Senas Bambeklis: „Ei, Šarai, padaryk dar vieną gerą darbą Palangai – parodyk kitą kelią lenktynininkams!”

Palangos tiltas, 2021-07-19
Peržiūrėta
1013
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Senas Bambeklis: „Ei, Šarai, padaryk dar vieną gerą darbą Palangai – parodyk kitą kelią lenktynininkams!”

Ei, Šarai, stabdyk tas suknistas lenktynes valstybinės reikšmės kelyje. Kodėl tūkstančiai vairuotojų turi keisti savo maršrutus važiuodami neasfaltuotais ir dulkinais aplinkiniais keliukais, kodėl beveik savaitę yra uždaromas viadukas?

 Sekmadienį vakare dar jis pilnai nebuvo atidarytas.

 Kokią pridėtinę vertę Palangai duoda ši bakchanalija. 

Tik nepūskit arabų, kad uždirba viešbučiai, restoranai ir t.t. Svetinga šeimininkė Irena aiškiai pasakė, kai geras oras, Palanga uždirba ir be tokių renginių. 

Tomis dienomis aplinkkelio Šventoji – Darbėnai sankryža tampa vairuotojų prakeiksmų vieta, pati baisiausia ir nesaugiausia sankryža ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. 

Tos sankryžos konstruktorius ir statytojus Smetonos laikais moment būtų uždaryti į Dimitravo priverčiamojo darbo stovyklą pasimokyti kaip daryti žiedines sankryžas. 

 Padaryk dar vieną gerą darbą, Šarai, parodyk kitą kelią lenktynininkams.

 Senas Bambeklis

Jūsų komentaras:

senam bimbekliui 2021-07-19 14:46 (IP: 162.158.183.180)
gal tu is menulio iskritai?kiekvienais metais vyksta sita svente.tai tradicija.netikiu,kad niekas nezinojo ar nezino.eik i darba nereikes bumbeti.jeigu tu tik uzvakar gimei,tada aisku,kad nezinojai,jog tokios lektynes kasmet vyksta. tai netau spresti. kam rekejo tie ir nuvazevo ten kur reikia. visai ciki varzybos.galetu pora kartu i menesi tokias daryti.butu smagu. su arliu vaziok jei nemoki kitaip.aciu. ai dar dviratis.mazeu gamta tersi. laikykis seni,nervai kenkia spaudimui.

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius