Paskutinių sekundžių trilerį laimėję „Kuršiai“ reguliarųjį sezoną užbaigė pergale Šakiuose

***, 2021-02-21
2092

K. Bakūno nuotr.

Palangos „Kuršiai“ (16-12) paskutinėse VIKINGLOTTO – NKL reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį, vasario 20 d., šventė dramatišką pergalę. Vytauto Buzo auklėtiniai svečiuose 70:68 (16:21, 21:16, 17:18, 16:13) palaužė Šakių „Vytį“ (21-7).

„Vyčiui“ tai taip pat buvo paskutinis reguliariojo sezono susitikimas. Šiuo metu Šakių ekipa žengia antroje vietoje, tačiau ją išstumti gali Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-6), kuriai dar liko dvejos rungtynės.

Tuo metu „Kuršiai“ galutinėje rikiuotėje užsitikrino septintąją poziciją.

Prasidėjus paskutinei minutei Mantvydas Žukauskas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą (65:65).

Kitoje aikštelės pusėje Šarūnas Vingelis realizavo baudas ir vėl išvedė „Vytį“ į priekį (67:65). Vis tik likus 11 sekundžių Laurynas Mikalauskas pelnė taškus su pražanga bei sugrąžino persvarą „Kuršiams“ – 68:67.

Kšištofo Lavrinovičiaus dvitaškis skriejo pro šalį, o Laurynas Lučinskas realizavo abi baudas ir taip įtvirtino Palangos ekipos pergalę.

Būtent L. Mikalauskas buvo naudingiausias „Kuršių“ žaidėjas. Jis per 30 minučių pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 8/12 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 10 pražangų, 6 sykius suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius ir Aurelijus Pukelis (6/6 dvit.) po 13, Šarūnas Vingelis 12 (3/7 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 10 (2/6 dvit., 9 atk. kam.).

„Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas 24 (8/10 dvit., 10 atk. kam., 6 kld., 24 naud. bal.), Chase‘as Harleris 14 (4/7 dvit.), Mantvydas Staniulis 8.

Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18, 22:23, 15:12) per pratęsimą pranoko Šakių „Vytį-VDU“ (17-19) ir triumfavo 19 kartą paeiliui.

Sekmadienio vakarą Palangos kempinge „Compensa“ baigėsi tris dienas trukusios tarptautinės šunų parodos – vasaros parodų sezonas „uždarytas“.

Antrasis „7bet-NKL“ ratas baigėsi Palangos „Kuršių“ (12-14) pergale.

Pirmose naujojo „7bet-NKL“ sezono rungtynėse praėjusią savaitę Palangos „Kuršiai“ 82:86 svečiuose nusileido Joniškio „Delikatesui“, o pirmąją sezono pergalę šventė namuose šeštadienį, spalio 9 dieną, prieš Vilkaviškio „Perlą."

Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).

Pergale antrojo Mezon-NKL pirmenybių rato kovas baigė „Palangos“ krepšininkai, kurie namuose 76:71 (22:24, 20:22, 21:12, 13:13) nugalėjo „Telšių“ klubą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Palangos krepšininkai ir po Antano Bertašiaus tritaškio praėjus kiek daugiau nei 3 minutėms nuo rungtynių pradžios, pajūrio ekipa buvo priekyje –...

Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.

Šachmatininkai užbaigė sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 22 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatininkai, kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį, pabaigė savo sezoną. Įvyko trys turnyrai: greitųjų šachmatų partija, kur vienam žaidėjui skirta 15 minučių, „blico“ – 5 minutės ir šachmatų pirmenybės, kur žaidėjui skiriama pusantros valandos. Susumavus visų trijų rungtynių rezultatus, paaiškėjo stipriausieji Palangos šachmatininkai.

Gimnazijos moksleiviai užbaigė ilgalaikį projektą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 05 | Rubrika: Miestas

Šventiniu laikotarpiu, visiems dar gyvenant Kalėdų laukimo nuotaikomis, Senosios gimnazijos moksleiviai užbaigė nuo rudens vykdomą pilietinio tautinio ugdymo projektą „Žiūrėjimas į Lietuvą“, skirtą paminėti Lietuvos tūkstantmetį. Šia proga Aktų salėje jie skaitė ir atskleidė savo aktorinius gabumus, paliesdami opią šių laikų problemą – emigraciją, bei pristatė savo kurtą karpinių parodą.