Palangos „Shodan” treneris Rimantas Visockis pasidabino juoduoju diržu

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-26
Peržiūrėta
364
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasaros pabaigoje šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros karate stovykla. Stovykloje vaikai ir jų treneriai ne tik aktyviai praleido laisvalaikį, bet ir įgavo naujų žinių bei patirties, kėlė savo meistriškumą. Palangiškis, karate mokyklos ,,Shodan” treneris Rimantas Visockis šioje stovykloje įrodė savo meistriškumą bei apsigynė juodąjį diržą.
Jo kelias juodo diržo link nebuvo lengvas, nepaisant visų ilgų treniruočių metų. Sportininkas turėjo įveikti kruopštaus pasiruošimo, stiprybės ir ryžto reikalaujantį egzaminą- įšbandymą, kuris truko net tris valandas.
Egzaminas buvo padalintas į dvi dalis: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungties. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko 2 valandas. Jos metu reikėjo ne tik nepriekaištingai atlikti bazinę karatė techniką - nuo pat žemiausio iki pat juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus, į kurį įėjo atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai atliekant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir t.t. Antra dalis buvo kovos, ji truko apie vieną valandą ir buvo įveikta net 30 varžovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravęs „shodanietis“ užtikrintai įveikė egzaminą ir džiaugėsi išsvajotu juodu diržu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius