Palangos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkai iškovojo 3 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos medalius Lietuvos moksleivių taurės varžybose

Palangos tiltas, 2022-11-09
Peržiūrėta
1501
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. Jose keturioliktus metus iš eilės dalyvavo ir Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies jaunuoliai nuo 10 iki 17 metų amžiaus.

Šiose moksleivių taurės varžybose kumite (kovų) rungtyje pergalių siekė apie 710 sportininkų iš 39 Lietuvos karate klubų. Palangos karate kiokušin “Shodan” mokyklą atstovavo 25  auklėtiniai. Trys iš jų iškovojo aukso medalius, šeši – sidabro, ir penki – bronzos. Viso Palangos karate kiokušin “Shodan” mokyklos auklėtiniai iškovojo  net 14 prizinių vietų.

Čempionais šiose varžybose tapo Linas Skališius, Karolina Radžiūnaitė ir Andrėja Gigaitė.

U11 amžiaus kategorijoje iki -45 kilogramų Linas Skališius pirmoke kovoje stipriais rankų smūgiais laimėjo prieš varžovą Airan Petrulevič iš Lietuvos karate klubo Atemi. Antroje - finalinėje kovoje - teisėjų sprendimu shodaniečiui Linui atiteko pergalė prieš sportininką Augustiną Sargūną (karate klubas  Takas).

U14 amžiaus kategorijoje iki -60 kilogramų Karolina Radžiūnatė pirmąją kovą užtikrintai laimėjo prieš sportininkę Gretą Tiagun iš karate klubo Baltas Vilkas. Finale shodanietė susikovė su Milena Aleksandrova iš Shin klubo. Teisėjų sprendimu pergalė bei aukso medalis atiteko Karolinai.

U14 amžiaus kategorijoje iki -65 kilogramų Andrėja Gigaitė taip pat iškovojo aukso medalį. Pirmoje kovoje shodanietė susirungė bei laimėjo prieš sportininkę Vakarę Jonikaitę iš klubo Baltas Vilkas. O finalinėje kovoje teisėjų sprendimu laimėjo prieš bendraklubę Augustę Kalikaitę.

Vicečempionais tapę auklėtiniai: Aras Barzdžius, Agota Marija Granickaitė, Aurimas Dikšaitis,  Evelina Kavolytė, Gustas Petrošius ir Benas Vansevičius.

Bronzos medalius iškovojo Greta Vaitekūnaitė, Simonas Kornišinas, Eva Janušonytė, Martina Gurinovaitė, Domantas Masaitis.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė Deimonas Drungilas, Jokūbas Jašinskas, Enrikas Janušonis, Domas Vavilovas, Aras Vaičiūnas, Gabija Latviūnaitė, Matas Zaleckas, Denas Razmas, Rimgailė Rimkutė, Airidas Tarnys, Rokas Liudžius.

Karate kiokušin klubo “Shodan” vadovas Lukas Kubilius bei treneris Aivaras Baltmiškis labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu Shodan mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiose varžybose.