Prie Ronžės burzgė jaunieji motociklininkai

Palangos tiltas, 2015-05-04
Peržiūrėta
2113
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prie Ronžės burzgė jaunieji motociklininkai

Praėjusį ketvirtadienį prie Ronžės upelio esančios stovėjimo aikštelės vaikštinėjo, dairėsi smalsuoliai – į aikštelę vienas po kito burgzdami suko jaunieji motociklininkai.
Keturi Palangos senosios gimnazijos trečiaklasiai visuomenei ir savo draugams pristatė savo „metinį darbą“ – „Motociklų ir motorinių varžybas“.
Justui Tiškui, Jonui Normantui, Dominykui Želviui, Povilui Šakaliui smagiai padirbėjus šluotomis, „Ronžės“ aikštelė virto puikia slalomo trasa. Jono atvežtos trijų metrų lentos virto ekvilibristiniu koridoriumi, Povilo motociklo detalių rinkinys – rebusu dalyvių žinioms apie savo transporto priemonę. Slalomo trasa, su įvairiaspalvėmis rodyklėmis, bokšteliais, schemomis, pulsavo nuoširdžiai įdėtu gimnazistų triūsu.
Šventiniu sveikinimu varžybas pradėjo renginio siela J. Tiškus. Jo ir jo draugų darbo įvertinti susirinko tėvai, brolis, draugai, darbo vadovė, mokytoja Dalia Rakauskienė, net du Palangos miesto kelių policijos pareigūnų ekipažai.
Palangos miesto policijos komisariato kelių policijos grupės vyriausiojo specialisto Ričardo Vinciūno sveikinimo kalba buvo konkreti ir draugiška. Pasidžiaugęs puikia jaunuolių idėja, pareigūnas palinkėjo sėkmės ne tik varžybose, bet visada saugiai vairuojant. Spausdamas kiekvienam organizatoriui rankas R. Vinciūnas apdovanojo jaunuolius padėkos raštais.
Oratorinius sugebėjimus, vesdamas renginį, demonstravo P. Šakalys.
Dominykas, paruošęs teorinius klausimus, varžybas pradėjo pirmasis. Slalomo trasoje smagiai dirbo visi jaunuoliai: Justas – starte, Jonas – fiksuodamas laiką, Dominykas – vyriausias sekretorius, Povilas rūpinosi sėkminga ralio eiga. Rungtis sekė rungtį.
Buvo smagu matyti daug renginio svečių iš Kretingos ir Klaipėdos. Buvo apdovanoti net 6 laimėjusieji. Tarp rėmėjų – kavinukė „Bandukė“, „Mdalys.lt“, Rinkliavų centro direktorius Eugenijus Simutis.
Visi dalyviai buvo apdovanoti Palangos Moto lipdukais, Palangos senosios gimnazijos sportininkų ženkliukais „Sportas netrukdo mokslui – mokslas netrukdo sportui“ ir organizatorių pagamintu raktų pakabuku iš motociklo grandinės. Gimnazistai-organizatoriai buvo apdovanoti Palangos senosios gimnazijos direktoriaus diplomais.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 23 dieną jau 22 –ąjį rudenį į Palangą rinkosi jaunieji poetai iš Žemaitijos regiono. Šiemet Senosios gimnazijos lituanistų organizuojama tradicinė poezijos šventė ,,Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“ vyko Palangos kurorto muziejuje.


Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.


Balandžio 5-7 dienomis į Vilnių sugrįžo 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, kurio pirmasis renginys įvyko 1965 metais Vilniuje, o vėliau jis kasmet keliavo po įvairius Lietuvos miestus ir rajonus. Jubiliejinio filologų konkurso atidarymo renginys vyko Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje, kur susirinko net 102 jaunieji kūrėjai iš 35 Lietuvos miestų ir rajonų....


Savaitgalį Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo minimos Europos paveldo dienos, šiemet gavusios pavadinimą „Kultūros paveldas ir bendruomenės“. Į jas aktyviai ne pirmus metus įsitraukė ir jaunieji palangiškiai, besimokantys Palangos S. Vainiūno meno mokyklos. Jaunieji menininkai su mokytojais prie vilų „Mahorta“ bei „Buršteinas“...


Gegužės 28-29 dienomis Vilniuje vyko finalinės mini tinklinio U-12 varžybos, kuriose dėl prizinių vietų rungėsi 6 komandos: Vilniaus 1-oji, Vilniaus 2-oji, Vilniaus 3-ioji, Kauno 1-oji, Klaipėdos tinklinio akademijos ir Palangos sporto centro. Viso U-12 tinklinio čempionate dalyvavo 11 berniukų komandų.


Praėjusį ketvirtadienį prie Ronžės upelio esančios stovėjimo aikštelės vaikštinėjo, dairėsi smalsuoliai – į aikštelę vienas po kito burgzdami suko jaunieji motociklininkai.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Antradienį miesto Tarybos posėdžių salėje iškilmingai pagerbti Palangos sporto centro – ‚Lalila“ jaunieji krepšininkai, 2012/2013 m. sezono Moksleivių krepšinio lygos (MKL) Jaunių vaikinų „B“ čempionate įveikę visus varžovus ir tapę Lietuvos čempionais. Šventojoje finišavusiame 1996 m. gimimo jaunių krepšinio čempionate...


Pagerbti Palangos vardą garsinantys jaunieji sportininkai

"Palangos tilto" informacija, 2012 09 21 | Rubrika: Sportas

Vakar kurorto vadovai pagerbė keturis jaunuosius Palangos sporto centro auklėtinius už tai, kad, pasiekę puikių rezultatų aukšto lygio varžybose, jie garsina mūsų miesto vardą šalyje ir už jos ribų.


Rytoj, prie jau dvyliktą kartą pamečiui rengiamų „Omnitel 1000 km lenktynių“ starto linijos išsirikiuos 44 komandos, šių varžybų dalyvės. Tai paaiškėjo trečiadienio vakarą, kai Palangoje baigė darbą lenktynių techninė komisija. Į Palangos stadioną susirinkę nekantriausi maratoninių lenktynių gerbėjai galėjo paganyti akis į lenktynininkų techniką, o vakar ji...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius