Palangos paplūdimyje aptiktas mirusios moters kūnas

Palangos tiltas, 2022-01-19
Peržiūrėta
2191
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos paplūdimyje aptiktas mirusios moters kūnas

Trečiadienį, sausio 19-ąją, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog Palangos paplūdimyje aptiktas mirusios moters kūnas.

Policija praneša, kad vakar apie 12.32 val. gautas pranešimas, kad Palangoje, Vytauto g. paplūdimyje, rastas mirusios 1964 m gimusios moters kūnas.

Pirminiais duomenimis, smurto žymių ant kūno nebuvo matyti.

Policijai apie paplūdimyje esantį kūną be gyvybės ženklų pranešė prie jūros atėję pasivaikščioti žmonės.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai informavo, jog moters tapatybė jau nustatyta. Atskleista tik tiek, kad mirusioji yra Palangos gyventoja.

Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Jo metu turėtų būti išsiaiškinta, kad nutiko 58 – erių metų moteriai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje namuose rastas moters kūnas.


Penktadienio pavakare Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta apie Palangoje iš jūros ištrauktą nebegyvos moters (g.1972 m.) kūną.


Trečiadienį, sausio 19-ąją, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog Palangos paplūdimyje aptiktas mirusios moters kūnas.


Ikiteisminį tyrimą atliekantys Palangos miesto PK pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – padėti nustatyti mirusios, iki šiol neatpažintos apie 70 metų moters tapatybę.


Pirmadienį, rugsėjo 13 d., Palangoje, paplūdimyje, rastas moters lavonas.


Balandžio 12 d., apie 18.21 val. Palangoje, Ligoninės g., miške, rastas mirusios 1953 m. gimusios moters kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos vadovė, pranešė šeštadienį, kad radus asmeninius daiktus ir asmens dokumentą, nustatyta vakar (penktadienį) Palangos pl.žuvusio 1998 m.gimusio vyro tapatybė. Įvykio aplinkybės tiriamos. Penktadienį, vasario 26-ąją, apie 20.15 val., Klaipėdos r., ties Dargužių k., kelio...


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Praėjusio antradienio popietę prie Vytauto g. 170 stūksančio apleisto buvusių fizioterapijos gydyklų pastato, kurio angas, kiek jos bebūtų užkalamos, nuolat „prasikrapšto“ tiek neturintieji kur gyventi, tiek „smalsus“ Palangos jaunimas, rastas mirusios moters kūnas.


Dingusio latvio kūnas – Palangos paplūdimyje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 21 | Rubrika: Kriminalai

Sekmadienį, apie 8.55 val., Palangos policijos komisariatui telefonu buvo pranešta apie tai, jog Baltijos jūros pakrantėje, apie 50 metrų nuo Kuršių tako, vandenyje rastas vyriškos lyties lavonas. Šalia jūros namą statantys statybininkai iš rusakalbio praeivio sužinojo, jog iš vandens kyšo žmogaus kojos. Vyrai iškart pranešė policijai. Nenustatytos asmenybės, apie 170 centimetrų ūgio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius