Palangos svetingumo sektorius pasirengę vėl atsidaryti bei saugiai priimti svečius

***, 2021-03-05
Peržiūrėta
555
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos svetingumo sektorius pasirengę vėl atsidaryti bei saugiai priimti svečius

Palangos miesto savivaldybė kartu su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacija ragina darbuotojus, turinčius tiesioginių kontaktų su savo klientais, reguliariai testuotis nuo COVID-19 ligos bei taip užtikrinti tiek savo pačių, tiek ir klientų saugumą. Pavyzdį apsisprendė rodyti kurorto apgyvendinimo paslaugų teikėjai – svečius priimsiančių viešbučių darbuotojai raginami testus atlikti reguliariai.

Šiuo metu šalyje galiojantis judėjimo tarp savivaldybių ribojimas iš esmės pakoregavo apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų veiklą. Ypač tai pajuto Palangos viešbučiai. Darbo tikslais su nakvyne į kurortą atvyksta nedaug žmonių, o vietos gyventojai, natūralu, nesinaudoja apgyvendinimo paslaugomis, tad didžioji dalis viešbučių buvo priversti laikinai visiškai užverti duris.

Epidemiologinei situacijai šalyje pamažu gerėjant bei laisvėjant karantino ribojimams, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidente Ingrida Valaitiene aptarė, kaip turi pasirengti kurorto viešbučiai, kad atvėrę duris galėtų užtikrinti ne tik savo darbuotojų, bet ir čia apsistojančių svečių saugumą.

Pasak Š. Vaitkaus, kurorto viešbučiai yra pasirengę atverti duris iš karto, kai tik atsiras galimybė laisviau keliauti šalyje. „Siekiame, kad Palanga būtų saugus kurortas, todėl esame apsisprendę saugoti ne tik savo, bet ir kitų žmonių sveikatą. Kad paslaugos būtų teikiamos tikrai saugiai, su Palangos VRA prezidente sutarėme, jog svečius priimančių apgyvendinimo įstaigų darbuotojai bus raginami reguliariai testuotis dėl COVID-19 ligos. Veiklą vykdysiantys viešbučiai tai daryti planuoja reguliariai, kas dvi savaites“, – sakė Š. Vaitkus.

I. Valaitienė pabrėžė, jog atsakingai vertinti situaciją bei grįžti po prastovų į darbus tik atlikus covido testus, raginami visi svetingumo verslo atstovai. „Tiek viešbučiai, tiek svečių namai, restoranai ir kiti – kiekvienas iš mūsų turime dėti visas pastangas, kad paslaugos kurorte būtų teikiamos saugiai, ir į Palangą atvykę svečiai žinotų, kad jų sveikata čia nuoširdžiai rūpinamasi“, – kalbėjo Palangos VRA prezidentė.

Š. Vaitkus ragina ir kitas įmones atsakingai rūpintis savo darbuotojų bei klientų saugumu. „Kviečiame pasekti apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių pavyzdžiu, kad mūsų kurortas būtų saugus, ir mes visi galėtume kuo greičiau grįžti į mums įprastą gyvenimą“, – kalbėjo meras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė kartu su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacija ragina darbuotojus, turinčius tiesioginių kontaktų su savo klientais, reguliariai testuotis nuo COVID-19 ligos bei taip užtikrinti tiek savo pačių, tiek ir klientų saugumą. Pavyzdį apsisprendė rodyti kurorto apgyvendinimo paslaugų teikėjai – svečius priimsiančių viešbučių darbuotojai raginami...


Nedidelės maisto, apgyvendinimo ir kuro kainos, interaktyvūs muziejai, leidžiantys savo kailiu išbandyti gyvenimą kone šimto metų senumo povandeniniame laive ir akis į akį susidurti su didžiausiomis savo fobijomis, po kurių laukia ką tik pagautos žuvies vakarienė pilies ir jūros apsuptyje – tokie ryškiausi įspūdžiai įsiminė neseniai iš kelionės Baltijos...


Saugodama kurorto gyventojus nuo galimos grėsmės, Palangos miesto Savivaldybė priėmė sprendimą, pagal kurį nuo pirmadienio uždrausta apgyvendinti svečius tiek viešbučiuose, tiek privačiuose būstuose.


Daugelis Europos valstybių jau ne vieneri metai bando spręsti visuomenių senėjimo tendencijas ir problemas, nes suvokia, kad tai tiesioginė grėsmė jų ekonomikoms – su senstančia visuomene ir didėjančiu pensininkų skaičiumi valstybė netenka darbuotojų, o tuo pačiu mokesčių mokėtojų. Visa tai yra tiesioginė grėsmė valstybės finansams ir visos ekonominės sistemos tvarumui. Su tomis pačiomis...


Nuo vasario mėnesio Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pradėta prevencinė akcija „Gyvenkime saugiai“, kuri bus vykdoma iki 2018 metų pabaigos. Palangos ugniagesiai siekia aplankyti ne mažiau 800 gyvenamųjų būstų, ypatingą dėmesį skiriant mediniams pastatams.


Šventoji šią vasarą kurorto svečius pasitiko gerokai pagražėjusi: tvarkomos viešosios erdvės, gražinama gyvenamoji aplinka, rekonstruojamos gatvės. Tačiau, pasak seniūno pareigas einančio Alvido Baciaus, sustoti neketinama – jau netolimoje aplinkoje Šventosios laukia dar daugiau pokyčių.


Visoje šalyje ugniagesiai gelbėtojai nuo spalio mėnesio rengia akciją „Kūrenkime saugiai“. Akcijos tikslas – padėti apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų, labiausiai pažeidžiamai mūsų visuomenės daliai – socialiai remtinoms šeimoms ir piliečiams.


Po gan sniegingo gruodžio, davusio komunalininkams darbo nuo pat pirmosios šio mėnesio dienos, prieš Naujuosius ir kiek po jų būta atokvėpio. Bet nuo praėjusios savaitės vidurio besirūpinantiems Palangos gatvių ir kiemų švara bei tvarka teko atlaikyti antrąjį išbandymą sniegu, o artimiausiu metu laukia ir trečiasis – su pūga.


Palangos tarnybos skelbia: „Kurorto sezono pradžiai esame pasirengę!”

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 05 10 | Rubrika: Miestas

Vasarą pasitinkanti Palanga šį savaitgalį skelbia Kurorto šventę bei rengiasi priimti gausų būrį svečių. Specialiosios tarnybos laukiamam pramogautojų antplūdžiui visiškai pasirengusios – medikai bei komunalininkai pasiryžę dirbti vasaros režimu, o policijos pareigūnai tvirtina esantys pasiruošę Palangos svečių gausai.


Į svečius pakvietė „Vasaros skaitykla“

Aistas MENDEIKA, 2009 06 11 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį net dvejomis parodomis palangiškius bei kurorto svečius į savo sezono atidarymą pakvietė atsinaujinusi, pagražėjusi Palangos „Vasaros skaitykla“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius