„Palangos Tilto” komanda padovanojo pergalę „Paršelio rojaus“ komandos sirgalėms

"Palangos tilto" informacija, 2012-03-09
Peržiūrėta
1142
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos Tilto” komanda padovanojo pergalę „Paršelio rojaus“ komandos sirgalėms

Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“

 Didžiule sparta pradėję rungtynes, pirmąjį varžybų kėlinį laimėjo „Palangos tiltas.“ Tačiau redakcijos vyrai, pasigedę savo antrųjų pusių, kurioms norėjo demonstruoti gražų žaidimą ir dovanoti pergalę, po pertraukos nesugebėjo nusiteikti žaidimui. Be to, žaidėjai nusprendė neliūdinti „Paršelio rojaus“ sirgalių moterų - juk vis dėl to varžybos vyko kovo 8 d. vakarą! – „atleido“ vadeles ir padovanojo „paršeliams“ ir jų gerbėjoms pergalę.

Jau nuo antrojo kėlinio pradžios „Paršelio rojaus“ krepšininkai pradėjo laisvi mėtyti iš tolimų distancijų ir pataikydami greitai nutolo. Trečiojo kėlinio pradžioje virė įtempta kova, bet „paršeliai“ po truputį didino atotrūkį.

Kai „Palangos tiltas“ ėmė atsilikinėti daugiau nei 20 taškų, komandos vežimą ėmė traukti vienas „Palangos tilto“ lyderių, fotografas Tadas Dirgėla ir nurėžė „Paršelio rojaus“ komandos persvarą beveik per pusę. Rodės, žaidimo gijos buvo žurnalistų rankose.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje vėl gražiai žaidė „paršeliai“: susikrovė didelę taškų persvarą ir laimėjo rungtynes. Prieš varžybas parūkęs Nerijus Rekašius po rungtynių „Paršelio rojaus“ vyrams pasiūlė išgerti alaus, o „Palangos tilto“ komandos vyrai išskubėjo pas žmonas ir drauges.

 „Palangos tiltas“  nėra anksčiau dalyvavęs jokiuose turnyruose, tačiau šiame čempionate kelia sau ambicingą tikslą - patekti į stipriausių ketvertuką. 

Pirmosioms rungtynėms „Palangos tiltas“ turėjo tik šešis žaidėjus, bet vakar, ketvirtadienį, sudėtyje buvo dešimt krepšininkų. Kitose rungtynėse prie komandos turėtų prisijungti ir kiti du turnyrui registruoti žaidėjai. Tikimės, kad netrukus pavyks iškovoti pirmąją pergalę.

 

 

Jūsų komentaras:

kiauliu skerdikas dzo 2012-03-28 18:16 (IP: 86.100.118.99)
gautumet malku, senuoliai

2012-03-15 09:25 (IP: 82.135.197.57)
Siulom revansa...

parsas 2012-03-11 15:45 ([email protected] / IP: 78.61.14.161)
Beviltiski optimistai,pasitreniruokit....

Taip pat skaitykite

Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai šiomis dienomis vykdo labiausiai Palangoje lankomo  objekto – jūros tilto – prieigų atnaujinimo darbus.


Į „Palangos tiltą“ užėjęs palangiškis Aloyzas piktinosi, kad moderni Palanga nėra tokia moderni


Klaipėdos apskr. policijos pareigūnai praneša, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie 03.52 val., Palangoje, J.Basanavičiaus g. ant Jūros tilto įvyko muštynės.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Mokytoja Kostancija, ilgametė „Palangos tilto“ skaitytoja ir bičiulė, redakciją per Užgavėnes pavaišinusi skaniais blynais, savo laimėjimą „Palangos tilto“ prenumeratorių loterijoje jau senai atsiėmė. Ar atsiėmėte jūs savo prizą? Paskubėkite tai padaryti, nes laimėjimus galima atsiimti tik iki kovo 17 dienos. Laukiame jūsų, „Palangos tilto“...


Dramatiško įvykio praėjusią savaitę ant Palangos tilto liudininkais galėjo tapti visi, kurie per „Palangos tilto“ internetinio puslapio www.palangostiltas.lt gyvą kamerą žvilgteli, kas dedasi ant tilto ar prie jo prieigų. Praėjusio ketvirtadienio ankstyvą popietę kaukdama ant tilto skubėjo greitoji – pagalbos prireikė epilepsijos ištiktam žvejui. Jei ne...


Tik nuo šiandien iki Kalėdų, gruodžio 24-os dienos, „Palangos tilto“ prenumerata 2011-iems metams, atsiimant laikraštį redakcijoje, tik 39 Lt!


Prie Palangos tilto - palaidotas gyvas vyras

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 13 | Rubrika: Kriminalai

Pirmadienio ankstų rytą Palangos gelbėjimo stoties gelbėtojai prie tilto, nusileidus nuo kopų, pastebėjo iš smėlio kyšančią žmogaus galvą. Priėję arčiau gelbėtojai išvydo iš šviežiai supilto smėlio krūvos pūpsančią, maždaug 30 – 45 metų vyro kruviną galvą.


Beždžionių tilto gyvavimas tęsis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų tiltas, dar vadinamas Beždžionių tiltu, per Šventosios upę sulaukė kapitalinio remonto. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio, tilto remonto darbai pradėti dar prieš šventinį savaitgalį ir turėtų būti baigti iki Šv. Velykų.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius