svečius jau rytoj, rugsėjo 2-ąją, drauge pasidžiaugti šia gražia sukaktimi.


Rytoj, rugsėjo 3 d., Palangos Birutės parkas pakvies į jau vienuoliktąjį tradicinį renginį – čia bus švenčiama Birutės parko diena. Šiemet išskirtinis dėmesys skiriamas laiškams.


Birutės parko diena


Palangos Birutės parką jau šį šeštadienį padabins originalios instaliacijos fotografijos tema – kurortas jau 10-tą kartą visus kviečia į Birutės parko dieną.


Palangos Birutės parkas bei jame esantis Gintaro muziejus daugeliui neįsivaizduojamas be garsiojo rožyno. Čia tikrai užsuka kiekvienas, panoręs pasivaikščioti „Palangos perlu“ vadinamo Birutės parko takeliais, įsiamžinti tarp įspūdingų žiedų nori ir švenčiantieji ypatingas savo šeimos šventes. Ir tai nestebina – kiekvieną, apsilankiusį rožyne...


Palangos Birutės parko Sodininko namelyje (ties centriniu įėjimu į parką, Vytauto g. 19) duris atvėrė unikali paroda, skirta šio parko istorijai. Pasak parodos koordinatorės Aušros Latonienės, parko istorija besidominčiųjų šią vasarą lauks ne vienas renginys, o jų ciklas.


Šeštadienį Palangos Birutės parkas pakvies į šventę – kurorte bus minima tradicinė, jau aštuntoji Birutės parko diena, kurios metu gamtos apsuptyje visą dieną šurmuliuos renginiai.


„Kūrybiškumo, židinio šilumos, minkštų teptukų ir naujų idėjų prikeliant seną ir parodant naujoje šviesoje“ – tai tik vienas iš daugelio palinkėjimų, kurie buvo surašyti svečių knygoje projekto „Laiko perspektyvos“ dalyviams, įsikūrusiems Birutės parko sargo namelyje.


Maironio dvasios palytėta Birutės parko diena

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 09 10 | Rubrika: Miestas

Vėjo linguojamų pušų bei plačiai vakarų vilnimis išsisupusios Baltijos ošimas šeštadienį akomponavo Birutės parko dieną vykusiems renginiams, skirtiems paminėti didžiojo Lietuvos dainiaus Maironio atminimui. Čia, kur poeto vaikščiota ir kurta, septintą kartą rengiamos šventės organizatoriai kvietė palangiškius ir miesto svečius skaityti...


PALANGOS BIRUTĖS PARKO DIENA

2009 m. rugsėjo 12 d. (šeštadienis), 2009 08 29 | Rubrika: Kultūra

2009 m. rugsėjo 12 d., jau trečią kartą, į rudenėjantį parką palangiškius ir kurorto svečius kviečia „Birutės parko dienos renginiai“. Prie pagrindinių parko vartų stovinčiame sargo namelyje bus atidaryta palangiškio Aldo Žolio fotodarbų paroda, pagerbsime parko įkūrėją – prancūzų kraštovaizdžio architektą E. F. Andre. Prie Žemaičių kalnelio bus galima stebėti ir dalyvauti žemės meno...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius