„Palangos tilto“ šachmatų turnyro nugalėtojas - V. Gelžinis

„Palangos tilto” informacija, 2013-01-21
Peržiūrėta
642
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

(iš kairės) P. Adomaitis, E. Židanavičius, V. Gelžinis ir K. Dirgėlas.
(iš kairės) P. Adomaitis, E. Židanavičius, V. Gelžinis ir K. Dirgėlas.

Praėjusį sekmadienį įvyko „Palangos tilto“ ir Palangos šachmatų klubo šachmatų mėgėjų turnyras. Jame dalyvavo 14 šachmatų lentos meistrų.
Kaip sakė Eimutis Židanavičius, kurorto šachmatų mėgėjų klubo pirmininkas ir vienas šio sporto puoselėtojų kurorte, klubas veikia jau ketverius metus.
„Labai smagu, kad yra apie 20 palangiškių, daugiausiai vyresnės kartos, kurie yra šachmatų entuziastai ir noriai dalyvauja varžybose“, – sakė E. Židanavičius.
Turnyras vyko šveicariška sistema, kiekvienai partijai skiriant 15 minučių.
Varžybų nugalėtoju tapęs Vladas Gelžinis „Palangos tiltui“ sakė, kad šachmatais žaidžia labai seniai, bet pastaruosius dvylika metų mažai prisėsdavęs prie šachmatų lentos.
„Bet kiek žaidžiu, paprastai esu tarp nugalėtojų. Turnyras Palangoje buvo puiki proga sutikti senus bičiulius. Truputį gaila, kad jaunoji karta renkasi ne šachmatus, o kompiuterinius žaidimus, bet ką padarysi“, – sakė V. Gelžinis.
Antras liko Kazimieras Dirgėlas, trečias – Petras Adomaitis.
Nugalėtojas gavo „Palangos tilto“ taurę, taip pat, kaip ir prizininkai, laikraščio prenumeratą metams.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2020 metų Palangos šachmatų mėgėjų startai

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 19 | Rubrika: Miestas

Tradiciškai metų pradžioje apžvelgiame praėjusių metų Palangos šachmatininkų pasiekimus. Šį kartą, neįvykus visoms planuotoms varžyboms, 2020 metų Palangos šachmatų čempionatų nugalėtojų negalime skelbti. Tačiau norisi išskirti pernai rudenį įvykusias dvi įsimintinas varžybas, kuriose sėkmingai pasirodė Palangos šachmatų klubo aktyvistai.


2020 m. vasarį buvo pagerbti geriausi 2019 m. Palangos šachmatų pirmenybių žaidėjai. I –ą vietą visose šachmatų rungtyse (klasikiniai, greitieji ir “žaibo” ) užėmė Saulius Rackevičius ir 4-ą kartą iš eilės tapo absoliučiu Palangos šachmatų čempionu. II –ą vietą klasikinių ir greitųjų šachmatų pirmenybėse užėmė Eimutis Židanavičius.


Baigėsi 2018 metų Palangos miesto šachmatų pirmenybių trikovė. Šachmatininkai kovėsi trijose rungtyse – klasikinių (dalyvavo 8 žaidėjai), greitųjų (dalyvavo 16 žaidėjų, vyko 12 varžybų) ir „Žaibo“ (dalyvavo 16 žaidėjų, vyko 8 varžybos) šachmatų varžybose. Susumavus visų trijų rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad trečiąjį kartą iš eilės...


Lapkričio 22 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto mokinių komandinės šachmatų pirmenybės. Geriausiai pasirodė „Baltijos“ pagrindinės mokyklos komanda, „sausu“ rezultatu (3:0) laimėjusi prieš Pradinės mokyklos ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklos komandas


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Kovo 15 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto komandinis moksleivių čempionatas, kuriame dalyvavo „Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų, Pradinės mokyklos ir Senosios gimnazijos komandos.


Lapkričio 6 dieną Klaipėdoje vyko „Rudens atostogų 2016“ greitųjų šachmatų moksleivių varžybos.Jose dalyvavo 43 žaidėjai iš Klaipėdos, Kretingos ir Palangos. Geriausiai iš palangiškių pavyko sužaisti Palangos moksleivių klubo šachmatų būrelio vadovo Sauliaus Rackevičiaus auklėtiniui antrokui Domantui Masaičiui (besimokančiam Palangos pradinės...


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


„Palangos tilto“ šachmatų turnyro nugalėtojas - V. Gelžinis

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Praėjusį sekmadienį įvyko „Palangos tilto“ ir Palangos šachmatų klubo šachmatų mėgėjų turnyras. Jame dalyvavo 14 šachmatų lentos meistrų.


Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius