Palangos senoji gimnazija didžiuojasi savo tinklininkais ir tinklininkėmis

Palangos tiltas, 2016-04-25
Peržiūrėta
1542
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senoji gimnazija didžiuojasi savo tinklininkais ir tinklininkėmis

Balandį Palangos senoji gimnazija sužinojo turinti stiprius tinklininkus – Lietuvos mokyklų tarpzoninėse varžybose mūsų vaikinai, tik pritrūkę patirties, labai permainingose kovose pralaimėję Kauno ir Šiaulių vaikinams 2-3, 2-3, užėmė garbingą III vietą.
Ilgai kauniečiai prisimins Žilvino Rimkaus smūgius į pirmą liniją. Juliaus Stanio padavimus, Edgaro Savicko užmetimus. Sveikiname puikiai žaidusius Robertą Strakauską, komandos kapitoną Joną Šimutį ir Roką Jonušauską. Linksmai ir darbingai nusiteikę vaikinai, klausydami mokytojų Dalios Rakauskienės ir Ingridos Želnienės, nei vieno „seto“ nesurinko mažiau nei 23 taškų. Puikiai draugus palaikė kovoje, kelionėje ir pergalėje ir dar penketas gimnazistų.
Praėjusį šeštadienį Tytuvėnuose Palangos senosios gimnazijos 2000 metų gimimo ir jaunesnės merginos nugalėjusios „sausu“ rezultatu Klaipėdos miesto gimnazistes, permainingoje kovoje nusileido Tytuvėnų gimnazistėms ir laimėjo II-ąją vietą. Mokytojos Dalia ir Ingrida turėjo tik vieną atsarginę mergaitę – Justę Narmontaitę, tačiau Tytuvėnų sporto kompleksas skambėjo lyg būtų pilnas Palangą palaikančių sirgalių. Puikiai pakelti Marinos Slobodeniuk kamuoliai suteikė galimybę Indrei Anusaitei, Erikai Užkuraitytei nutildyti visus Tytuvėnų sirgalius. Rositos Ernistaitės kairė ranka dar ilgai turėtų vaidentis ne tik Klaipėdos komandai, bet ir Tytuvėnų merginoms, iš kurių net keturios treniruojasi ir žaidžia Lietuvos rinktinėje.
Tikime, kad Palangos tinklinis tuoj „valdys“ visas tinklinio aikšteles.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja ekspertė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į šimtuosius savo gyvavimo metus Palangos senoji gimnazija įžengė su įspūdinga  statistika. Ar žinai kad?..


Šiais metais Palangos senoji gimnazija minės solidžią ir prasmingą šventę. Gimnazijai - 100 metų. 


Palangos senoji gimnazija skelbia atranką muzikos mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis -18 kontaktinių valandų per savaitę (0,81 etato).


Palangos senoji gimnazija priims į darbą fizinio ugdymo mokytoją ir bibliotekos vedėją.


Visos Lietuvos švietimo kontekstą analizuojantys specialistai vėl turi gerų žinių Palangai: itin džiugina ką tik paskelbti žurnalo ,,Reitingai“ duomenys apie dalykinius Lietuvos gimnazijų pasiekimus. Palangos senoji gimnazija pagal mokinių pasiekimus respublikinėse olimpiadose yra 6 vietoje Lietuvoje. Šiais metais respublikinėse olimpiadose Palangos gimnazistai...


Žurnalas „Reitingai“ paskelbė Lietuvos mokyklų 2020-ųjų metų reitingą. Šiemet „Reitingai“ vertinime gimnazijos buvo išskirtos į dvi grupes: organizuojančias mokinių atrankas ir neorganizuojančias. Pastarųjų grupėje Palangos senoji gimnazija užėmė 44 vietą iš 356 vertintų gimnazijų. Senoji gimnazija pakilo 8 opozicijomis palyginus su 2019 metais.


Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu, organizuos bei įgyvendins bendrus tiriamuosius darbus, projektus ir edukacines veiklas.


Gruodžio mėnesį žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristatė dalykinį gimnazijų reitingą. Šiame sąraše aukštose pozicijose yra ir Palangos senoji gimnazija. Pagal brandos egzaminų rezultatus Palangos miesto savivaldybė yra ypatingai aukštoje – ketvirtoje vietoje – tarp šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių.


Palangos senoji gimnazija garsėja ne tik aukštais, dažnai nenusileidžiančiais ir geriausių šalies mokyklų mokinių pasiekimais ir mokinius ruošiančiais kvalifikuotais mokytojais. Gimnaziją baigė garsūs ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje žmonės. Tai, kad mokykla suteikia visas sąlygas mokiniams visapusiškai kaupti savo žinių bagažus, galima suprasti...


Balandį Palangos senoji gimnazija sužinojo turinti stiprius tinklininkus – Lietuvos mokyklų tarpzoninėse varžybose mūsų vaikinai, tik pritrūkę patirties, labai permainingose kovose pralaimėję Kauno ir Šiaulių vaikinams 2-3, 2-3, užėmė garbingą III vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius