Pirmosios Lietuvoje žirgų konkūrų varžybos ant jūros kranto “PALANGA BEACH HORSE SHOW 2022”

Palangos tiltas, 2022-09-12
1751

Šių metų rugsėjo 10 d. Palangos gyvūnų paludimyje įvyko analogų Lietuvoje neturinčios, pirmosios Lietuvoje, žirgų konkūrų varžybos ant jūros kranto “PALANGA BEACH HORSE SHOW 2022”

Šių varžybų organizatoriui, treneriu Tadui Šeškui, idėja kilo pamačius informaciją, jog tokios varžybos vykdomos tik Majamyje.

Organizavimo pradžia buvo sudėtinga ir sunki, tačiau renginys pateisino visus lūkesčius.

UAB “VIP Būstas”

Taip pat padėka Palangos miesto Savivaldybei patikėjus oganizatoriais ir leidus organizuoti renginį.

Į varžybas atvyko duetai iš visos Lietuvos. Startų linijas kirto apie 100 duetų, stipriausias iš jų, 130 cm. ir 120 cm., aukščio kliūčių rungtyje nugalėtoja tapo Gabrielė Baužaitė su žirgu Beca, atstovaujantys sporto klubą “Mustangas”, treneris Gražvydas Dzindzeleta, II vietą užėmė Viktoras Pocius su žirgu Ali Baba, UrGa SPORTHORSES, treneris Justas Gabalis, ir trečioji tapo Gerda Budrytė su žirgu “Be Careful”, JSK “Zigmo žirgai”, treneris Tadas Šeškas.

Taip pat norime pasidžiaugti mūsų pajūrio krašto nugalėtojais ir laimėtojais:

110 cm. konkūro nugalėtoja tapo Sandra Tamkevičiūtė su Queen Delayla, JSK “Happy Horse”, treneris Žydrūnas Garbenis, II vieta – Beatričė Endzinaitė su Mowgli Van Der Hoegaarde, JSK “Zigmo žirgai”, III vieta Akvilė Baniulytė su Vyšnia, Šiūparių žirgai, treneris Gediminas Juknius. Gerda Budrytė ir Beatričė Endzinaitė tapo II ir III vieto laimėtojos 120 cm. rungtyje.

80 cm. rungties nugalėtoju tapo Adas Imbrasas su žirgu Remember My, sporto klubas Mikadoras, Anykščiai, treneris Donatas Imbrasas ir prizininkai: II vieta Gintė Paulaitytė, žirgas Cunamis, ir Armintas Bilinskytė žirgas Cukadi’s, JSK “Zigmo žirgai”, treneris Tadas Šeškas, Palanga.

100 cm. rungtyje nugalėtoja tapo Jūnė Šapkauskaitė su žirgu Kentas, JSK “Zigmo žirgai”, treneris Tadas Šeškas, Palanga. Ii vieta Adas Imbrasas su žirgu Remember My, sporto klubas Mikadoras, Anykščiai, treneris Donatas Imbrasas, III Augustė Baužaitė su Lota, sporto klubas Mikadoras, Anykščiai, treneris Donatas Imbrasas, Anykščiai.

Renginys buvo nemokamas, tad sutraukė didelį srautą žiūrovų.

Organizatoriai žada ir tikisi šią tradiciją tęsti kiekvienais metais ir šiuo nuostabiu renginiu džiuginti tiek raitelius, tiek žiūrovus.