Palangos senosios gimnazijos trečiokai ištiesė rankas „Baltijos“ neįgaliems vaikams (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2020-09-30
Peržiūrėta
1225
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senosios gimnazijos trečiokai ištiesė rankas „Baltijos“ neįgaliems vaikams (FOTO GALERIJA)

Gimnazijos trečiokai sukūrė mažą stebuklą savo jauniesiems draugas iš „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų klasių. Džiaugiamės, kad turime puikius partnerius: Palangos krepšinio klubą „Kuršiai“, Palangos sporto centro VISUS darbuotojus, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinius ir mokytojas, su kuriais jau treti metai veikiame projekte „Duok ranką, mielas drauge“.
Buvome nuoširdžiai nustebintos, kai renginio metu viena mergaitė (atvykusi „vežimėlyje“ kartu su klasės draugais), kalbėjo, jog ši diena – laimingiausia gyvenime. Juk pamatė Renaldą Seibutį ir visą „Kuršių“ komandą!
Abiejų mokyklų vaikai kartu su krepšininkais žaidė žaidimus, bandė patikėti savo svajonėmis. Palangos sporto centro direktoriaus pavaduotojas Saulius Simė supažindino mokinius su sporto centro patalpomis ir užsiėmimų galimybėmis. Gimnazistai suteikė jauniesiems savo draugams galimybę palavinti jėgą su treniruokliais.
Stadione sporto meistras Mantas Semčenko papasakojo vaikams apie lengvąją atletiką ir pakvietė pasivaržyti kartu ir gimnazistus ir neįgaliųjų klasių mokinukus. Renginį vainikavo apsilankę Palangos policijos darbuotojai. Jie kalbėjo apie eismo dviračiais, paspirtukais saugumą, išdalino atšvaitus, palinkėjo geros kloties.

Dalia Rakauskienė, Ingrida Želnienė
Palangos senosios gimnazijos mokytojos

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Sporto šventė „Palangos pajūris – Palangos vaikams“ sugrįžo į Palangos senosios gimnazijos bendruomenę.


Gausybės gražių ir švytinčių jaunuolių iškilminga eisena trečiadienį, liepos 20 dieną, papuošė Palangą – įteikti brandos atestatai 114 Palangos senosios gimnazijos abiturientų.


Spalio šeštosios dienos popietę Palangos senosios gimnazijos I-III klasių mokiniai autobusu išvyko į Lietuvos sostinės oro uostą, tikėdamiesi, kad greit galės vaikščioti  didingos Austrijos sostinės Vienos gatvėmis.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Gegužės 26 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis 99 Palangos senosios gimnazijos abiturientams, kuriems, be įprastinės mokyklinės veiklos, teko neeiliniai išbandymai – paskutiniais metais jiems reikėjo įveikti pandemijos, karatino, nuotolinio mokymosi iššūkius.


Gimnazijos trečiokai sukūrė mažą stebuklą savo jauniesiems draugas iš „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų klasių. Džiaugiamės, kad turime puikius partnerius: Palangos krepšinio klubą „Kuršiai“, Palangos sporto centro VISUS darbuotojus, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinius ir mokytojas, su kuriais jau treti metai veikiame...


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius