Palangos ir Kretingos rajono moksleiviai gainiojo kamuolį

Palangos tiltas, 2015-11-23
Peržiūrėta
61
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos ir Kretingos rajono moksleiviai gainiojo kamuolį

Moksleivišką futbolo sezoną Palangos senoji gimnazija praėjusią savaitę baigė turnyru „Pajūrio žemaitukai vienijamės”.
Palangoje žemaitukai buvo susirinkę pažaisti futbolo. Jau antrą kartą Palangos senosios gimnazijos vaikinai, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos mokiniai, Vydmantų gimnazijos gimnazistai išsiaiškino, kas geriausiai žaidžia futbolą. Senosios gimnazijos vaikinai pasidalino į dvi komandas, kad galima būtų visiems pažaisti. Sirgaliams buvo smagu stebėti žaismingą bendravimą, puikų žaidimą, įvairiaspalves aprangas… ir begalinį azartą aikštėje. Tvarkinga futbolo aikštele pasirūpino Romas Pakalniškis ir Artūras Podlinevas. Kitos varžybos vyks Vydmantų gimnazijos naujame aikštyne.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo birželio pradžios Plungės rajono poilicijos komisariatui vadovaujantis palangiškis Gintautas Pocevičius, kuris prieš tai dirbo Palangos ir Klaipėdos miestų policijos komisariatuose, palyginus ilgos kelionės kasdien į darbą nesibaido.


Kovo 15 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto komandinis moksleivių čempionatas, kuriame dalyvavo „Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų, Pradinės mokyklos ir Senosios gimnazijos komandos.


Moksleivišką futbolo sezoną Palangos senoji gimnazija praėjusią savaitę baigė turnyru „Pajūrio žemaitukai vienijamės”.


Kretingos rajono meras - konservatorius Juozas Mažeika

"Palangos tilto" informacija, 2015 03 16 | Rubrika: Aktualios naujienos

Sekmadienį įvykusiame antrajame rinkimų ture didesnių staigmenų nesulaukta: Vilniaus meru išrinktas Remigijus Šimašius, įveikęs Artūrą Zuoką, Kauno miesto meru- Visvaldas Matijošaitis, nugalėjęs konservatorių Andrių Kupčinską, Klaipėdos miesto meru tapo Vytautas Grubliauskas, laimėjęs prieš Agnę Bilotaitę. Kretingoje antrajame ture meru buvo išrinktas...


Palangos moksleiviai mokosi savivaldos

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 01 20 | Rubrika: O man ne dzin

Turbūt ne tik moksleiviams, bet ir suaugusiems kyla klausimas: kas yra toji moksleivių savivalda? Ir ar Palangos moksleiviai joje dalyvauja? Į šiuos klausimus labai gražiai atsako Giedrė Urnikytė straipsnyje „Palangos moksleiviai – lyderiaujantys bei motyvuoti“, publikuotame laikraščio „Aš esu kultūra“ antrajame numeryje, kurio...


„Baltijos” moksleiviai pradžiugino Palangos senjorus  2

Asta DOBROVOLSKIENĖ Projekto ,,Ugdymas karjerai“ koordinatorė mokytoja , 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Nors aplinkui daug jaunų žmonių šurmulio, senatvėje vis stiprėja vienatvės jausmas. Išėjęs į pensiją pajunti, kad darbas, kurį atlikdamas jauteisi svarbus ir reikalingas, ir be tavęs nesustoja. Vaikai užauga ir pradeda gyventi savo gyvenimus. Mažėja artimųjų ir draugų – nelieka žmonių, su kuriais galėtum pasidalinti prisiminimais. Naujus ryšius, naujas...


Ketvirtadienį, balandžio 18 d., „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamosios „Draugų“ ir specialiosios „Vaivorykštės“ klasių mokiniai dalyvavo mokinių saviraiškos festivalyje „Kuriu ne tik sau“, kuris vyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje.


Gimnazijos moksleiviai „suko“ reklamas

Alfredas PUMPULIS, 2011 05 20 | Rubrika: Miestas

„Socialinių mokslų kolegija“ prieš gerą mėnėsį  paskelbė apie neeilinį konkursą, suteikiantį galimybę jaunimui išbandyti savo vaizduotę bei  filmavimo sugebėjimus filmuojant vieną iš trijų - UAB „Forum Cinemas“, UAB „Maxima LT“ arba „Druskininkų vandens parko“ -  reklamą.


Bibliotekoje - Skuodo rajono kultūros diena

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 13 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo minima Skuodo rajono kultūros diena Palangoje, kuri tikriausiai suvirpino ne vieno skuodiškio, gyvenamąja vieta pasirinkusio kurortą, širdį.


Gimnazijos moksleiviai užbaigė ilgalaikį projektą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 06 | Rubrika: Miestas

Šventiniu laikotarpiu, visiems dar gyvenant Kalėdų laukimo nuotaikomis, Senosios gimnazijos moksleiviai užbaigė nuo rudens vykdomą pilietinio tautinio ugdymo projektą „Žiūrėjimas į Lietuvą“, skirtą paminėti Lietuvos tūkstantmetį. Šia proga Aktų salėje jie skaitė ir atskleidė savo aktorinius gabumus, paliesdami opią šių laikų problemą – emigraciją, bei pristatė savo kurtą karpinių parodą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas