„Palangos dienų“ organizatoriai būsimus renginius pristatė Savivaldybėje

Palangos tiltas, 2016-12-22
Peržiūrėta
595
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos dienų“ organizatoriai būsimus renginius pristatė Savivaldybėje

Renginių ciklas „Palangos dienos“, tradiciškai kasmet vykstantis kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, jau turi aiškius kontūrus – trečiadienį, gruodžio 21 d., „Palangos dienų“ organizatoriai apsilankė Savivaldybėje bei planuojamus renginius pristatė miesto merui Šarūnui Vaitkui ir administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei.
Palangos dienos“ – tradicinis renginių ciklas. Ši šventė skirta paminėti dviem svarbioms datoms – 1921 metų kovo 30-ajai, kai Palangos kraštas buvo prijungtas prie Lietuvos, bei balandžio 5-ajai, kai 1253 m. žemės dalybų akte tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo pirmą kartą buvo paminėtas Palangos vardas.
Kaip ir kasmet, „Palangos dienos“ teatralizuotai prasidės kovo 30 d., šventiniai renginiai tęsis iki balandžio 5 d. Visą šį laikotarpį skelbiama Palangos vėliavos savaitė, kurios metu kurorto gyventojai raginami savo namų bei įstaigų fasadus padabinti Palangos miesto vėliavomis.
Visą savaitę kurorte nestigs ir šiai progai skirtų renginių – miestiečius bei svečius kvies įvairios parodos, diskusijos, menininkų atvirų durų dienos, be abejo– ir šv. Mišios už Palangą ir palangiškius.
Tradiciškai į šventę įsijungti ragins ir Suneštinis muziejus, pėsčiųjų žygis iš Palangos į Šventąją „Gintaro kelias“.
„Palangos dienos“ neatsiejamos ir nuo tradicinio renginio – Palangos šventinės sueigos Kurhauze.
Šventinių renginių ciklą aktyviausieji kurorto gyventojai užbaigs Vilniuje – balandžio 5 d. Seime, Konstitucijos salėje, vyks Palangiškių forumas, kurį praturtins Seimo Parlamento galerijoje atidaroma jubiliejinė menininkės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės grafikos darbų paroda, tautinių šokių kolektyvo „Banguolis“ pasirodymas bei Palangos Stintų ordino renginys „Stintos Seime“.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antano Mončio namai-muziejus maloniai kviečia į skulptoriaus Antano Mončio (1921-1993) gimimo šimtųjų metinių paminėjimo dienos renginius, kurie vyks birželio 8 d.


Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 3118 COVID-19 atvejų, Palangos miesto savivaldybėje – 30.Koronaviruso protrūkis šią savaitę buvo fiksuotas ir Palangos savivaldybėje.


Karantino metu kavinė Palangoje surengė vakarėlį, dalyviai ir organizatoriai bus baudžiami . Policija primena, jog karantino nesilaikantys asmenys ir įmonės gali būti ir bus baudžiami įstatymo nustatyta tvarka.


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Renginių ciklas „Palangos dienos“, tradiciškai kasmet vykstantis kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, jau turi aiškius kontūrus – trečiadienį, gruodžio 21 d., „Palangos dienų“ organizatoriai apsilankė Savivaldybėje bei planuojamus renginius pristatė miesto merui Šarūnui Vaitkui ir administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei.


Ketvirtadienį, gruodžio 4 d., Palangos globos namai minės veiklos 20-mečio jubiliejų. Ta proga šios įstaigos darbuotojai bei gyventojai visus palangiškius kviečia į šventinius renginius – prisiminti 20-mečio kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais ir tiesiog pabūti kartu. Esami ir buvę Globos namų darbuotojai, o taip pat ir visi norintys...


Birželio pabaigoje neformali Palangos jaunimo grupė „Aš esu kultūra“, nuo praėjusių aktyviai įsijungusi į mūsų miesto visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą, pati organizuojanti renginius ir savanoriškai padedanti juos rengiantiems kurorto kultūrininkams bei visuomenininkams, išleido jau trečiąjį laikraštį, kuris taip pat pavadintas „Aš esu...


Lygiai 100 dienų beliko iki tarptautinių 1000 km lenktynių, pagrįstai tituluojamų kaip didžiausia automobilių sporto šventė Baltijos šalyse. Šiemet jos bus neeilinės – 15-osios jų istorijoje. Nors tai dar ne akademinis jubiliejus, tačiau pirmoji ženklesnė sukaktis brangi bei įsimintina ne tik lenktynių organizatoriams, bet ir daugumai varžybose dalyvavusių...


Liepos 6 dieną Palangoje startavo interaktyvus pažintinis turas „Tiškevičių bulvaras“, pristatantis miesto svečiams ir patiems palangiškiams 20 objektų, ne tik puošiančių kurortą nuo grafų Tiškevičių laikų ir pripažintų saugotinomis kultūros vertybėmis, bet ir tokių, kurie iki mūsų dienų neišliko. Šis projektas – lyg įžanga į...


Nors brangiausias šių metų šildymo sezonas artėja į pabaigą, tačiau palangiškių aistros dėl šilumos tiekėjo UAB „Litesko“ veiklos, nerimsta. Miestelėnams iškilo neaiškumų, kodėl tų daugiabučių namų, kurių šilumos punktus prižiūri UAB „Litesko“, gyventojams nustatyta šilumos kaina didesnė, nei tų daugiabučių, kurių punktus eksploatuoja UAB „Palangos butų ūkis“. Pasak jų, kaminas vienas, o...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius