Pasirašytos daugiabučių atnaujinimo sutartys

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016-07-14
Peržiūrėta
1368
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasirašytos daugiabučių atnaujinimo sutartys

Liepos 14 dieną Palangos miesto savivaldybėje UAB „Palangos komunalinis ūkis“ pasirašė sutartis su AB „Šiaulių banku“ dėl II-ojo Palangos daugiabučių atnaujinimo etapo. Šiuo metu jau į daugiabučių atnaujinimo antrąjį etapą įtraukti 35 namai, visi gyventojų prašymai su pageidavimu vykdyti modernizacijos darbus – įvykdyti.


Pasirašant sutartis, Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus pastebėjo, kad norinčiųjų vykdyti modernizaciją yra daugiau nei yra lėšų: „Džiugu, kad vis mažėja tų, kurie namo atnaujinimo linkę atsisakyti. Šiuo metu pageidavimų daug daugiau nei turimos finansinės galimybės. Tačiau dėka AB „Šiaulių banko“, Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) atstovų, galime įgyvendinti vis daugiau gyventojų prašymų“.
Meras sakė, kad, deja, didžioji dalis Palangos daugiabučių – senos būklės: „Po keleto metų kiltų dar daugiau problemų, tad kuo greičiau namas renovuojamas, tuo geriau visiems. Juo labiau, kad ne tik fasado būklė pagražėja, bet ir svarbiausia – gerokai sumažėja sąskaitos už šildymą. Kai kurių namų gyventojai gauna net 77 procentais mažesnes sąskaitas, o neabejotinai kyla ir renovuoto namo vertė“.
AB „Šiaulių banko“ Palangos filialo klientų aptarnavimo centro vadovas Ovidijus Jakubaitis pasidžiaugė miesto valdžios dedamomis pastangomis: „Toks dėmesys ir pastangos labai daug reiškia, o mes asmeniškai galime pasidžiaugti, kad turime progą prisidėti prie kurorto gražinimo, gyventojų pinigų taupymo“.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus sutarčių pasirašymo metu padėkas reiškė ne tik Savivaldybės darbuotojams ir „Šiaulių bankui“, bet ir tiems, kas arčiausiai namo atnaujinimo darbų: „Labai esu dėkingas, kad statybininkai patikėjo mumis. Yra ne viena savivaldybė, kur pradėjus daugiabučių atnaujinimo darbus, tuoj baigiasi pinigai, visi darbai sustoja. Tad mūsiškiai patikėjo mumis, kad tikrai bus ir darbo, ir pinigų“.
K. Skierus neslėpė, kad daugiabučių atnaujinimo programos metu įmonės darbuotojams, besirūpinantiems daugiabučių atnaujinimu, tenka didžiulė atsakomybė, kadangi didelės ir darbų apimtys, ir finansai.
Miesto meras prašė, kad gyventojai būtų kantrūs, o darbuotojai, administruojantys daugiabučių atnaujinimą – kaip įmanoma griežtesni: „Suprantu, kad tokie darbai reikalauja kantrybės, tačiau pačių darbuotojų noriu paprašyti kaip įmanoma visus darbus vykdyti atsakingai, kad būtų atsižvelgiama į gyventojų pageidavimus ir nusiskundimus“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 12 d. buvo pasirašytos net 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo.


Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.


Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema. Seminaro vieta: Vytauto g. 112, Palangos miesto savivaldybė Seminaro laikas: 2019 m. rugsėjo 12 d. 9:30val. Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu...


Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) administruojama daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa laukia naujo paraiškų antplūdžio – Aplinkos ministerija ką tik paskelbė jau septintą kvietimą ir iki 2020-ųjų metų sausio 31-osios BETA priims gyventojų ir savivaldybių paraiškas daugiabučių renovacijai. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų...


Pasirašytos daugiabučių atnaujinimo sutartys

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 07 14 | Rubrika: Miestas

Liepos 14 dieną Palangos miesto savivaldybėje UAB „Palangos komunalinis ūkis“ pasirašė sutartis su AB „Šiaulių banku“ dėl II-ojo Palangos daugiabučių atnaujinimo etapo. Šiuo metu jau į daugiabučių atnaujinimo antrąjį etapą įtraukti 35 namai, visi gyventojų prašymai su pageidavimu vykdyti modernizacijos darbus – įvykdyti.  


Bankams skyrus antrajam kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) etapui finansavimą, Palangoje renovacija turėtų vykti sparčiau. Nors renovacijos procesas mieste, kaip ir visoje šalyje, patiria trikdžių, renovacijos programos įgyvendinimo administratoriui UAB „Palangos komunalinis ūkis“ bei renovacijos prievaizdui, Aplinkos ministerijos Būsto Energijos Taupymo...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


„Atnaujindami daugiabutį namą sumažinsite būsto šildymo išlaidas, pagerinsite gyvenimo kokybę, aplinka taps komfortiškesnė. Investuodami į daugiabučio namo atnaujinimą didinate būsto vertę. Tai pajus ne tik visi namo gyventojai, bet ir jų šeimos nariai, vaikai ar vaikaičiai“, – miesto savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiems penktadienį...


Seminaro metu gyventojai supažindinti su būsto atnaujinimo galimybėmis

„Palangos tilto“ informacija, 2011 06 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos savivaldybės Tarybos posėdžių salėje vyko seminaras apie senų daugiabučių namų atnaujinimą ir modernizavimą butų savininkams, administratoriams, daugiabučių namų savininkų bendrijoms, gyventojus atstovaujančių organizacijų atstovams, savivaldybių ir seniūnijų atstovams bei kitiems būsto rinkos dalyviams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius