Moterų diena viešojoje pirtyje

Palangos tiltas, 2026-04-02
Peržiūrėta
206
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Moterų diena viešojoje pirtyje

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite



Palangoje vis daugiau moterų ne tik kuria verslus, bet ir buriasi į bendruomenes, kuriose dalijamasi patirtimi, idėjomis ir palaikymu. Prieš trejus metus gimęs Palangos verslių moterų klubas tapo erdve, kur susitinka skirtingų sričių profesionalės, ieškančios bendrystės ir įkvėpimo.


Artėjantis spalio mėnuo atneš ne tik auksiniais lapais nuklotus kilimus, bet ir įsimintinas šventes: tai Senjorų diena ir Tarptautinė Mokytojų diena. 


Tarp jubiliejinėse „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynėse moterų ralyje dalyvavusių 108 ekipažų vienas Palangai buvo ypatingas – Palangos „PadelRaketos“ komanda iš keturių palangiškių – Ingos Daukšaitės, Astos Mordvinukienės, Redos Valinskienės ir Monikos Motijauskienės, kurios bendroje įskaitoje tarp pirmą kartą lenktynėse dalyvaujančių moterų ekipažų liko trečios.


Ir vėl didžiausio susidomėjimo susilaukė penktadienio rytą startavęs „108 km moterų iššūkio“ ralis, turtingoje ir turiningoje „Aurum 1006 km lenktynių“ programoje randantis vietos jau šeštus metus paeiliui. 


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


Jūros diena, Baltų vienybės diena, šventojiškių sueiga


Palangos moterų paplūdimyje jau seniai tapo teisėta vien tiktai dailiosios lyties atstovių karaliavimo zona. Anksčiau vyriškiai, patingėję sukti ratą pro miško takelius, dar bandydavo kirsti jiems uždraustą zoną, tačiau ne juokais apšaukti galiausiai įprato į moterų teritoriją šiukštu kojos nekelti.


111 metų Pirmam viešam lietuviškam vaidinimui Keturakio komedijai „Amerika pirtyje“  


Renginių kalendorius