Palangos naujakurio jautri širdis www.palangostiltas.lt suvirpino 25 754 kitas širdis

Palangos tiltas, 2020-12-14
Peržiūrėta
1163
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos naujakurio jautri širdis www.palangostiltas.lt suvirpino 25 754 kitas širdis

"Palangos tilto" straipsnis, kurį anonsavome ir Facebook/Palangostiltas, "Palangos naujakurys prieš Kalėdas nubėgs 100 kilometrų per visą Lietuvos pajūrio zoną kviesdamas prisidėti prie mažojo Jokūbo, gimusio su perpus trumpesne koja, be šlaunikaulio, operacijos" mušė lankumomo rekordus - straipsnio anonsą Facebook-e pamatė 25 754 žmonės. 311 paspaudė "patinka" mygtuką, o dar 114 straipsniu pasidalijo su kitais.
Priminsime, kad Laurynas Šerelis, Palangos naujakurys, ir transporto/logistikos įmonės UAB „Arsatrans“ savininkas ir direkorius, jau keletą metų intensyviai užsiima ištvermės sportu, dalyvvauja tiratlono varžybose. Tačiau naujausias vyro iššūkis pakelia antakius: Laurynas ruošiasi nubėgti 100 kilometrų – ir net daugiau – nuo Latvijos bei Lietuvos pasienio iki Lietuvos ir Rusijos pasienio palei Kaliningradą. Jis tokiu būdu atkreips dėmesį į vieną labai ypatingą vienerių metų vaikutį, Jokūbą Melkūną. Jokūbas gimė su perpus trumpesne koja, be šlaunikaulio. Kad galėtų gyventi pilnavertį gyvenimą, jam reikalinga itin brangi operacija. Kitaip – jis bus priverstas sėsti į neįgaliojo vežimėlį arba gydytojai amputuos sveikąją kojos dalį. "Labai noriu prisidėti prie galimybės padėti Jokūbui nevaržomai judėti ir tvirtai žengti per pasaulį. Tikiuosi, kad ateityje šį atstumą nubėgs ir jis," - "Palangos tiltui" pabrėžė L. Šerelis. "Taip pat nori pasiųsti visiems žinią šiuo nelengvu metu: karantinas baigsis, o judėti, sportuoti, kelti sau iššūkius ir juos įveikti galima ir dabar." Skaitykite visą straipsnį www.palangostiltas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodis skaičiuoja paskutines besibaigiančių metų dienas bei minutes, ir jau tuoj tuoj pasitiksime gražiausias žiemos šventes – šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Laukdami jų, atverkime savo širdis artėjančiam kalėdiniam stebuklui bei pasidalinkime gerumu ir šiluma su tais, kuriems to reikia.  


"Palangos tilto" straipsnis, kurį anonsavome ir Facebook/Palangostiltas, "Palangos naujakurys prieš Kalėdas nubėgs 100 kilometrų per visą Lietuvos pajūrio zoną kviesdamas prisidėti prie mažojo Jokūbo, gimusio su perpus trumpesne koja, be šlaunikaulio, operacijos" mušė lankumomo rekordus - straipsnio anonsą Facebook-e pamatė 25 754 žmonės. 311 paspaudė...


Artėjant Popiežiaus Pranciškaus vizitui į Lietuvą rugsėjo 22-23 dienomis, jaudulys virpina ir Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos tikinčiųjų širdis.


Ji yra tai, ko Palangai reikia. Su moderniu žvilgsniu ir pasiryžusi drąsiems sprendimams. Svetlanai Grigorian – tik 28-eri, tačiau ji jau spėjo pelnyti kurorto socialdemokratų pasitikėjimą – yra jų vienbalsiai išrinkta kandidatė kitąmet vyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose.  


Netoli jūros, prie Naglio alėjos vykstantys kirtimai pastaruoju metu itin audrino palangiškius. Į redakciją paskambinęs palangiškis Vytautas išreiškė nuogąstavimą, jog dabar palangiškiams išsakyti savo nuomonę jau per vėlu – kirtimas jau baigtas, liko siūruoti daug retesnis pušynas. „Taip, iš tiesų, urėdija padarė vienintelę...


Baigiantis savaitei ir prasidėjus naujai mūsų redakcijos duris vis varstė lopšelio-darželio „Nykštukas“ kolektyvas – auklėtojos ir jų globojami mažieji vis nešė maisto produktų vargingiau gyvenančioms šeimoms.


Balandžio 30 dieną Klaipėdoje vykusių futbolo pirmosios lygos rungtynių tarp „Palangos“ ir Alytaus „Dainavos“ metu aikštelėje netikėtai sukniubo buvęs šalies rinktinės saugas Kęstutis Ivaškevičius. Pirminiais duomenimis, sportininkui sustojo širdis. Kvėpavimą futbolininkas, išgyvenęs klinikinę mirtį, atgavo tik po dešimties...


Palangiškiai, kaip ir kiti politiniai kaliniai, tremtiniai, laisvės kovotojai bei jų artimieji iš visos Lietuvos vėl rinkosi į Dubysos slėnį Ariogaloje, kur vyko tradicinis sąskrydis „Su Lietuva širdy". Šiųmetis sąskrydis - tarsi įžanga į rugpjūčio 23-ąją vyksiantį Baltijos kelio 25-ečio minėjimą.


Gerumo ir gailestingumo akcija „Padėk šalia esančiam“ Palangos lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyksta jau ketvirtus metus


Stichinės nelaimės Japonijoje kraupūs padariniai nepaliko abejingų ir Lietuvoje. Tragedijos atodūsiai pasiekė ir Palangą, tačiau jie, regis, nelabai sujaudino net ir gerai Palangos visuomenei žinomų palangiškių. Laimei, paprastų palangiškių širdys – ne ledinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius